Liczba oddanych głosów: 83

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC MECZU

KONIEC

W ostatniej kolejce grupy F Bayern Monachium wygrał wyjazdowe spotkanie z Dinamem Zagrzeb 2:0 po dwóch trafieniach Roberta Lewandowskiego. Pierwszy gol Polaka padł po strzale głową, a drugi po przelobowaniu golkipera. Eduardo robił co mógł między słupkami, ale był bez szans przy obu bramkach reprezentanta Polski. Bawarczycy mogli wygrać wyżej, ale Thomas Muller spudłował rzut karny.

koniec spotkania!

Korner nie przyniósł jednak żadnego zagrożenia.

Antolić z dystansu! Strzał rozpaczy zamienił na rzut rożny.

• 89. min.

Napastnik Dinama pada w polu karnym gości, ale gwizdek sędziego milczy! Słuszna decyzja arbitra!

• 87. min.

Piłka trafiła w słupek! A defensywa Dinama oddaliła zagrożenie!

• 87. min.

Mueller!

• 86. min.

Rzut karny dla Bayernu! Żółta kartka dla Eduardo! Bramkarz sfaulował Vidala.

• 85. min.

Rzut rożny dla Bayernu.

• 84. min.

Żeby Bayern wycofywał piłkę do do bramkarza!? Wysoki pressing gospodarzy. Wszystko fajnie, szkoda tylko, że już jest 84 minuta spotkania.

• 80. min.

Bayern usiłuje teraz zanudzić kibiców tiki-taką w szerz boiska. Realizator na szczęście oszczędził tych, którzy śledzą wydarzenie w telewizji i puśćił powtórki bramek Lewandowskiego.

• 77. min.

Wszystko z Lewandowskim jest już w porządku. Polak wstał i będzie kontynuował grę!

• 76. min.

Lewandowski mógł zanotować hat-tricka! Rode zagrał wzdłuż pola karnego, ale snajper Bayernu zmarnował dogodną sytuację. W dodatku ucierpiał w starciu z bramkarzem.

• 74. min.

Poprzeczka! Dinamo miało szansę na honorowe trafienie, ale "bomba" Antolicia zatrzymała się na poprzeczce.

• 72. min.

Zmiana w DInamie.Schodzi Fernandes, wchodzi Paulo Machado.

• 69. min.

Powinno być 3:0!!! Bayern się już tak rozluźnił, że w pole karne Dinama wpadł nawet Lahm. Kapitan Bawarczyków jest stoperem, bocznym obrońcą, pomocnikiem, ale na pewno nie napastnikiem. Strzał Niemca trafił wprost w Eduardo.

• 67. min.

Rode uderzył z dystansu! Guardiola powinien mu chyba zakazać oddawania strzałów... Kolejna fatalna próba Niemca.

• GOOOOOOL

64. min.

GOOOOL! Robert Lewandowski!!!! Rode zagrał prostopadłą piłkę na wolne pole, a Lewandowski dopadł futbolówkę i świetną podcinką a`la Francesco Totti pokonał golkipera!

To już siódmy gol Polaka w sześciu spotkaniach Ligi Mistrzów.

• 62. min.

Mueller!! Powinno być 2:0. Reprezentant Niemiec przelobował bramkarza, ale piłka nie wpadła do bramki.

Chwilę wcześniej z boiska zszedł Green, a na murawie zameldował się Arturo Vidal.

• GOOOOOOL

61. min.

GOOOOOL! BAYERN MONACHIUM OBEJMUJE PROWADZENIE! ROBERT LEWANDOWSKI!

Mueller popisał się precyzyjnym dośrodkowaniem w pole karne, a Lewandowski celnym strzałem głową.