Türk Telekom Arena

Schalke 04

Po spotkaniu

LM. Galatasaray zremisowało z Schalke w 1/8 finału

W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Galatasaray Stambuł zremisowało na swoim stadionie z Schalke 04 1:1. W barwach Galatasaray pierwszy w mecz w LM zagrali nowi piłkarze - Wesley Sneijder i Didier Drogba. Holender zagrał jednak tylko w pierwszej połowie, a były piłkarz Chelsea kilka razy ładnymi podaniami otwierał kolegom drogę pod bramkę, sam jednak nie miał ani jednej stuprocentowej okazji.

Kto awansuje dalej?
Schalke
Galatasaray
Komentarze (7)
  • ant44

Oceniono 7 razy 3

"otwierał kolegom drogę pod bramkę" - medala mu dać, k.j. mać. GW żenła.

• szyfrant.zielonka

Oceniono 26 razy 22

Piekielnie niebezpieczny jest ten pastewny koleżka...

• mateo71999

Oceniono 6 razy -4

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC MECZU

90. min. + 1

Po minucie doliczonego czasu gry sędzia zakończył spotkanie, które w drugiej połowie wyraźnie straciło na tempie i ostatecznie zakończyło się remisem faworyzującym w rewanżu ekipę gości

• 89. min.

Zdobywca gola Jones, znów próbował szczęścia tym razem z dystansu, jednak strzela bardzo niecelnie

• 88. min.

Drogba zasługuje, by pokazać go raz jeszcze, choć w tym meczu nie wyróżnił się niczym szczególnym. Kilka razy ładnie podaniami otwierał kolegom drogę pod bramkę, jednak sam nie miał choćby jednej stuprocentowej okazji

• 86. min.

Kolasinac miał okazję dla Schalke, jednak strzela niecelnie. Nic nie wskazuje już, aby wynik miał ulec zmianie do końca meczu

• 80. min.

Kontra w wykonaniu Schalke, Draxler w pełnym biegu strzela na bramkę, jednak piłka przechodzi tuż obok słupka. Chwilę wcześniej Hildebrand świetną robinsonadą zatrzymał piłkę zmierzającą pod poprzeczkę po strzale Sabriego Sarioglu

• 77. min.

Burak Yilmaz mógł zaliczyć swojego drugiego gola, jednak strzelił tuż obok słupka! Piłkę podawał mu główką walczący o górną piłkę Drogba

• 75. min.

Akcja prawym skrzydłem jednego z piłkarzy "Galaty", który dośrodkowuje w kierunku Huntelaara, ten strzela z odchylenia jednak wysoko nad poprzeczką. Chwilę później Holender opuścił boisko, w jego miejsce Pukki

• 68. min.

Nounkeu ukarany żółtą kartkę za faul na Huntelaarze

• 66. min.

Burak Yilmaz znów zagraża bramce rywali, jednak tym razem sędzia odgwizduje mu spalonego. Chwilę później boisko opuszcza Altintop, w jego miejsce Eboue

• 58. min.

Trup ściele się gęsto na boisku w Stambule. Kolejni gospodarze padają na murawę faulowani przez rywali

• 58. min.

Dalekie dośrodkowanie ze skrzydła w pole karne. Tam w powietrze najwyżej wyskakuje Drogba, jednak jego strzał zbyt słaby by zaskoczyć Hildebranda

• PILNE

55. min.

Jak pokazują powtórki ekipie Schalke należał się rzut karny! Sabri Sarioglu ręką zablokował w polu karnym strzał Farfana z najbliższej odległości. A piłka zmierzała już w światło bramki

• 51. min.

Lewym skrzydłem szarżuje Riera, jednak po tym jak wpadł w pole karne wykonał ni to strzał ni to dośrodkowanie. Tak czy siak Hildebrand nie miał problemów z obroną

Amrabat ukarany żółtym kartonikiem za ostre wejście w nogi Farfana

Rozpoczęła się druga część spotkania

• W oczekiwaniu na drugą część spotkania, widok za którym z pewnością tęskniła Liga Mistrzów. Didier Drogba znów na europejskich boiskach, tutaj gratuluje strzelcowi gola

• 45. min. + 1

Po chwili Drogba mógł odpowiedzieć, ale jego strzał zablokowany przez Hildebranda. Minutę później sędzia zakończył pierwszą część spotkania

• 45. min.

Fatalna strata Galatasaray w środku pola i Schalke atakuje dwóch na jednego! Farfan z lewej strony podaje do środka do Jonesa, a ten nie miał problemów, by mocnym strzałem pokonać bramkarza!

• GOOOOOOL

45. min.

Gol dla Schalke!!

• 38. min.

Drogba wypuszcza podaniem w kierunku bramki Buraka, który pędzi ile sił w nogach, strzela z ostrego kąta, ale wychodzący Hildebrand odbija piłkę na rzut rożny