Nie
Komentarze (8)
  • noga09

Oceniono 15 razy -9

Oczywiście jestem za CHELEA Trudno przegrali :( JA najbardziej lubię w NICH to że nigdy się nie poddają JESTEM pewna że w kolejnym meczu spiszą się o wiele lepiej:) JESTEM CIEKAWA KTO BĘDZIE NASTĘPCOM DI MATTEO

• flaffi

Oceniono 17 razy 7

W h...owe NPremium znowu najlepszy mecz dali. Pozostaje mi to cholerna multiliga która wcale nie jest w HD jak podają, a do tego jak zwykle komentować będą ci pseudo-komentatorzy. Mam nadzieje że cyfra już niedługo odkupi im tą Ligę Mistrzów bo w N na nią nie zasługują.

• dave909

Oceniono 4 razy 2

gdze transmitują

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Chelsea zagra z Juventusem. Torres na ławce?

Szlagierowo zapowiada się mecz w grupie E pomiędzy Juventusem Turyn (6 pkt) i Chelsea Londyn (7 pkt). Możliwe, że jednej z tych drużyn zabraknie w 1/8 finału. Tymczasem trener gości Roberto Di Matteo zapowiedział, że Fernando Torres najprawdopodobniej rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowych. Relacja Z Czuba i Na Żywo na Sport.pl od 20.45.

• KONIEC

Juventus, który swoje wpadki już zaliczył (remis z Szachtarem u siebie i z Nordsjaelland na wyjeździe, i do tego jeden z Chelsea) skazywany był przed tą kolejką na pożarcie. No, może nie taki od razu skazywany, ale wyraźne sugestie co do jego losów padały. Od pierwszej minuty turyńczycy chcieli dzisiaj pokazać, że oni też potrafią kąsać. I robili to spektakularnie. W wyniku ich biesiady w ciężkiej sytuacji znalazła się Chelsea - jeżeli Włosi zremisują w ostatniej kolejce z Szachtarem, to właśnie te dwie drużyny awansują do fazy pucharowej i Chelsea automatycznie pożegna się z marzeniami o obronie tytułu. Szykuje się emocjonująca ostatnia odsłona. Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na jutro.

• 90. min. + 3

Koniec meczu.

• 90. min. + 1

Giovinco tak się cieszył, że aż musiał zdjąć koszulkę. Żółta kartka.

Giovinco! Włoch dostał świetne podanie i włączył swój szósty bieg. Cech chciał dorwać piłkę przed nim, ale gdy Giovinco odpali nitro, można tylko oglądać jego plecy. No, w wypadku Cecha to akurat przód. Włoch kopnął przed siebie i trafił piłką między nogi pędzącego bramkarza. Piłka wturlała się do bramki.

• 89. min.

Ostatnia zmiana w Juventusie. Pogba za Quagliarellę.

• 88. min.

Szachtar już nie przegra swojego meczu, ani nie zremisuje, więc w grupie E sprawy się chyba wyklarowały. Znowu trafił Luiz Adriano, którzy dzisiaj jest królem pola karnego - właśnie skompletował hat-tricka. Dośrodkowanie z lewego skrzydła głową zgrywał do Brazylijczyka Douglas Costa. Następnie Adriano stojący na linii pola bramkowego półobrotem umieścił piłkę w siatce.

• 87. min.

Gracze Chelsea chyba wiedzieli, co oznacza dla nich gol Vidala.

• 85. min.

Gracze Chelsea w znakomitej kontrze. Torres odgrywa przed polem karnym do Oscara. Oscar znowu przerzuca sobie piłkę na prawą nogę, oszukując dwóch rywali. Następnie zamierza przedryblować trzeciego, a potem raz jeszcze pierwszą dwójkę. Przeszkadzają mu w tym jego własne nogi.

• 83. min.

Druga zmiana w Juventusie. Giovinco za Vucinicia.

• 81. min.

Buffon wyrzuca na kontrę do Asamoaha i każe mu biec w kierunku Cecha. Asamoah biegnie, ale sam też wykopuje spod swoich nóg piłkę. Chyba że było to zdecydowanie za bardzo ambitne wypuszczenie siebie samego.

• 79. min.

Moses wyprzedza Chielliniego na prawym skrzydle i wrzuca w pole karne. Buffon wybija na róg. Róg wybija Hazard. Krótko, do tyłu. Do niczego ciekawego nie doszło.

• 78. min.

To oficjalne - nie będzie dzisiaj meczów bezbramkowych. Jako ostatni, wynik w swoim meczu rozdziewiczają walencjanie, którzy prowadzą z Bayernem po bramce Feghouliego (mimo, że grają w dziesiątkę). Strzał Algierczyka odbił się od Dantego, co zmyliło Neuera, który następnie musiał wyjąć piłkę z siatki.

• 76. min.

Ramires sprawdza, ile przeturlań Chielliniego po murawie przypadnie od linii końcowej do linii środkowej. Sędzia sprawdza, jak Ramires zareaguje na żółtą kartkę.

• 75. min.

Gracze Juventusu odciążają się wzajemnie. Gdy dwaj ściągają na siebie uwagę obrońców, trzeci dostaje piłkę. Tym trzecim na prawym skrzydle był Caceres. Zagrał w pole karne, gdzie na piłkę nabiegł Vucinić, który z kilku metrów przeniósł piłkę wiele metrów nad oczekiwaniami kibiców Juventusu.

• 73. min.

W przeciwieństwie do niektórych zespołów, w których nikt nigdy nie chce oddać strzału, piłkarze Juventusu prześcigają się w strzelaniu, byle tylko nie zrobił tego żaden inny z nich. Tym razem próbowali Asamoah i Vucinić. Obaj z trudnych pozycji, obaj kilka metrów obok bramki.