(20)

Liczba oddanych głosów: 50

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Juventus - Sevilla. Tożsamość Juventusu

W sześciu kolejkach tego sezonu Juventus stracił już trzynaście punktów. Dwa lata temu w 38 meczach "Stara Dama" straciła o jeden punkt mniej. Włosi zachodzą w głowę, starając się znaleźć przyczyny tego kryzysu. W poszukiwaniu odpowiedzi przepytują nawet psychologów. Spotkanie Juventus - Sevilla o 20.45. Relacja na żywo na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE!

• KONIEC

W drugiej połowie było jakby trochę żywiej, trochę więcej wysokich piłek i długich podań i radosnych ostrzeliwań, a Juventus jeszcze wyraźniej dominował. Ale na drugą bramkę trzeba było czekać aż do 87. minuty. Juventus ma więc już na koncie 6 punktów, a na rozkładzie jeszcze tę Borussię z trudniejszą nazwą. Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

• 90. min. + 4

Koniec!

• 90. min. + 2

Łooooooo hooooołł... no to poniosło nam Leonarda Bonucci i poniosło uderzaną przez niego piłkę, z chyba 70. metra...

Jeszcze jedna akcja Zazy! Łasy jest na te gole! Kąt był jednak zbyt ostry. Nie udało mu się skierować piłki w światło bramki.

• 88. min.

Schodzi zasłużony Dybala, wchodzi Daniele Rugani.

• 88. min.

Co za wejście Zazy! Napastnik Juventusu włączył turbodoładowanie i biegł z piłką szybciej niż Kolodziejczak bez! To wystarczyło! Wybiegł przed Rico i umieścił piłkę w siatce płaskim strzałem! Gwóźdź do trumny Sevilli.

• GOOOOOOL

87. min.

2:0!!! ZAZA!!!

• 86. min.

Dobra piłka na lewą stronę od Pogby do Evry, nie, jednak nie taka dobra, bo pada łupem Coke. Ale teraz Dybala jest już w polu karnym, przy nim wiernie Kołodziejczak, aż do naroznika boiska, Rico zacznie jednak od bramki, choć Dybala uważa, że Kołodziejczak go faulował.

• 82. min.

Mecz daje się piłkarzom we znaki. Dybalę złapały skurcze. Pomaga mu Rico. Miło z jego strony. Gdy Włoch już wstał wróciliśmy do tego samego. Długiego rozgrywania piłki przez Juventus i bezzębnej Sevilli.

• 79. min.

Wielkie brawa w Turynie bo schodzi Alvaro Morata. Zmienia go Simone Zaza.

• 79. min.

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Reyes już jest na ławce rezerwowych. Na boisku w jego miejsce pojawił się Munoz.

• 78. min.

Konoplianka zatrzymany przez wielu graczy Juventusu, potem Hernanes sam zatrzymuje wielu graczy Sevilli, potem Coke dostaje żółtą kartkę za zatrzymanie Moraty.

• 76. min.

Pierwsza roszada w składzie Juventusu. Alex Sandro zastąpił Khedirę. To był dobry występ Niemca.

• 75. min.

Cuadrado drobi, drobi, trochę ucieka i bum! Puszcza potężną bombę z dystansu, tyle, że niecelną. Juve w posiadanie, znów Cuadrado, wcześniej Pogba i Khedira, Khedira pada, ale sędzia nie gwiżdże, więc Sevilla zabiera się z piłką w drugą stronę, a powtórki pokazują, że Krychowiak pomagał jednak Khedirze się przewrócić.

• 71. min.

Juventus zamknął Sevillę na jej połowie. Goście są całkowicie bezradni. Nie mają piłki. Krążą za nią wzrokiem. Wydaje się, że "Stara Dama" przyjęła znakomitą strategię na tę połowę. Nic jej nie grozi.

• 68. min.

Dybala znowu leży, tym razem położył go Kołodziejczak. Ale to już historia. Potem dobry przerzut do Evry, jego cwane podanie do Pogby, który jednakowoż musiał się odwrócić, a jak się odwrócił, to stracił nieco efekt zaskoczenia, Krychowiak przerwał zabawę i już jesteśmy pod pole karnym Buffona, gdzie, long story short, Konoplianka strzela niecelnie.

• 63. min.

Immobile zmienił Gameiro, a Iborra N'Zonziego.

• 64. min.

Cuadrado urwał się obiecująco, potem Dybala, Hernanes, już jesteśmy w szesnastce, Evra, Morata padając...i chybiając.

• 62. min.

Bonucci zatrzymuje Konopliankę wślizgiem i już przenosimy się pod pole karne Rico, gdzie Pogba, gdzie potem Cuadrado, a Dybala robi to, co mu się w tym meczu udaje najlepiej, czyli przewraca. Tym razem dzięki uczynności N'Zonziego. Będzie rzut wolny, piłka praktycznie na linii 16. metra... i nieeemagooola. Rico broni instynktownie, będzie rzut rożny.