Oceniono 2 razy 0

Barcelona jest tutaj faworytem jeżeli Milan zdobędzie punkty to biorąc pod uwagę ich obecną dyspozcyję to będzie to wielka niespodzianka tnijurl.com/barcelona_czy_milan/

• rend0

Oceniono 4 razy 2

Transmisja rozpoczyna się już lada moment ! Mecz FCB - ACM w jakości HD tylko na gran-derbi.pl/cqtn Zostało niewiele miejsc, a do rozpoczęcia transmisji 3 minuty !

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Kto jest winny katastrofalnej sytuacji w Milanie?

Gdy w poprzednim sezonie AC Milan po dziewięciu kolejkach Serie A miał 10 punktów, wszyscy byli zgodni - taka sytuacja już nie powtórzy się w najbliższych latach. Teraz jest jeszcze gorzej. Na tyle, by jeden z kibiców wystawił trenera Massimiliano Allegriego na portalu aukcyjnym eBay. Relacja na żywo ze spotkania Barcelona - Milan oraz innych meczów w środę od 20.45 w Sport.pl.

• KONIEC MECZU

90. min.

Barcelona pokonała Milan 3:1 i praktycznie zapewniła sobie awans z grupy. Milan utrzyma drugie miejsce, bo w drugim meczu grupy H Ajax pokonał Celtic.

Koniec meczu!

• 88. min.

Mecz już jest praktycznie rozstrzygnięty. Song wszedł w miejsce Xaviego.

• 85. min.

Zmiana także w Barcelonie, Pedro za Neymara.

• 84. min.

Matri wszedł za Kakę.

• 83. min.

3:1! Jak padł gol? Wybiegający na wprost bramki Messi dostał świetne podanie od Fabregasa i bez problemu umieścił piłkę w siatce.

• GOOOOOOL

83. min.

Bramka! Messi!

• 78. min.

Fabregas wszedł za Iniestę.

• PILNE

74. min.

Jak Sanchez mógł tego nie strzelić? Messi wyłożył mu piłkę tak, że Chilijczyk miał przed sobą tylko niemal już leżącego Abiatiego, ale Włoch padając na murawę zdołał jeszcze odbić piłkę na rzut rożny.

• 74. min.

Neymar wbiegł w pole karne Milanu, ograł dwóch obrońców wkręcając ich w ziemię po czym uderzył... ponad poprzeczką.

• 68. min.

Uderzenie Adriano ponad poprzeczką. Barcelona wciąż bliższa trzeciego gola niż Milan wyrównania.

• 64. min.

Balotelli wrzucił płasko piłkę w pole karne, Kaka oddał strzał, ale miał na plecach obrońcę i nie trafił w bramkę.

• 63. min.

Barcelona nie dominuje już aż tak, jak w pierwszej połowie. Jest przy piłce przez 60 procent czasu gry.

• 62. min.

Żółta kartka dla Sancheza, w kolejnym meczu nie zagra.

• 60. min.

Ładne uderzenie Iniesty! Abbiati wybił piłkę na róg.

• 58. min.

Znów spalony Neymara...

• 57. min.

Żółta kartka dla De Jonga za faul na Sanchezie.

• 53. min.

To byłaby piękna bramka, ale Messi nawet nie zaczął się cieszyć, był na ewidentnym spalonym.