(11)

Liczba oddanych głosów: 102

To tyle na dziś. Zapraszamy na kolejne relacje.

Liga Mistrzów. Dramatyczny finisz fazy grupowej

Manchester United, Bayer Leverkusen, Real Madryt, Galatasaray, PSG, Olympiakos, Bayern Monachium, Manchester City, Chelsea, Schalke, Atletico Madryt, Zenit, Barcelona, Milan, Arsenal i Borussia - oto zespoły, które zagrają w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Ostatni wieczór fazy grupowej przyniósł mnóstwo emocji. Borussia wywalczyła awans i wyrzuciła Napoli trzy minuty przed końcem meczu.

4. Celtic 3

Poznaliśmy wszystkie drużyny, które zagrają w 1/8 finału. Awansowały Manchester United, Bayer Leverkusen, Real Madryt, Galatasaray, PSG, Olympiakos, Bayern Monachium, Manchester City, Chelsea, Schalke, Atletico Madryt, Zenit ,Barcelona, Milan, Arsenal i Borussia. Dzisiejsze wyniki:

• GOOOOOOL

90. min.

Napoli - Arsenal 2:0. Callejon strzela drugą bramkę i Napoli brakuje już tylko jedengo trafienia by wyrzucić Arsenal!

• GOOOOOOL

88. min.

Austria - Zenit 4:1. I jeszcze jeden gol dla Austrii. Zenit i tak awansował.

• 84. min.

Marsylia - Borussia 1:1. Sędzia nie odgwizdał karnego po faulu na Lewandowskim! A był ewidentny!

• 80. min.

Oj, w Dortmundzie może dziś być dramat. Śledzić najnowsze informacje o tym zespole możecie także dzięki temu technologicznemu wynalazkowi:

Borussia Extra. Zapisz się na bezpłatny newsletter

Borussia Dortmund to coś więcej niż tylko drużyna, w której gra trzech Polaków. To także drugi zespół Europy, który zasłużył na większą uwagę. Dlatego będziemy pisać o niej częściej i ciekawiej.

• 77. min.

Napoli - Arsenal 1:0. Czerwona kartka dla Artety! Arsenal gra w dziesiątkę! Jeśli straci jeszcze dwie bramki, a Borussia wygra z Marsylią to "Kanonierzy" odpadną. Ale na razie to Borussia poza LM.

• 72. min.

Marsylia - Borussia 1:1. Reus nie trafia z pięciu metrów! Borussia marnuje doskonałe okazje.

• 70. min.

Napoli - Arsenal 0:0. Trwa oblężenie bramki Arsenalu. Szczęsny świetnie obronił strzał Insigne.

• 70. min.

Marsylia - Borussia 1:1. Lewandowski zmarnował piłkę meczową. Świetnie przejął piłkę, ale nie trafił na pustą bramkę.

• 66. min.

Napoli - Arsenal 0:0. Napoli miało w sumie już 9 okazji bramkowych przy tylko trzech Arsenalu. Borussia naprawdę może drżeć o awans. Napór Włochów może się opłacić.

• 60. min.

Napoli - Arsenal 0:0. Szaleje Mertens, oddał dwa groźne strzały w minutę, ale wciąż Napoli poza 1/8 finału.

• 58. min.

Marsylia - Borussia 1:1. Ależ było bliskO! Strzał Błaszczykowskiego wybił z linii bramkowej bramkarz