2 1
Komentarze (56)
  • 1996patryk1996

Oceniono 6 razy 0

Moim zdaniem na obronie nie powinien grac Mascherano z Bartra tylko Song z Pique,a zamiast Songa Mascherano. A w ataku zamiast Sanchez któremu nie wychodziło to od początku powinien grac Fabregas lub Villa. Moim zdaniem Dani Alves grał najlepiej z Barcy

• ostry1975

Oceniono 30 razy -4

FC BARCA nic się takiego nie stało, nie zawsze będziemy wygrywać!!!!! Tylko teraz trzeba wyciągnąć wnioski z tej przegranej, pomyslec o lepszej obronie i bramkarzu!!!!!!!!! Co z tego że posiadanie piłki wynosi po 80%, jka wystarczy jedna sytuacja na polu karnym i sito!!!!!!!!!!! Może wystarczy kupić z dwóch lepszych obrońców ,tylko nie karakanów bo tam już taka średnia wzrostowa że nie długo nie będą ich wpuszczać do kina na filmy dla dorosłych!!!!!!
    A bramkarz to makabra!!!!!!!!!!
    Niech żyje FC BARCELONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• kacper735

Oceniono 21 razy 7

kto by się spodziewał, że Barca przegra........

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Bohater Celtiku tonuje nastroje. "Za wcześnie na świętowanie"

W środowy wieczór Celtic po znakomitym meczu pokonał FC Barcelonę 2:1 i znacząco zbliżył się do awansu do 1/8 finału. Victor Wanyama, który strzelił pierwszą bramkę w tym spotkaniu, cieszy się ze zwycięstwa, ale podkreśla, że fani powinni wstrzymać się ze świętowaniem, bo prawdziwym sukcesem będzie wyjście z grupy.

Liga Mistrzów. Wielki wieczór Celtiku

Takiej sensacji nie było w Lidze Mistrzów od dawna. Barcelona przyjechała do Glasgow, by zapewnić sobie awans do 1/8 finału, ale sensacyjnie przegrała 1:2.

• KONIEC

Barcelona nie przegrała w tym sezonie od czasu otwierającego go Superpucharu Hiszpanii. W lidze zremisowała tylko raz - z Realem Madryt. Dwa tygodnie temu przegrywała z Celtikiem u siebie, ale w ostatniej akcji udało się Katalończykom zdobyć zwycięską bramkę. It all ends here, jak głosi stare szkockie przysłowie. Choć Barcelona miała dziś 2/3 posiadania piłki i oddała cztery razy więcej strzałów (w celnych wygrała 8:3) od rywala, to fenomenalna postawa bramkarza i linii defensywnej Celtiku pokazała, że to nic nie znaczy. Ci dzielni chłopcy w swych biało-zielonych zbrojach zasłużyli na to piękne zwycięstwo. Dziękujemy za udział w relacji.

• KONIEC

Już w doliczonym czasie gry Man Utd strzela trzeciego gola. Błąd obrońców Bragi, Man Utd przejmuje piłkę przed polem karnym. Valencia podaje z prawej strony, Rooney zgrywa piętą do Hernandeza, który najpierw ogrywa bramkarza, a potem z kilku metrów trafia we wracającego do bramki obrońcę. Dopada jednak piłki i wślizgiem wpycha ją do bramki. Chwilę później sędzia kończy mecz.

• 90. min. + 4

Koniec meczu.

• 90. min. + 3

Nie widzieliście oblężonej fortecy, jeżeli nie widzieliście, co od trzech minut dzieje się w polu karnym Celtiku. Krwawe dary złożone zostaną dziś Losowi i Opatrzności w ofierze za to, że Barcelona nie wcisnęła jakoś wyrównującej bramki.

• 90. min. + 1

Messi! Trzech piłkarzy Barcelony stoi w polu karnym Celtiku i niemal trzyma się za ręce, co nie przeszkadza im w podawaniu sobie piłki. W końcu znajduje się jeden odważny, który kopie na bramkę, ale Forster fenomenalnie rzuca się i wybija piłkę. Piłka turla się jednak pod nogi Messiego, który spokojnie pakuje piłkę pod poprzeczkę.

• 89. min.

Piłka w polu karnym gospodarzy trafia do Villi. Po uderzeniu Hiszpana odbija się od kilku innych zawodników i mija słupek.

• 87. min.

Jeszcze jedna daleka piłka do Watta. Szkot na plecach miał tylko Mascherana. Argentyńczyk ciągnął rywala za rękaw i w końcu przewrócił napastnika tuż przed polem karnym. Kibice znowu byli pewni czerwonej kartki dla piłkarza Barcelony i po raz drugi przekonali się dziś, że w życiu nie można być pewnym niczego.

• 83. min.

Watt! Forster wybija piłkę przez całe boisko. Xavi wystawia nogę, żeby wybić piłkę i... nie trafia w nią. Piłka spada więc pod nogi Watta, który wychodzi sam na sam z Valdesem. Strzałem na długi słupek 18-letni Szkot w swoim debiucie w Lidze Mistrzów pokonuje bramkarza Barcelony.

• 82. min.

Rzut wolny dla Barcelony. Messi uderza... niemal prosto w Forstera. A trzeba by uderzyć w inną część miasta, żeby pokonać dziś bramkarza Celtiku.

• 80. min.

Druga zmiana w Celtiku. Również obolałego Samarasa zastąpił Kayal.

• 79. min.

Messi spróbował kolejnego ze swoich bajecznych podań. Wyraźnie sądził, że wystarczy podciąć piłkę, a magia będzie dziać się sama. Nie zadziała się i piłka poleciała w kierunku obrońców Celtiku.

• 77. min.

Messi dostrzegł w polu karnym Fabregasa i wystawił mu świetną piłkę. Strzał jakoś udało się zablokować, a Wanyama wykonał najgorsze wybicie na oślep meczu. Chwilę później faulowany został Samaras i Szkoci mogli przez chwilę odetchnąć.