1 1
Komentarze (89)
  • crizs

Oceniono 11 razy 5

dosyć słaby mecz.. real bardzo spięty, pewnie mrozem.. cska bez polotu i taktyki no może dobra gra w obronie.. niejaki sekou niszczył wszystkie akcje cska.. dopiero w ostatnich paru minutach rosjanie uznali że trzeba pograć i opłaciło się.. jak najmniej takich meczy i forsy dla zawodników..

pozdro dla KIBICÓW REALU MADRYT !!!
    KIEDY REAL JEST NA FALI W TEDA BARCA W GACIE WALI !!!!
    Ronaldo górą !

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Real gra w Moskwie

We wtorek o 18. polskiego czasu Real zmierzy się z CSKA w Moskwie w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Drużyna z Madrytu zagra najprawdopodobniej przy temperaturze poniżej zera. Relacja na żywo na Sport.pl

Odśwież
38
90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. +2 Gol dla CSKA! Wernbloom wykazał się największym opanowaniem w polu karnym po dośrodkowaniu w ostatniej minucie meczu. Piłka spadła mu przed nogę i huknął co sił. Casillas nie miał szans na obronę.

87. min. Atakuje już tylko CSKA. Doumbia dostał świetne podanie na lewym skrzydle, po czym wbiegł na dwóch obrońców.

82. min. Rzut wolny dla CSKA z ostrego kąta. Ale Strzał Hondy wypiąstkował Casillas.

79. min. Dwa razy piłkarze CSKA źle rozegrali atak, choć byli w przewadze. Za drugim razem Doumbia nie zorientował się, ze kolega mu podał.

76. min. Ronaldo w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z bramkarzem. Ale okazja.

75. min. Piłkarze CSKA z uporem godnym lepszej sprawy próbują dośrodkowań w pole karne Realu. Na razie żadne z nich nie stworzyło zagrożenia.

71. min. Dośrodkowanie Oliseha z prawego skrzydła. W polu karnym Realu było ogromne zamieszanie, Doumbia próbował strzału przewrotką, ale znów wybili obrońcy Realu.

67. min. Trener Leonid Słucki próbuje zmian. Wpuszcza na boisko m.in. Keisuke Hondę.

63. min. Musa wbiegał w pole karne, ale podjął złą decyzję. Zamiast podać, strzelał. Słabo i niecelnie.

62. min. CSKA ma rzut rożny. Dośrodkowanie przeleciało całe pole karne. Uderzenie Bierezutskiego wybili obrońcy, ale sędzia uznał, że Rosjanin faulował.

60. min. Podanie Pepe do Callejona świetne, ale adresat nie zorientował się, że zaraz będzie w sytuacji sam na sam. Przewaga Realu rośnie.

57. min. Dośrodkowanie z rzutu wolnego przed pole karne CSKA. Ronaldo uderzał, ale bardzo niecelnie.

55. min. Musa po raz kolejny zagrał nie wiadomo do kogo. 19-letni Nigeryjczyk jest bardzo aktywny, ale podaje bardzo niecelnie.

53. min. Znów akcja Callejona, który minął obrońców, ale potem tak długo zastanawiał się jak strzelić gola, że dał się zablokować.

50. min. Ale okazja dla Realu. Ronado zagrał w pole karne do Callejona, a ten zamiast strzelić bramkę, huknał w boczną siatkę.

48. min. W drugiej połowie piłkarze CSKA próbują długo budować akcję, która ma im dać wyrównanie. real cofnięty, kontratakuje.

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. +3 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +2 Strzał Aldonina wysoko ponad bramką. W ostatnich minutach pierwszej połowy piłkarze z Rosji mocno zaatakowali.

45. min. Dżagojew do Musy, który znów źle dośrodkował. Prosto w ręce Casillasa.

43. min. Piłkarze CSKA mają problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

40. min. Jedna z nielicznych w ostatnich minutach akcji CSKA. Doumbia strzelał głową, ale obok niego był obrońca. Nie trafił, a nawet gdyby trafił w światło bramki, to nie sprawiłby kłopotu Casillasowi.

38. min. Cristiano Ronaldo z rzutu rożnego strzelił prosto w mur. To była dobra okazja do strzelenia gola, bo uderzał z nieco ponad 20 metrów.

35. min. CSKA próbuje grać bardzo ostrym pressingiem. Na razie nie daje to efektu, bo madrytczycy ze spokojem rozgrywają piłkę w obronie.

33. min. Po straconym golu CSKA zaatakowała, ale teraz dużo trudniej gospodarzom dostać się pod bramkę Realu.

28. min. Gol dla Realu! Ronaldo wykorzystał dośrodkowanie Fabio Coentrao z lewego skrzydła. Piłkę próbował jeszcze wybić jeden z obrońców, ale ta spadła prosto na nogę Portugalczyka.

26. min. Ładne podanie do Musy na prawe skrzydło, ale Nigeryjczyk kompletnie popsuł podanie.

24. min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego. w polu karnym CSKA najwyżej skakali piłkarze z Madrytu, ale żaden nie był w stanie skierować piłki do bramki gospodarzy.

18. min. Okazja dla Realu. I to efektowna. Akcję zaczął Khedira. zanim piłka do niego wróciła, zagrali ją Xabi Alonso, Ronaldo i Higuain. Ale strzał Khediry doskonale obronił bramkarz CSKA.

16. min. Benzema nie może już grać. To chyba jakiś problem z mięśniem. Zastępuje go Higuain.

14. min. Benzema próbował strzału z dystansu, ale wyszedł mu raczej kiks. Piłka przekoziołkowała daleko od słupka bramki CSKA.

11. min. Na razie okazja Dżagojewa była najlepszą w całym meczu. Real atakuje, ale niegroźnie dla gospodarzy.

7. min. Ależ okazja dla CSKA. Szennikow na lewym skrzydle dośrodkował, a w polu karnym Realu niepilnowany był Dżagojew. Osetyniec musiał się obracać i kopnął obok słupka. A powinien w bramkę.

5. min. Pierwszy faul na Cristiano Ronaldo. Na razie gospodarze umiejętnie się bronią.

2. min. Pierwsza akcja CSKA. Doumbia zagrał do Tosicia, ale ten stracił piłkę na skrzydle.