.Dzisiejsze Gole wpisz w google
    SP O RTO WY PO RTAL . B L O G

• bulba1515

Oceniono 6 razy 4

Chelsea pokazała KLASĘĘĘĘĘ . A przy okazji dzięki Marek za link na ten nowy portal PolskaPilka.net .Od ekstraklasy polskiej do 4 ligi. Myślę, że nie tylko nam się spodoba. Również polecam. BROWO CHELSEA

• rock1988

Oceniono 8 razy 4

Świetny tekst na temat spotkania Chelsea czytałem na portalu Czas Futbolu. Rzućcie okiem!
    Co do samego spotkania, to super, że The Blues awansowali, bo chciałbym żeby Lamps, Terry i DD w końcu zgarnęli trofeum.

Wi�cej o wydarzeniu

Angielska prasa po meczu Chelsea - Napoli. "Marsz starej gwardii", "Chelsea poprzedniej ery"

Po poruszającym przemówieniu nadeszło oszołamiające osiągnięcie. To była szczególna noc dla europejskiego futbolu. Noc, która zakończyła się wizytą w szatni samego Romana Abramowicza, który osobiście pogratulował swoim piłkarzom i powołanego 11 dni wcześniej trenerowi. Angielscy dziennikarze są zachwyceni postawą Chelsea, ale nie wierzą w końcowy sukces zespołu.

Liga Mistrzów. Chelsea uratowana

Londyńczycy po dogrywce pokonali Napoli 4:1 i awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. We Włoszech Chelsea przegrała 1:3. Decydującego gola strzelił w 105. minucie Branislav Ivanović.

Liga Mistrzów. Ostatnia szansa Anglików

- Ten mecz jest jak finał. W dodatku trzeba wygrać co najmniej 2:0 - mówi Juan Mata, którego Chelsea podejmuje w środę Napoli w 1/8 finału. Relacja Zczuba i na żywo w Sport.pl od godz. 20.30

• KONIEC

W Bitwie o Anglię, jak to w Bitwie o Anglię, Anglicy przeżywali naprawdę trudne chwile. Zwłaszcza w pierwszej fazie konfliktu, która miała miejsce trzy tygodnie temu. Dziś wielu nie dawało im szans, ale oni pokazali, że są w stanie wygrać bez pomocy Polaków. Choć obcokrajowców w Chelsea było wielu. Chelsea odrobiła straty z pierwszego meczu i w dogrywce dorzuciła jeszcze jednego gola, dającego jej awans. Włosi też byli o krok od trafienia, ale gdy stracili ostatnią bramkę, pogubili się zupełnie. I dlatego nie odnajdą się w ćwierćfinale. Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na losowanie 1/4 i 1/2 finału w piątek od godz. 12.

• 120. min. + 3

Już nie. Koniec meczu!

• 120. min. + 2

Jeszcze jedna wrzutka w pole karne Chelsea. Jeszcze jedno wybicie. Napoli przejmuje piłkę, spodziewamy się więc za chwilę kolejnej wrzutki.

• 120. min.

Obrońcy Napoli kompletnie nie radzą sobie z przeprowadzeniem akcji ostatniej szansy. Inler w końcu traci piłkę. Malouda biegnie przed siebie. Przed polem karnym tylko jeden obrońca i Drogba. Drogba dostaje piłkę na nogę i uderza z woleja. Fatalnie pudłuje.

• 120. min. + 1

Sędzia dolicza dwie minuty.

• 119. min.

Napoli postanowiło grać "na chaos". Wrzutka Cavaniego w pole karne, Lavezzi wybiega za plecy obrońców, ale David Luiz wyskakuje i przejmuje piłkę. A potem wykopuje ją hen, między góry i lasy.

• 118. min.

Luiz narzeka na skurcze i kładzie się na ziemi. Sygnalizuje, że nie miałby nic przeciwko zmianie, ale w sygnalizacji zwrotnej dostaje wiadomość o tym, że nie można przeprowadzić czterech zmian. Podnosi się więc z murawy. Czas leci.

• 117. min.

Trudno powiedzieć, żeby goście grali na ślepo, bo przecież wstrzeliwują piłkę w pole karne. Tylko że żadnego z ich kolegów w tym polu karnym nie ma.

• 116. min.

De Sanctis bardzo się boi rzutu wolnego w wykonaniu Drogby. Napastnik Chelsea rzeczywiście uderza bardzo mocno, ale w mur.

• 115. min.

yellowCard

Campagnaro sfaulował Drogbę przed polem karnym i dostał żółtą kartkę.

• 114. min.

Napoli pokazało, czym różni się teoria od praktyki. Podanie w pole karne - teoretycznie do Pandeva. Ale tak naprawdę, to do Cecha.

• 113. min.

Chelsea broni się prawie na połowie boiska i nie pozwala graczom Napoli zbudować akcji. Sytuacja Włochów jest coraz gorsza.

• 112. min.

yellowCard

Drogba świetnie odbiera piłkę przed własnym polem karnym, podaje do Torresa, który rzuca się w pojedynek z trzema rywalami, ale upada podcięty przez Inlera, który dostaje z tej okazji żółtą kartkę.

• 111. min.

Napoli konstruuje kolejną akcję pod polem karnym Chelsea. Zuniga wycofuje jednak piłkę do rywala. Na szczęście dla niego, gospodarze nie próbują szybko atakować.

• 110. min.

Ostatnia zmiana w Napoli. Vargas za Aronikę.

• 109. min.

Chelsea spodobało się strzelanie bramek w dogrywce i chce strzelić kolejną. Szybki rajd Ramiresa, podanie do Torresa, który uderza. Ale ponieważ to Torres - De Sanctis broni.

• 107. min.

Chelsea włącza tryb radosnego wybijana piłki jak najdalej stąd. Napoli atakuje. Gol dla Włochów oznaczać będzie ich awans.