Nie
Komentarze (57)
  • kibic1899

Oceniono 43 razy 23

widzę że neo dzieci uważające się za największych fanów Realu wbiły żeby poobrażać Barcę,zminusować komenty, ponarzekać na sędziego i wgl stwierdzić że Barca jest głupia.. brawo dla was jesteście świetnymi kibicami. Kozak w necie pi... w świecie. VeB!

• madridista19

Oceniono 34 razy 22

Jestem fanem realu i naprawdę nie rozumiem zachowania jego kibiców. Barcelona wygrała, należy jej pogratulować a jeśli nie to chociaz zamknąć sie i nie wyzywać z tego powodu. Jutro gra Real polscy kibice po jutrzejszej wygranej powinni pokazać, że naprawdę kibicują swojej drużynie. Też nie lubie Barcelony bo wiadomo, odwieczny rywal, ale bez przesady. Ja mam 18 lat i rozumiem jak należy się zachować a ci którzy piszą te komentarze widocznie nie są jeszcze na tyle dojrzali żeby napisać co innego. Taka dzisiejsza młodzież :) .Mam nadzieje że nie zostane "zhejtowany" . Z poważaniem ~ madridista

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Barcelona wygrała setny mecz

Zwycięstwo nr 100 w Lidze Mistrzów odniosła Barcelona pokonując na Camp Nou Celtic 2:1. Dopiero gol Jordiego Alby w ostatniej minucie meczu pozwolił jej powtórzyć wyczyn Realu Madryt i Manchesteru United.

• 90. min. + 5

Koniec meczu. Barcelona wygrywa setny mecz w Lidze Mistrzów. Przed nią zrobiły to tylko Real Madryt i Manchester United.

• 90. min. + 4

Gol dla Barcelony! Niesamowite. Ostatnia minuta. Adriano wrzucił piłkę celując w dalszy słupek bramki Celtiku, a tam trącił ją Jordi Alba. Barcelona wygrywa.

Słupek po strzale Villi! Barcelona robi co może by wygrać. Ale czasem brakuje jej szczęścia. Tymczasem sędzia doliczył cztery minuty.

• 89. min.

Jordi Alba próbował wbiec w pole karne z piłką. Minął dwóch rywali, na trzecim się skończyło.

• 85. min.

Piłkarze Barcelony wymieniają podania dookoła pola karnego gości. Niewiele z tego wynika.

• 81. min.

Tello dośrodkował do Songa, ale ten strzelając głową wywalczył tylko rzut rożny. Katalończykom ucieka czas.

• 75. min.

Jeszcze lepsza okazja dla Barcelony! Messi strzelał głową po dośrodkowaniu z prawej strony. Fraser Forster wyciągnął się jak długi i przerzucił piłkę obok słupka. Anglik broni dziś fenomenalnie.

• 74. min.

Forster świetnie broni strzał Alexisa po dośrodkowaniu Alby. To mógł być gol!

• 70. min.

Statystyka jest dla Barcelony nieco groźna. Szkockie drużyny grały w Hiszpanii 46 razy i wygrały tylko trzykrotnie. Ale dwa z tych meczów wygrały na Camp Nou. Inna sprawa, że Andres Iniesta nigdy - ani w Barcelonie, ani w reprezentacji Hiszpanii - nie przegrał meczu w którym strzelił gola.

• 68. min.

To powinien być gol dla Barcelony! Messi zagrał do Alexisa, ten oddał na skrzydło do Pedro, który natychmiast zagrał wzdłuż linii bramkowej do Messiego. Argentyńczyk uderzał z kilku metrów, ale Forster obronił instynktownie. Doskonała interwencja.

• 66. min.

Strzał Iniesty zza pola karnego prosto w ręce Forstera. Wcześniej Messi długo szukał miejsca do strzału, ale nie znalazł.

• 63. min.

Groźna - kolejna jednoosobowa - kontra Celtiku. Commons, który kilkanaście sekund wcześniej wszedł na boisko, popędził prawym skrzydłem i dośrodkował. Do piłki rzucili się Valdes i Adriano. Szybszy był ten drugi ale ewidentnie nie ustalili, kto ma przejąć piłkę.

• 58. min.

Wanyama przejął piłkę pod własnym polem karnym i przeprowadził szalony, kilkudziesięciometrowy rajd w stronę barcelońskiej bramki. Biegł, bo po prawdzie nie miał komu podać. Zatrzymał się na Mascherano.

• 55. min.

UEFA zaliczyła gola dla Celtiku Samarasowi. Wcześniej napisaliśmy, że był to gol samobójczy Mascherano.

• 54. min.

Rzut rożny dla Celticu i Wanyama prawie strzelił gola. Uderzył głową minimalnie niecelnie. Gdy tylko Celtic ma okazję do wrzucenia piłki w pole karne Barcelony - na razie dwa razy - jest groźnie.

• 52. min.

Iniesta podał do Messiego. Ten próbował lobować bramkarza Celtiku zza pola karnego. Nie trafił.

• 49. min.

Akcja Barcelony lewym skrzydłem. Alba podał do Alexisa, ten wbiegł w pole karne i próbował podać. Trafił w obrońcę. Katalończycy dopatrzyli się ręki, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego.

Gramy po przerwie.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min.

Gol dla Barcelony! Messi podał do Iniesty, ten od razu odegrał do Xaviego, który momentalnie oddał mu piłkę, a wtedy Iniesta strzelił obok bramkarza. To wszystko między obrońcami Celticu.