23.10.2012, godzina 18:00

Spartak Moskwa

2 1

• 90. min. + 4

Koniec meczu. Spartak zdobywa pierwsze punkty w tej edycji Ligi Mistrzów i od razu trzy. Pokonał Benfikę.

Sędzia doliczył cztery minuty.

• 87. min.

Strzał Cardozo broni Rebrow. Spartak już nie atakuje, czeka na koniec meczu.

• 85. min.

Znów rajd Gaitana, ale Lima w polu karnym stracił głowę i skiksował zamiast strzelić gola.

• 81. min.

Świetna akcja skrzydłem Gaitana, ale dośrodkowanie w pole karne Spartaka ostatecznie wybili obrońcy.

• 77. min.

W pole karne Spartaka próbował się przebijać Maxi Pereira. Ostatecznie oddał piłkę do Melgarejo, który jednak strzelił bardzo niecelnie.

• 73. min.

Lima próbował dryblować w polu karnym, ale został zablokowany. W końcówce meczu rośnie przewaga Benfiki.

• 68. min.

Salvio prawie wyrównał. Po błędzie Makijewa, który głową próbował zagrywać do bramkarza, przejął piłkę, ale strzelił obok bramki.

• 64. min.

Dwie zmiany w Benfice. Na boisku Gaitan i Oscar Cardozo, więc trener lizbończyków rzuca wszystkie siły do ataku.

• 59. min.

W drugiej połowie oba zespoły co chwile atakują bramkę rywali. W Moskwie zrobił się dobry mecz.

• 55. min.

Teraz świetna akcja Jano Ananidze, który w polu karnym przedryblował dwóch rywali podał do Ariego, ale ten piętą strzelił zbyt lekko. Artur obronił.

• 53. min.

Znów zamieszanie w polu karnym Spartaka. Najpierw szarżował Lima. Po chwili Garay wrzucał piłkę w pole karne. Ale ostatecznie wybili obrońcy.

• 50. min.

Piłkarze Benfiki chcieli niekonwencjonalnie rozegrać rzut wolny. Cesar podał do Garaya, ale ten został zablokowany.

Grają po przerwie.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Spartak był lepszy i prowadzi zasłużenie.

• 45. min.

Kartka dla Marka Suchego za faul przed polem karnym. Czech wyciął Limę.

• 43. min.

Gol dla Spartaka! Szybko rozegrany atak Spartaka. Zagranie na skrzydło Kombarowa do Makiejewa, który momentalne podał wzdłuż linii bramkowej, a zanim piłka trafiła do Ariego, do własnej bramki skierował ją Jardel.

• 40. min.

Kolejne okazje dla Spartaka. Najpierw Jurado dośrodkował z rzutu rożnego na nogę Kombarowa, ale świetnie obronił Artur. Po chwili z drugiej strony pola karnego znów Jurado wrzucił na głowę Pareji i znów Artur broni. Lizbończycy zupełnie nie panują nad tym co się dzieje w powietrzu w ich polu karnym.

• 37. min.

Kopanina w polu karnym Benfiki. Okazję na strzelenie gola miało dwóch piłkarzy z Rosji, ale skończyło się tylko rzutem rożnym.

• 32. min.

Gol dla Benfiki! Lima z bliska pakuje głową piłkę do siatki po dośrodkowaniu Salvio z prawej strony.