Tak
Nie

• Dziękujemy za udział w relacji.

• 90. min. + 3

KONIEC MECZU. Milan wygrywa na San Siro 3:0, w dwumeczu pokonując PSV 4:1 i zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Jutro losowanie (17.45 - relacja Z Czuba i na żywo w Sport.pl), Rosoneri znajdą się w drugim koszyku.

Trzy minuty dolicza sędzia.

• 86. min.

Trochę radości piłkarzy Milanu na zdjęciach:

• 86. min.

Balotelli bawi się przed polem karnym, finezyjnym podaniem uruchamiając jednego z partnerów. Spalony.

• 83. min.

PSV nadal w szoku, więc Milan atakuje. Przed chwilą sprzed pola karnego uderzał Balotelli - został zablokowany. Rzut rożny.

• 77. min.

OPIS BRAMKI: Niepilnowany Boateng dostał piłkę przed lewym narożnikiem pola karnego, wdał się w pojedynek z obrońcą i uderzył w kierunku dalszego słupka. Miał sporo szczęścia - skiksował, ale piłka wpadła do bramki.

• GOOOOOOL

77. min.

Gol dla Milanu! Boateng!

• 75. min.

Strzelał Balotelli - rykoszet i rzut rożny dla Milanu.

• 73. min.

Matavż znowu próbował strzelać z dystansu. Strzał Słoweńca poszybkował jednak nad bramką i wylądował w trybunach.

• 69. min.

Piękna akcja Schaarsa z prawej strony pola karnego zakończona strzałem z narożnika - Abbiati kolejny raz ratuje Milan.

• 66. min.

Milan nastawiony na kontry - piękne podanie Balotellego, El Shaarawy próbował przewrotki, ale faulował. PSV zostało około 25 minut.

• 60. min.

PSV rzuciło się do ataku, na razie jednak obrona Milanu nie popełnia większych błędów.

• 55. min.

A dokładnie wyglądało to tak:

• 55. min.

OPIS BRAMKI: Rzut rożny dla Milanu, El Shaarawy zgrywa piłkę głową do Balotellego, który insynktownie kieruje piłkę do bramki. PSV potrzebuje do awansu dwóch bramek.

• GOOOOOOL

55. min.

Gol dla Milanu! Balotelli!

• 53. min.

Ależ szansę miał El Shaarawy! Napastnik Milanu urwał się obrońcom i dopadł do piłki tuż przed bramkarzem PSV, czubkiem buta kierując piłkę w kierunku bramki. Piłka o centymetry minęła słupek.

• 50. min.

PSV nie zamierza się poddawać i kolejne ataki suną na bramkę Milanu.

Ależ szansa PSV zaraz po wznowieniu gry! Wijnaldum strzelał z najbliższej odległości, ale Abbiati jakimś cudem zdołał obronić to uderzenie. Tylko rzut rożny.