Oceniono 2 razy 2

ale pech 2x 3:2...

• proboszczqw

Oceniono 1 raz -1

nasi dziennikarze..współczuje im,podniecają się rusko-szkockim meczem,żeby tak ktoś z tych landów tak o Polskich klubach napisał....

• kibicjuve

Oceniono 1 raz 1

Widzę, że Spartak lubi tracić bramkę w ostatniej minucie i przegrywać mecz.

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Spartak z Celtikiem powalczą o pierwsze zwycięstwo

W pierwszej serii spotkań grający w grupie G Spartak Moskwa przegrał na 2:3 Camp Nou z Barceloną, z kolei Celtic bezbramkowo zremisował u siebie z Benfiką. We wtorek oba zespoły powalczą o pierwsze zwycięstwo w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Relacja na żywo na Sport.pl od godziny 18.

• 90. min. + 6

Koniec meczu! Po pierwszej, dość średniej połowie, chyba nikt się nie spodziewał takiego widowiska na Łużnikach.

• 90. min. + 5

Świetne wejście prawą stroną Scotta Browna, który wyprzedził dwóch rywali i zagrał na piąty metr. Tam jednak Pareja minimalnie wyprzedził Forresta.

• 90. min. + 3

Radość piłkarzy Celtiku i rozpacz gospodarzy.

Ależ niesamowity obrót sprawy! Izaguirre dośrodkowuje z lewej strony, Samaras przeskakuje wszystkich rywali i strzałem głową zdobywa bramkę.

• 87. min.

Ostatnia zmiana w Spartaku - Kozłow wchodzi za Ariego, który miał asystę przy pierwszym i duży udział przy drugim golu.

• 87. min.

Chyba w Polsce też dość często mamy ten problem...

• 84. min.

Piękny strzał z dystansy Ledleya i jeszcze ładniejsza interwencja Pesiakowa, który końcami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• 80. min.

Celtic chyba w pełni zadowolony z wyniku - Ledley wchodzi za Mulgrew, a więc obrońca za pomocnika.

• 78. min.

Świetna długa piłka do Emenike, ale ten nie miał już z czego strzelić i trafił prosto w Forstera.

• 77. min.

Zmianę, jakiej dokonał trener Celtiku, docenił także komentator ESPN.

• 76. min.

Mimo gry w dziesiątkę, na ofensywną zmianę decyduje się także i Emery. Dziuba zmienia McGeady'ego.

• 71. min.

Ależ miał nosa Neil Lennon! Zagranie z lewej strony w pole karne Spartaka, Samaras do spółki z Hooperem odgrywają na prawo do Forresta, a ten uderza od razu na bramkę. Pesiakow odbija piłkę, ale tak nieszczęśliwie, że ta trafia w Kombarowa i wpada do bramki.

• 70. min.

Ofensywna zmiana w zespole gości - za Wanyamę wchodzi Forrest.

• 67. min.

Mulgrew potężnie uderza z rzutu wolnego, ale piłka leciała w sam środek bramki i Forster ją odbił przed pole karne. Dobitka ledwo doleciała do bramki.

• 65. min.

Unai Emey reaguje od razu. Bryzgałow wchodzi na boisko w miejsce de Zeeuwa.

• 63. min.

Hooper wyprzedza dwóch rywali, wychodzi sam na sam, ale zostaje podcięty. W pierwszej chwili arbiter nie odgwizduje faulu, ale po protestach napastnika gości konsultuje się z liniowym. Decyzja może być tylko jedna - czerwona kartka dla Insaurralde i rzut wolny z około dwudziestu metrów.

• 59. min.

Kolejne w tym meczu dobre dośrodkowanie z prawej strony Lustiga, ale piłka po strzale głową Ambrose'a przelatuje nad poprzeczką.

• 53. min.

A tak Gary Hooper zareagował na nieuznanie jego trafienia, jeszcze przy stanie 0:1:

• 52. min.

Tak Emenike zdobył pierwszą swoją bramkę w tym meczu:

• 48. min.

Ari uderza z dystansu, Forster odbija piłkę do prawej strony, ale tam jest de Zeeuw, który zagrywa wzdłuż linii bramkowej. Emenike musiał dołożyć tylko nogę.