Liczba oddanych głosów: 37

• KONIEC

PODSUMOWANIE MECZU:

Lionel Messi jest kosmitą! Liverpool na kolanach. Barcelona blisko finału LM!

W środowym półfinale Ligi Mistrzów Liverpool pokazał się z dobrej strony, ale futbol bywa okrutny. Tym bardziej, jeśli grasz przeciwko Barcelonie. Goście przeważali, ale to gospodarze strzelali gole. Bohaterem spotkania został Lionel Messi, autor dwóch goli, w tym absolutnie fenomenalnej bramki po uderzeniu z rzutu wolnego. Wcześniej bramkę zdobył Luis Suarez, dla którego było to premierowe trafienie w tej edycji LM.

• 90. min. + 5

Koniec meczu! Barcelona wygrywa 3:0 i jest jedną nogą w finale! Klopp może być załamany, bo Liverpool przez większość spotkania był lepszą drużyną, ale futbol bywa okrutny.

Messi! Powinien zaliczyć asystę, ale Dembele go z niej okradł! Francuz trafił wprost w bramkarza, choć miał przed sobą niemal całą pustą bramkę!

• 90. min. + 4

Rajd Messiego! Argentyńczyk wypatrzył niekrytego Dembele! Francuz strzela! Piłka poszybowała jednak wysoko nad poprzeczką!

• 90. min. + 2

Dłuuuuga piłka w kierunku Dembele, ale Allison zdołał go wyprzedzić

• 90. min. + 1

Barcelona ma rzut rożny

Sędzia doliczył pięć minut!

Co za wślizg Vidala! Mane pada w polu karnym i domaga się karnego, ale Vidal trafił czysto w piłkę! Nie ma mowy o karnym

• 88. min.

Reakcja Kloppa mówi wszystko!

• 86. min.

Gol Messiego ma numer 600. Tyle razy zdobywał bramki dla Barcy. KOSMOS!

• GOOOOOOL

83. min.

Firmino! Obrońcy Barcy wbijają piłkę z linii! Salah dobija! I co? Słupek! Co za mecz!

• GOOOOOOL

82. min.

CO ZA STRZAŁ! SAMO OKIENKO! MESSI TRAFIŁ Z RZUTU WOLNEGO! MAGICZNY STRZAŁ!

• 79. min.

Na boisku melduje się Firmino, który zmienił Wijnalduma,. Brazylijczyk gra, chociaż nabawił się dziś rano lekkiej kontuzji. Jego występ stał pod znakiem zapytania

• 76. min.

Suarez trafił w poprzeczkę, a Messi dobijał do pustej bramki

• GOOOOOOL

75. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! LEO MESSI! BARCELONA POWIĘKSZA PRZEWAGĘ, CHOĆ TO LIVERPOOL NIEUSTANNIE ATAKOWAŁ!

• 70. min.

Liverpool wciąż w natarciu! Ale odnosimy wrażenie, że zbyt często próbują "koronkowych" rozwiązań, choć, jak mówi klasyk, futbol to prosta gra...

• 68. min.

Gomez! Co to było: strzał czy podanie? Chyba on sam nie wie.

• 65. min.

Allison zachował czujność i uprzedził Messiego! A było już bardzo gorąco pod bramką gości