(30)

Liczba oddanych głosów: 112

• KONIEC MECZU

90. min.

KONIEC. Co to był za mecz! Fenomenalne spotkanie. Długo wydawało się, że przy stanie 5:0 Liverpool zameldował się już w finale Ligi Mistrzów, ale Roma pokazała, że będzie walczyć do końca. Ma do odrobienia trzy bramki, czyli dokładnie tyle samo, ile w ćwierćfinale musiała odrobić w starciu z Barceloną (po porażce 4:1 w pierwszym meczu na wyjeździe). Wówczas się udało (rzymianie wygrali 3:0 u siebie), być może tak będzie również tym razem?

• 89. min.

Kolejne groźne dośrodkowanie Diego Perottiego. Argentyńczyk dał bardzo dobrą zmianę, podobnie jak Patrick Schick i Maxime Gonalons.

• 88. min.

Federico Fazio ukarany żółtą kartką.

• 86. min.

Groźny strzał Edina Dzeko! Piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką. Roma w ostatnich minutach zupełnie nie przypomina zespołu z pierwszej połowy. Rzymianie walczą o zmniejszenie strat.

• GOOOOOOL

85. min.

I mamy 5:2! Co za mecz! Perotti znakomicie wykorzystał jedenastkę, pewnie posyłając piłkę pod poprzeczkę.

• PILNE

85. min.

RZUT KARNY DLA ROMY! Sędzia podyktował jedenastkę za zagranie piłki ręką przez Milnera.

• 81. min.

Edin Dzeko przyjął piłkę w polu karnym i strzelił mocno w kierunku bliższego słupka, nie dając szans Kariusowi.

• GOOOOOOL

81. min.

Bramka dla Romy!

• 78. min.

Milner cichym bohaterem meczu.

• 74. min.

Zmiana w zespole Liverpoolu. Boisko opuszcza najlepszy zawodnik gospodarzy, Mohamed Salah, który zdobył dwie bramki i zaliczył dwie asysty. W jego miejsce wchodzi Danny Ings.

• 73. min.

Groźny strzał Patricka Schicka. Czeski napastnik uderzał głową, ale Karius zdołał złapać piłkę.

• 73. min.

Salah jest po prostu niesamowity.

• 69. min.

Roberto Firmino strzela drugiego gola. Brazylijczyk świetnie wykorzystał dośrodkowanie Jamesa Milnera, i strzałem głową pokonał Alissona. Roma jest bezradna.

• GOOOOOOL

69. min.

5:0!!!

• 67. min.

Zmiany w zespole Romy. Diego Perotti i Maxime Gonalons wchodzą za Daniele de Rossiego i Juana Jesusa.

• 62. min.

Dzieła zniszczenia dopełnia Roberto Firmino. Brazylijczyk wpakował piłkę do pustej bramki, wykorzystując świetne dogranie - oczywiście - Mohameda Salaha.

• GOOOOOOL

62. min.

NOKAUT! 4:0 dla Liverpoolu!

• 60. min.

Kolejna doskonała okazja Liverpoolu! W zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Henderson, który oddał bardzo mocny strzał. Świetnie ustawiony Alisson zdołał jednak odbić jego uderzenie.

• 59. min.

De Rossi i Strootman są cofnięci zbyt głęboko, przez co Milner, Henderson i Wijnaldum mają mnóstwo miejsca w środku pola, gdzie Liverpool zyskuje coraz większą przewagę.

• 58. min.

Roma wygląda coraz gorzej. Jej środkowi pomocnicy nie mają pomysłu na rozegranie akcji i zaskoczenie defensywy gospodarzy.