Czy u nas już nawet o hiszpańskiej piłce nie da się spokojnie rozmawiać? Ludzie weźcie nervomix albo napijcie się chmielowej nalewki. Ona też ma działanie uspokajające, ale chyba za wcześnie!

Oceniono 102 razy 10

Kamień z serce. Zdrowiej Idolu :)

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Leo Messi: Obawiałem się najgorszego

- Prawda jest taka, że nie myślałem o niczym, tak bardzo mnie bolało. Obawiałem się najgorszego, gdy lekarze przyglądali się i mnie badali - przyznała na konferencji prasowej gwiazda Barcelony. Messi doznał podczas środowego meczu Ligi Mistrzów stłuczenia kolana.

Liga Mistrzów. Barca rezerwami na Benficę, ale Messi zagra

Po wtorkowym treningu FC Barcelony Tito Vilanova ogłosił listę zawodników, którzy na Camp Nou zmierzą się z Benficą Lizbona w meczu ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W kadrze Katalończyków zabraknie wielu gwiazd, jak Xaviego czy Pedro. Pogoń za rekordem Gerda Mullera będzie kontynuował jednak Leo Messi, który wystąpi od pierwszej minuty. Relacja na żywo w Sport.pl od godz. 20.45.

• KONIEC MECZU

90. min. + 5

Koniec meczu. Barcelona zremisowała bezbramkowo z Benficą, ale straciła Leo Messiego, który poważnie uszkodził kolano. Benfica straciła szansę na grę w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Na wiosnę będzie grać w Lidze Europejskiej.

• 90. min. + 2

Rafał Stec o kontuzji Messiego.

Sędzia doliczył pięć minut.

• 88. min.

Barcelona będzie kończyć mecz w 10, bo Vilanova już wykorzystał wszystkie zmiany.

• 86. min.

Pomocy Messiemu udzielają lekarze. Piłkarz został zwieziony z boiska meleksem, widać, że bardzo cierpi. Piłkarz doznał urazu kolana.

• PILNE

85. min.

Kontuzja Messiego! W kontrze zderzył się z Arturem, zdążył jeszcze oddać strzał, ale po chwili upadł na murawę.

• 83. min.

Benfica ma jeszcze około 10 minut by pokonać Barcelonę, bo inaczej odpada z Ligi Mistrzów. Celtic znów prowadzi ze Spartakiem.

• 79. min.

Ostatnia zmiana w Barcelonie - Deulefeu za Tello.

• 79. min.

Kolejny strzał Messiego z rzutu wolnego. Artur pewnie łapie piłkę.

• 77. min.

Żółta kartka dla Maticia, który nadepnął na stopę Messiego

• 74. min.

Podwójna zmiana w Benfice. Schodzą Rodrigo i Lima, w ich miejsce Cardozo i Almeida.

• 72. min.

Drugi rzut rożny dla Barcelony. Tym razem rozegrany. Messi przedryblował sześciu rywali, siódmy wybił mu piłkę.

• 70. min.

Puyol i Villa walczą o piłkę z Maticiem.

• 70. min.

Messi strzelał z 26 metrów z rzutu wolnego. Uderzył nad bramką.

• 69. min.

Pierwszy rzut rożny dla Barcelony w meczu. Thiago dośrodkowuje, ale wyżej skaczą obrońcy Benfici i wybijają piłkę poza pole karne.

• 66. min.

Pique zmienia Adriano. Barcelona ma jeszcze jedną zmianę do wykorzystania.

• 64. min.

Kolejna dobra interwencja Pinto, który wybił za linię końcową strzał Bruno Cesara.

• 62. min.

Pierwsza zmiana w Benfice. Bruno Cesar za Nolito.

• 58. min.

Sędzia zaczął rozdawać żółte kartki. Najpierw ukarał Luisao za faul na Messim, a po chwili Adriano za faul na Rodrigo.