Oceniono 5 razy -1

Hala Madrid !

• sosik15

Oceniono 13 razy 7

Jestem kibicem Realu ale wy wszyscy widzicie co piszecie choc kibicuje Realowi mam szacunek do Barcelony i do zawodników więc nierozumiem co za idioci piszą komentarze typu messi to ciota itp. to samo w odniesieniu do Ronaldo kibice powinni się szanować tak jak zawodnicy

Odśwież
39
Po meczu:

Już w 8. minucie goście mogli wyjść na prowadzenie. Dzagojew wypuścił Doumbia, ten był w zasadzie sam na sam z Casillasem, ale uderzył ponad bramką. W 26. minucie było już 1:0. Khedira wrzucił piłkę na lewo do Kaki, ten przytomnie zagrał wzdłuż bramki i Higuain z bliska wpakował futbolówkę do siatki. Do końca pierwszej połowy Królewscy kontrolowali przebieg spotkania, ale groźnych sytuacji z tego nie było.

W 55. minucie Real podwyższył prowadzenie. Ronaldo uderzył z dystansu, błąd popełnił bramkarz i piłka wpadła do siatki. W 70. minucie, minutę po swoim wejściu na boisko, bramkę zdobył Benzema. Wykorzystał on podanie od Oezila. W 77. minucie honorowe trafienie zaliczyli goście. Przepięknym uderzeniem z dystansu popisał się Tosić. Gości w doliczonym czasie gry dobił Ronaldo, który trafił do pustej bramki po podaniu Benzemy.

Tak relacjonowaliśmy mecz:

90. min. +5 Koniec meczu.

90. min. +4 4:1! Benzema wyłożył piłkę Ronaldo, który trafił do pustej bramki.

90. min. Sędzia dolicza cztery minuty.

87. min. I ostatnia zmiana w Realu. Diarra za Oezila.

82. min. I od razu dobra akcja Necida. Minął jednego obrońcę, ale uderzył prosto w Casillasa.

80. min. Schodzi strzelec gola Tosić, za niego Necid.

77. min. Przepiękna bramka Tosicia, który zza pola karnego uderzył tuż pod poprzeczkę.

76. min. Granero za Kakę.

74. min. CSKA całkowicie osłabło.

70. min. Oezil w pole karne do Benzemy, ten uderza, ale broni Czepczugow. Piłka wraca jednak do Francuza, który za drugim razem trafia do siatki

69. min. Z boiska schodzi Higuain. Za niego na ostatnie dwadzieścia minut Benzema.

67. min. Fatalne zagranie Doumbii! Wystarczyło tylko podać do Dzagojewa, który miałby przed sobą pustą bramkę. Napastnik CSKA zdecydował się jednak na strzał i nie trafił w bramkę.

66. min. Teraz do siatki trafia Doumbia. Piłkę otrzymał jednak od będącego na spalonym koledze.

64. min. Ronaldo z rzutu wolnego z 30 metrów w mur.

62. min. Real nie naciera, Królewscy spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola.

58. min. Higuain trafia do siatki, ale sędzia słusznie odgwizduje spalonego.

55. min. 2:0! Ronaldo uderzył z dystansu, błąd popełnił bramkarz i piłka wpadła do siatki!

53. min. Kaka z rzutu rożnego, piłkę głową uderza Ramos, ale zupełnie niecelnie.

50. min. Żółta kartka dla Alonso. Oznacza to, że jeśli Real awansuje, będzie pauzował w następnym meczu.

48. min. Ronaldo do Higuaina, ale nie było to dobre podanie. Piłka wyszła za linię bramkową.

46. min. Początek drugiej połowy.

I połowa:

45. min. Koniec pierwszej połowy.

43. min. CSKA nie może zbytnio wyjść z własnej połowy. Real kontroluje grę.

38. min. Długie podanie Alonso do Marcelo, ten jednak nie sięgnął piłki. Gdyby mu się udało, byłby sam na sam z bramkarzem.

35. min. Piłkę w narożniku pola karnego otrzymał Doumbia, złamał do środka i uderzył z całej siły. Casillas musiał piąstkować.

33. min. Teraz rzut wolny dla Realu z trochę dalszej odległości. Alonso wysoko nad bramką.

30. min. Rzut wolny dla CSKA z 20 metrów, Tosić prosto w mur.

26. min. Gol dla Realu. Khedira wrzucił piłkę na lewo do Kaki, ten przytomnie zagrał wzdłuż bramki i Higuain z bliska wpakował piłkę do siatki.

24. min. Ładna akcja Oezila, ale w ostatniej chwili uprzedzony Higuain.

18. min. Ronaldo minął na lewej stronie dwóch zawodników, zagrał w pole karne, piłka została wybita, ale dopadł do niej Kaka. Brazylijczyk uderzył jednak obok bramki.

15. min. Oezil padł w polu karnym, ale sędzie słusznie nie podyktował jedenastki.

13. min. Kolejny raz goście. Dośrodkowanie z prawej strony po ziemi. Doumbia był blisko, ale w ostatniej chwili uprzedził go Pepe.

8. min. Bardzo ładna akcja CSKA. Dzagojew wypuścił Doumbia, ten był w zasadzie sam na sam z Casillasem, ale uderzył ponad bramką.

5. min. Spokojna gra Realu. Budują akcję od formacji obronnej.

3. min. Za niskie dośrodkowanie Alonso z rzutu wolnego.

1. min. Początek meczu.