Forza JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Je..ć Borussie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• kuba711

Oceniono 15 razy 15

"Showa"? Co to jest za forma?

Wi�cej o wydarzeniu

• Liga Mistrzów zaczęła się w tym sezonie tak, że natychmiast dotarło do nas czego nam brakowało przez kilka ostatnich miesięcy. Teraz też nam będzie brakowało, ale tylko przez dwa tygodnie. Dziękujemy bardzo za udział w relacji i zapraszamy na kolejne. Dobranoc!

• KONIEC

Stara siatkarska prawda mówi, że kto prowadzi 2:0 i nie wygrywa, ten remisuje 2:2. Ok, może nie taka stara i z całą pewnością nie siatkarska, ale jak pokazał nam dzisiejszy mecz - na pewno prawda. Juventus długo czekał na okazję, ale w końcu potrafił wykorzystać jeden błąd rywali i wyrównać, pokazując przy tym fenomenalną skuteczność, bo był to jego drugi (i ostatni) celny strzał w tym meczu.

• 90. min. + 3

Ashley Cole z własnej połowy posyła piłkę w pole karne Juventusu. Buffon spokojnie łapie. Sędzia uznaje, że Chelsea ewidentnie już nic dziś nie wymyśli i kończy mecz.

• 90. min. + 2

Kolejna akcja Chelsea, kolejne rozegranie przed polem karnym, ale kolejny raz Chiellini przerywa kapitalnym wślizgiem.

• 90. min. + 1

Ivanović rozgrywa piłkę z Lampardem, odegranie, ale Chiellini kapitalnie przecina podanie. Gdyby go nie przeciął - Ivanović wyszedłby sam na sam z Buffonem.

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 89. min.

Rzut wolny dla Chelsea. Mata wrzuca miękko w pole karne, obrońcy tylko lekko trącają piłkę, która spada pod nogi Torresa. Jego uderzenie jednak dzielnie blokują obrońcy Juventusu.

• 88. min.

Ostatnia zmiana w Juventusie. Za Vucinicia wchodzi Matri.

• 87. min.

Quagliarella mógł być bohaterem Juventusu. Podanie przed pole karne, napastnik Juventusu przyjmuje piłkę, natychmiast się odwraca i uderza. Cech się rzuca, ale nie sięga piłki, która trafia w spojenie!

• 86. min.

Miękka wrzutka w pole karne Chelsea, Terry odbija prosto pod nogi Marchisio. Zgranie w pole karne, ale obrońcy wybijają.

• 83. min.

Juventus uznał, że skoro udało się wyrównać, to równie dobrze można ten mecz wygrać. Podanie w pole karne, Isla przyjmuje piłkę, po czym uderza. Cech odbija piłkę.

• GOOOOOOL

80. min.

Quagliarella! Strata na własnej połowie, podanie do Marchisio, który spod linii środkowej podaje w pole karne. Quagliarella wybiega za plecy obrońców, wychodzi sam na sam z Cechem, po czym przepuszcza mu piłkę między nogami.

• 79. min.

Kapitalna akcja Chelsea. Mata przejmuje piłkę przy linii środkowej, podaje do Hazarda, który natychmiast mu odgrywa. Jeszcze jedna wymiana podań, po której Mata wychodzi sam na sam z Buffonem, uznaje jednak, że akcja była wystarczająco ładna i bramka byłaby już przesadą. Uderza w boczną siatkę.

• 78. min.

Wrzutka Ivanovicia w pole karne Juventusu, obrońcy wybijają, ale piłkę przejmuje Chelsea. Rozgrywa, aż piłkarze Juventusu orientują się, że nie pamiętają już jak wygląda bramkarz w hełmofonie widziany z bliska.