dla mnie zenada...to irytujace ze tak mocna druzyna jak rel dodatkowo jest faworyzowana przez sedziego...baa nawet przez bocznych....w takim ukladzie nikt nie ma sznas...na dodatek ronaldo znow odwalil teatrzyk lalek jak sie polozyc zeby kogos udu......ic...dla mnie taka pilka zmierza na dno

Oceniono 13 razy 3

wraszcie zagra Casillas :) !!!

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Zachodny: Realu przypadek kliniczny

- "Królewscy" zaliczyli kiepski start w tym sezonie, ale przed nimi jeszcze długa droga - zawyrokował były obrońca Realu Fabio Cannavaro przed meczem z Juventusem. Z dziewięcioma punktami w Lidze Mistrzów, w nie najgorszej pozycji w Primera Division i z Cristiano Ronaldo w wybitnej formie. Czym jest więc ten powód do zmartwień? - pisze Michał Zachodny, bloger, współpracownik m.in. Goal.com, scout i analityk InStat Football.

Liga Mistrzów. Realu i Juventusu mecz prawdy

Gdy w 1999 r. Carlo Ancelotti przybywał do Turynu, kibice przywitali go transparentem: ?Świnia nie może być trenerem Juventusu?. - To brak szacunku dla świń - odpowiedział szkoleniowiec. W środę jego Real podejmie turyńczyków na Santiago Bernabéu. Relacja Z Czuba i Na Żywo w Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl Live w środę od 20.45.

• KONIEC

Kibicom Juventusu pozostanie gdybać po tym meczu... Co by było, gdyby Chiellini nie został wyrzucony z boiska za faul, który chyba na czerwoną kartkę nie zasługiwał? Z drugiej strony ten sam Chiellini wcześniej przyczynił się do rzutu karnego dla Realu, więc może... Nie, my już gdybać nie będziemy. Real nie zachwycił, ale strzelił o jedną bramkę więcej i to daje Królewskim komfortową przewagę w grupie B - takie są fakty.

Dziękujemy za udział w relacji. Życzymy dobrej nocy i zapraszamy na jutrzejsze batalie. Koło godziny 18. Agnieszka Radwańska zagra z Kerber, o 19. Trabzonspor podejmie Legię w Lidze Europejskiej.

• KONIEC

Zanim wtrącimy nasze trzy grosze, mecz podsumuje dla was Michał Zachodny:

Domagaliśmy się konsekwencji w działaniu sędziów w przerwie, ale czy przy decyzji o wyrzuceniu z boiska Chielliniego tego nie zabrakło? Może bardziej konsultacji z liniowym, który powinien widzieć, że przy ruchu ręką włoskiego obrońcy nie było powodów do pokazania mu czerwonej kartki.

Mecz nie zaskoczył, a dwie drużyny nawet w pełnych składach były zadowolone z tempa - raczej spacerowego, a nie żwawego. Real oddał ledwie cztery celne strzały, raczej odpoczywając w końcówce przed sobotnim pojedynkiem z Barceloną. Znów wystarczyło zaufać niesamowitemu Ronaldo i cierpliwie oraz ciężko pracującemu Di Marii, który ma już cztery asysty w Lidze Mistrzów.

Największa szkoda, że nie było wielkiej frajdy z oglądania pojedynku Modricia z Pirlo. Ten drugi został nawet poświęcony w drugiej połowie przez Conte, który szukał bardziej dynamicznego rozwiązania w środku pola. Dwóch rozgrywających także było odpowiedzialnych za tempo meczu - szukając rozwiązań w poprzek, nie do przodu. Kilka razy udało się jednak odnaleźć te podania, natychmiast przyspieszając akcje. Jest więc nadzieja, że w rewanżu będzie ciekawiej...

• 90. min. + 4

Koniec meczu.

• 90. min. + 3

Real skutecznie blokuje Juve. Poprzez rozgrywanie piłki w środku boiska.

• 90. min. + 2

'Everybody was kung-fu fighting... tyrytyrytytyty....'

• 90. min. + 1

Real już chyba nie chce zapuszczać się zbyt daleko, jest czego bronić, jest zbyt wiele do stracenia. Za piłką w przodzie biega jeszcze tylko ambitny i wypoczęty Morata.

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 89. min.

Asamoah faulowany przez Ramosa, Ramos upomniany przez sędziego. Do upomnienia sędzia dodał jeszcze kartkę.

• 88. min.

Cristiano Ronaldo kontra świat, odc. 3247. W tym odcinku Portugalczykowi udało się przedryblować tylko pół świata, zanim się przewrócił.

• 87. min.

Z teki nieradakcyjnego, ale na Boga, jak ktoś wpadł na pomysł, żeby w ogóle przeprowadzić taką statystykę?

• 86. min.

Bale, Isco i Morata zamieszali w środku pola rywalami, byli niezdecydowani, co zrobić z piłką i to paradoksalnie okazało się mylące. Barzagli nie przypilnował Moraty, a ten strzelił sprzed pola karnego - tym razem niecelnie, ponad poprzeczką.

• 85. min.

Giovinco dostaje piłkę w pole karne i świetnie w nie wpada. Powinien uderzać od razu, chyba nawet chciał, ale ułamek sekundy zawahania wprowadził go już na stałe w stan zwątpienia. I to było jego zgubą.

• 83. min.

Przewrócił się Isco, ale sędzia nie zagwizdał. Przewrócił się Ronaldo, tym razem sędzia był bardziej łaskawy dla z każdą chwilą bardziej zabijających czas madrytczyków. Po wznowieniu gry uderzył sprzed pola karnego Modrić, ale piłka minęła bramkę o parę metrów.

• 82. min.

Turyńczycy bardzo szybko odbierają teraz piłkę atakującym rywalom, ale jeszcze szybciej próbują posłać ją do przodu. Szybciej, niż posyłają tam piłkarzy. To raczej do niczego nie doprowadzi.

• 81. min.

Antonio Conte też w nastroju filozoficznym:

• 80. min.

Giovinco tym razem uderza z wolnego w mur, Real natychmiast wyprowadza kontrę, a w zasadzie piłka uderzona daleko, w stronę bramki Buffona. Pobiegł za piłką Bale i zdołał piłkę przejąć, ale strzał po ziemi okazał się za słaby, by zaskoczyć bramkarza Starej Damy.