Nie
Komentarze (57)
  • vertus100

Oceniono 1 raz 1

Zaslużyli na tego gola :) W drugiej połowie Celtic nie istniał....tylko sie bronili.

• noga09

Oceniono 14 razy 8

Baca to fajny klub dobrze że wygrali tylko szkoda że mój numer 1przegrał (chelsea)

• amenox

Oceniono 13 razy 11

Kiedy ostatnio baranie oglądałeś mecz , który trwałby regulaminowe 90 min?Obecnie kilka minut dołożone do przepisowych to norma i gdzie zreszto jast powiedziane ,że to Barca musiała strzelić tego gola a nie Celtic...

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Barcelona wygrała setny mecz

Zwycięstwo nr 100 w Lidze Mistrzów odniosła Barcelona pokonując na Camp Nou Celtic 2:1. Dopiero gol Jordiego Alby w ostatniej minucie meczu pozwolił jej powtórzyć wyczyn Realu Madryt i Manchesteru United.

• 90. min. + 5

Koniec meczu. Barcelona wygrywa setny mecz w Lidze Mistrzów. Przed nią zrobiły to tylko Real Madryt i Manchester United.

• 90. min. + 4

Gol dla Barcelony! Niesamowite. Ostatnia minuta. Adriano wrzucił piłkę celując w dalszy słupek bramki Celtiku, a tam trącił ją Jordi Alba. Barcelona wygrywa.

Słupek po strzale Villi! Barcelona robi co może by wygrać. Ale czasem brakuje jej szczęścia. Tymczasem sędzia doliczył cztery minuty.

• 89. min.

Jordi Alba próbował wbiec w pole karne z piłką. Minął dwóch rywali, na trzecim się skończyło.

• 85. min.

Piłkarze Barcelony wymieniają podania dookoła pola karnego gości. Niewiele z tego wynika.

• 81. min.

Tello dośrodkował do Songa, ale ten strzelając głową wywalczył tylko rzut rożny. Katalończykom ucieka czas.

• 75. min.

Jeszcze lepsza okazja dla Barcelony! Messi strzelał głową po dośrodkowaniu z prawej strony. Fraser Forster wyciągnął się jak długi i przerzucił piłkę obok słupka. Anglik broni dziś fenomenalnie.

• 74. min.

Forster świetnie broni strzał Alexisa po dośrodkowaniu Alby. To mógł być gol!

• 70. min.

Statystyka jest dla Barcelony nieco groźna. Szkockie drużyny grały w Hiszpanii 46 razy i wygrały tylko trzykrotnie. Ale dwa z tych meczów wygrały na Camp Nou. Inna sprawa, że Andres Iniesta nigdy - ani w Barcelonie, ani w reprezentacji Hiszpanii - nie przegrał meczu w którym strzelił gola.

• 68. min.

To powinien być gol dla Barcelony! Messi zagrał do Alexisa, ten oddał na skrzydło do Pedro, który natychmiast zagrał wzdłuż linii bramkowej do Messiego. Argentyńczyk uderzał z kilku metrów, ale Forster obronił instynktownie. Doskonała interwencja.

• 66. min.

Strzał Iniesty zza pola karnego prosto w ręce Forstera. Wcześniej Messi długo szukał miejsca do strzału, ale nie znalazł.

• 63. min.

Groźna - kolejna jednoosobowa - kontra Celtiku. Commons, który kilkanaście sekund wcześniej wszedł na boisko, popędził prawym skrzydłem i dośrodkował. Do piłki rzucili się Valdes i Adriano. Szybszy był ten drugi ale ewidentnie nie ustalili, kto ma przejąć piłkę.

• 58. min.

Wanyama przejął piłkę pod własnym polem karnym i przeprowadził szalony, kilkudziesięciometrowy rajd w stronę barcelońskiej bramki. Biegł, bo po prawdzie nie miał komu podać. Zatrzymał się na Mascherano.

• 55. min.

UEFA zaliczyła gola dla Celtiku Samarasowi. Wcześniej napisaliśmy, że był to gol samobójczy Mascherano.

• 54. min.

Rzut rożny dla Celticu i Wanyama prawie strzelił gola. Uderzył głową minimalnie niecelnie. Gdy tylko Celtic ma okazję do wrzucenia piłki w pole karne Barcelony - na razie dwa razy - jest groźnie.

• 52. min.

Iniesta podał do Messiego. Ten próbował lobować bramkarza Celtiku zza pola karnego. Nie trafił.

• 49. min.

Akcja Barcelony lewym skrzydłem. Alba podał do Alexisa, ten wbiegł w pole karne i próbował podać. Trafił w obrońcę. Katalończycy dopatrzyli się ręki, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego.

Gramy po przerwie.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min.

Gol dla Barcelony! Messi podał do Iniesty, ten od razu odegrał do Xaviego, który momentalnie oddał mu piłkę, a wtedy Iniesta strzelił obok bramkarza. To wszystko między obrońcami Celticu.