mecz na:
    nieprzegap.tv

• koniuone111

Oceniono 29 razy 21

ja nie chcę być ani czepliwy ani złośliwy, ale poziom dziennikarstwa w Polsce tak wiele pozostawia do życzenia pod względem merytorycznym, że chociaż o literówki i błędy ortograficzne moglibyśmy być uboższy. Bardzo proszę zwróćcie Państwo na to uwagę, bo pomimo tego, że wiem, iż "zarbali" zamiast "zarobili" to zwykła wpadka to jednak uważam że rzetelne dziennikarstwo niezależnie od kategorii, w której się zamyka jednak powinno o to dbać, szczególnie jeśli tytuł ukazuje się na pierwszej stronie jako jeden z głównych wątków i jest to nie pierwszy raz kiedy to się niestety dzieje, serdecznie pozdrawiam!

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Koniec meczu, Cluj pokonuje Manchester United na Old Trafford! Ekipa z Rumunii nie awansowała co prawda do dalszych rozgrywek, ale z honorem żegna się z najbardziej prestiżowymi rozgrywkami w Europie. Na pocieszenie zagrają w Lidze Europejskiej. Czerwone Diabły mimo porażki wygrywają grupę H i mogą już czekać na losowanie 1/8 finału.

• 90. min. + 3

Felgueiras dostaje żółtą kartkę, ale Galatasaray właśnie wygrało swój mecz, więc przedłużanie nic nie da. Cluj odpada z Ligi Mistrzów.

• 90. min. + 2

Kapetanos zmienia Sougou w ekipie gości.

• 90. min. + 1

Doliczone cztery minuty.

• 89. min.

Rusza Cluj z kontrą, ale... zatrzymują się w środku boiska i czekają na partnerów wracając do ataku pozycyjnego. W końcu Scholes faulował jednego z piłkarzy gości dostając przy tym żółtą kartkę.

• 88. min.

Coraz bliżej końca spotkania, Manchester rozgrywa piłkę w środku boiska, w końcu odważniej ruszył Fletcher, ale piłka po jego zagraniu została opanowana przez obrońcę Cluj.

• 86. min.

Darren Fletcher zmienia Ryana Giggsa.

• 84. min.

Spokojna końcówka w Manchesterze. Obie ekipy czekają już chyba na koniec spotkania - kolejne dośrodkowania gospodarzy są wybijane.

• 82. min.

Felgueiras, bramkarz CFR Cluj dwoi się i troi.

• 80. min.

Rzut rożny dla Czerwonych Diabłów, coraz odważniejsze ataki podopiecznych Alexa Fergusona, ale wciąż brakuje wykończenia.

• 79. min.

Strzał z rzutu wolnego Rooney'a, ale fantastycznie interweniuje bramkarz gości. Niewiele ponad 10 minut do końca meczu.

• 79. min.

W międzyczasie Maftei zmienia Bastosa w ekipie Cluj.

• 78. min.

Jones przewracany na samej linii pola karnego, będzie groźny rzut wolny dla MU.

• 77. min.

Danny Welbeck również szuka okazji do wyrównania.

• 75. min.

Niewiele się dzieje na Old Trafford, ślamazarne akcje gospodarzy bez większego problemu są przerywane przez piłkarzy Cluj.

• 73. min.

Do zmiany szykuje się Frederico Macheda, który zmienia Nicka Powella. Czerwone Diabły mają teraz czterech napastników na boisku.

• 71. min.

Chicharito odegrał przed pole karne do Scholesa, ten znów próbował przymierzyć z dystansu, ale nic z tego nie wyszło. Piłka ląduje na trybunach.

• 70. min.

Javier Hernandez nie ma dziś łatwego życia. "Czerwone Diabły" wciąż nie mogą strzelić bramki na własnym stadionie.

• 67. min.

Świetny rajd Jonesa, który kończy się precyzyjnym dośrodkowaniem do Giggsa, ten miał dużo czasu i miejsca, ale strzelił prosto w obrońcę.