Ten mecz mi się...
podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Real - Atletico. Łzy bohatera. "Chicharito" popłakał się po bramce

Real Madryt pokonał u siebie Atletico 1:0 w rewanżowym meczu o półfinał Ligi Mistrzów. Jedynego gola strzelił Javier "Chicharito" Hernandez. Gdy po golu zszedł na ławkę rezerwowych, nie umiał ukryć łez. Nie wiadomo tylko, czy były to łzy wzruszenia niedocenianego piłkarza, czy może był to skutek wielkiego wysiłku, jaki włożył w to spotkanie.

• KONIEC

To nie był piękny mecz, nie był też specjalnie interesujący, a dramaturgia też raczej taka jak w polskiej komedii romantycznej po 30. minucie, no i teraz powinno nastąpić jakieś "ale", typu: "ale zwyciężyła skuteczność" i wola walki, albo "ale meczów nie wygrywa się urodą", albo "ale urwał", no i jak już coś mielibyśmy wybrać, no to właśnie to trzecie - Real miał przewagę, więcej próbował no i w końcu "wcisnął", a ten, który "wciskał", a raczej łądnie strzelał, czyli Javier Hernandez, w pełni sobie na tego gola zasłużył.

W drugim meczu wygrał Juventus,

Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne, a najbliższą będzie piątkowe losowanie par półfinałowych.

• KONIEC MECZU

Pełen sił Jesse hasa po boisku, schodzi na skrzydło, ale bez większego oporu daje się ograć Juanfranowi, Atletico gra jednak trochę bez łądnie, dużo górnych piłek, chwila szarpanej gry i sędzia kończy spotkanie.

• 90. min. + 4

Koke brzydko faulował Carvajala i sędzia ukarał go za to zagranie żółtą kartką.

No to jeszcze zmiana w drużynie Realu: schodzi Isco, wchodzi Illarramendi.

• 90. min. + 3

Arbeloa ukarany żółtą kartką.

• 90. min. + 2

A sędzia dolicza pięć minut.

Pierwsza zmiana w Realu: Arbeloa za Coentrao i zaraz potem, co się będziemy szczypać, druga zamiana w Realu, Jesse za Hernandeza.

Atletico reaguje i dochodzi do słusznego wniosku, że trzeba trochę na aferę, a trochę na fuksa i z taką chyba intencją strzela Raul Garcia - niecelnie, po czym Hernandez bardzo długo cierpi po faulu, tudzież rzekomym faulu.

• 88. min.

Piękna akcja Realu. Ronaldo do Jamesa, a ten z pierwszej piłki w pole karne do Portugalczyka. Ronaldo miał przed sobą bramkarza ale wyłożył jeszcze piłkę do Hernandeza, który musiał dostawić tylko nogę i skierować piłkę do bramki.

• GOOOOOOL

88. min.

1:0! Hernandez!

• 87. min.

Arda Turan w krótkiej etiudzie pt. "Zdziwiony"

• 86. min.

Tiago zszedł z boiska, a jego miejsce zajął Gimenez.

• 84. min.

James do Coentrao, ten do Varane'a, ten znów na prawą do Carvajala, ten do Ramosa, a Ramos uderza i wywalcza rzut rożny. Kroos dośrodkowuje, Pepe uderza, a sędzia uznaje, że Oblak zacznie od bramki.

• 82. min.

James Rodriguez znalazł trochę miejsca przed polem karnym Atletico i bez zbędnego przedłużania akcji spróbował zaskoczyć Oblaka strzałem. Uderzył w światło bramki, ale bramkarz Atletico pewnie wychwycił piłkę.

• 80. min.

Real trochę ciśnie, a trochę przynudza, kontra, nie tylko próba kontry Atletico, nie, znów kontra, szybkie ruchy wojsk i drużyn, Real znowu wraca, Hernandez świetnie się uwalnia spod opieki Godina, strzela, świetnie interweniuje Oblak, jest jeszcze rzut rożny, po którym niecelnie uderza Isco.

• 78. min.

Ramos posłał dośrodkowanie w pole karne w stronę Ronaldo. Portugalczyk zawisł w powietrzu, ale i tak nie zdołał sięgnąć futbolówki i grę od bramki wznowi Oblak.

• 76. min.

Arda Turan głupio fauluje Sergio Ramosa, za co otrzymuje drugą żółtą, a w kons... no sami wiecie. Atletico będzie kończyć w dziesiątkę, ale faul Turana naprawdę głupi.

• 74. min.

Raul Garcia ukarany żółta kartką. Varane, który wyskoczył do główki został kopnięty przez niego w nogę. Zrobiło się nerwowo i kartkę obejrzał też Pepe.

• 72. min.

Bardzo ładny przytrucht i strzał z dystansu Ronaldo, ale jeszcze lepszy podskok i interwencja Oblaka. Po nieudanej kontrze Atletico znowu atak pozycyjny Realu, wymiana podań, szanowanie piłki, cierpliwość, trochę nuda.

• 69. min.

Długie podanie w pole karne między obrońców Realu, a tam świetnie wbiegł Koke, który oddał strzał głową. Prosto w bramkarza Realu i na Santiago Bernabeu wciąż bez bramek.