bramki z ostatniego meczu :

proland.blox.pl/2012/09/Barcelona-1-1-Spartak-Moscow.html

• zuney

Oceniono 19 razy -3

Jak zwykle Barca w końcówce wygrywa. Ci to mają farta. Ale już teraz gołym okiem widać że brakuje ten drużynie Pepa i raczej znowu nic nie wygrają.

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Kowalewski: Spartak? Nawet BATE Borysów odjechało polskim klubom

- Spartak nie grał z Barceloną bojaźliwie i był bliski wywiezienia z Camp Nou punktu. Ten zespół może realnie myśleć o wyjściu ze swojej grupy - mówi Wojciech Kowalewski po wyjazdowej porażce Spartaka Moskwa z Barceloną 2:3 w 1. kolejce Ligi Mistrzów. Były bramkarz moskiewskiego klubu wspomina wygrany przez Legię Warszawa dwumecz ze Spartakiem w poprzedniej edycji Ligi Europejskiej. - Niestety, wszyscy nam odjeżdżają, równać nie możemy się nawet z Białorusią - twierdzi Kowalewski.

• 90. min. + 2

Barcelona wygrywa 3:2 w pierwszym meczu tej edycji Ligi Mistrzów.

Spartak miał jeszcze rzut rożny, ale Rosjanie strzału oddać nie byli w stanie.

Messi na minimalnym spalony. A było blisko hat tricka.

Sędzia doliczył trzy minuty.

• 86. min.

10 goli w siedmiu meczach w tym sezonie strzelił Messi. Dwa dziś ze Spartakiem.

• 80. min.

Sanchez odegrał do Pedro, ale ten z ośmiu metrów nie trafił. Ale strzelał z ostrego kąta.

• 80. min.

Barcelona prowadzi! Znów Messi! Świetne dośrodkowanie Sancheza wprost na głowę Messiego!

• 79. min.

Jurado wchodzi za Kallstroma.

• 78. min.

Kolejny rzut wolny. Strzelał Xavi, ale wysoko ponad bramką.

• 76. min.

Barcelona zmarnowała dwa rzuty wolne, a później strzał Villi do pustej bramki zablokował jeden z obrońców.

• 72. min.

David Villa wchodzi za Tello, który zdobył dziś bramkę i miał asystę przy golu Messiego.

• 72. min.

Remis! 2:2! Świetne zejście do linii końcowej Tello, który odegrał do Messiego, a ten tylko przyłożył nogę!

• 68. min.

Spartak głęboko cofnięty w okolicy własnego pola karnego. Cała "11: gości na własnej połowie, którzy już nastawili się na grę z kontry. Na razie przynosi to skutek.

• 65. min.

Messi strzelał z rzutu wolnego, ale piłka zahaczyła o mur i wyszła za linię końcową.

• 64. min.

Dani Alves schodzi, w jego miejsce Alexis Sanchez

• 58. min.

Sensacja na Camp Nou! Spartak prowadzi 2:1 Romulo wykończył błyskawiczną kontrę Spartaka. Valdes bez szans.

• 58. min.

Dykań broni strzał Messiego z sześciu metrów.

• 53. min.

Spartak kontratakuje, ale bez przekonania. Valdes bez problemów łapie piłkę.

• 51. min.

Alves wpakował piłkę do bramki Spartaka. Gol nie został uznany, bo Brazylijczyk był na spalonym.

• 48. min.

Pierwszy strzał Barcelony w drugiej połowie. Uderzał Adriano, ale zbyt lekko by zaskoczyć bramkarza.