podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Szczęsny: Gra dla Romy to dla mnie zaszczyt

- Chciałbym, żeby moje słowa były właściwie zrozumiane. Mam ważny kontrakt z Arsenalem i jeśli w Londynie będą chcieli, żebym wrócił, to wrócę. Jestem bardzo szczęśliwy w Romie i zawsze daję z siebie wszystko - mówi Wojciech Szczęsny, bramkarz reprezentacji Polski.

• KONIEC MECZU

KONIEC MECZU

Kolejny raz starcie Romy z Bayerem, przyniosło sporo emocji. Rzymianie prowadzili 2:0 po pierwszej połowie, po bramkach Salaha i Dżeko. Gospodarzy wyszli jednak na drugą połowę wyraźnie zbyt rozluźnieni. Bayer to wykorzystał. Pięć minut po wznowieniu gry w drugiej połowie, był już remis. Mehmedi i Chicharito byli autorami trafień dla "Aptekarzy". Wojtek Szczęsny ponosi część odpowiedzialności za bramkę Mehmediego, przy drugim golu winę ponosi Kostas Manolas. Romie ostatecznie udało się wygrać, za sprawą Miralema Pjanicia, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Tabela grupy E:

1. Barcelona 10 punktów.

2. Roma 5 pkt

3. Bayer L. 4 pkt

4. BATE Borysów 3 pkt

• 90. min. + 4

KONIEC MECZU! Roma wygrywa z Bayerem 3:2.

• 90. min. + 2

Szczęsny kolejny raz opóźnia grę...Arbiter pokazał Polakowi żółtą kartkę!

Wojtek Szczęsny zaraz wybije piłkę z "piątki". Polak nie spieszy się ze wznowieniem gry...

• 90. min. + 1

To mogła być piłka meczowa, ale Calhanoglu niedokładnie dośrodkował w pole karne...

Sędzia doliczył cztery minuty!

• 86. min.

Wojciech Szczęsny był atakowany przez napastników gości, ale zachował zimną głowę i dokładnie rozegrał piłkę na prawą stronę boiska do greckiego obrońcy.

• 86. min.

Roger Schmidt przeprowadził ostatnią korektę w składzie. Julian Brandt zmienił autora gola, Admira Mehmediego.

• 85. min.

Bayer bardzo spieszy się, aby wyrównać. Brakuje jednak dokładności w akcjach "Aptekarzy".

• 85. min.

Zaostrzyło się nam spotkanie. Dużo faulów w środku pola.

• 80. min.

Jeżeli, takim wynikiem zakończy się spotkanie to Roma awansuje na drugie miejsce w tabeli.

Wirtualna tabela grupy E:

2. Roma 5

3. Bayer L.4

4. BATE 3

• GOOOOOOL

79. min.

Miralem Pjanić !!!! Bośniak zamienił rzut karny na bramkę. Leno wyczuł intencje Pjanicia, ale strzał pomocnika Romy był za mocny do obrony.

• 77. min.

RZUT KARNY DLA ROMY! Czerwona kartka dla kapitana Bayeru. Ömer Toprak popchnał napastnika Romy, gdy ten był metr od bramki Bayeru,

• 76. min.

Obie drużyny mają dzisiaj pecha.. Maicon musi opuścić boisko, pomimo tego, że zastąpił niedawno kontuzjowanego Florenziego. Na murawie pojawił się Vassilios Torosidis.

• 74. min.

Zmiana w ekipie gości. Schodzi kontuzjowany Karim Bellarabi, który wszedł na murawę w drugiej połowie, a wchodzi za niego Christoph Kramer.

• 71. min.

Groźna kontra Bayeru! Wojtek Szczęsny przytomnie wyszedł przed bramkę i przeciął dośrodkowanie.

• 71. min.

Kolejna akcja Romy. Iturbe uderzył z ostrego kąta, jednak piłka mija bramkę strzeżoną przez Bernda Leno.