LEEEWYYY. Polska-Rosja 1:0- wspaniały headkick Lewego

Dzisiaj kazda bramka dla UKRAINY. Chcialbym aby Dortmund wygral 6 : 0

borussia! borussia! borussia! borussia! borussia! borussia! borussia! borussia! borussia! borussia! borussia! borussia! borussia! borussia!

bvb

Więcej o wydarzeniu

Bundesliga. Cztery tygodnie przerwy Schmelzera

Obrońca Marcel Schmelzer dołączył do licznej już listy kontuzjowanych piłkarzy Borussii Dortmund. Urazu mięśnia przywodziciela doznał w środowym spotkaniu Ligi Mistrzów z Zenitem Sankt Petersburg (1:2). Będzie pauzował cztery tygodnie.

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Borussia przegrywa z Zenitem, ale awansuje do ćwierćfinału. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu nie zagra Robert Lewandowki, który już w pierwszej połowie otrzymał żółtą kartkę.

• 2
    • 1
    • 2

Doliczony czas gry.

• 3

Lewandowski ładnie odbiera piłkę pod polem karnym, za chwilę fauluje. Do tego trafia już leżącego przeciwnika kolanem w głowę. Polak ma szczęście, że sędzia tego nie widział.

• 2
    • 3
    • 5
  • 88. min.

Witsel strzelał zza pola karnego, Weidenfeller dla pewności wybija piłkę na rzut rożny.

• 3
    • 1
  • 83. min.

Ważna interwencja Sokratisa, który ściąga piłkę z nogi nabiegającego na nią Hulka.

• 3
  • 82. min.

Borussia próbuje wymieniać podania na połowie przeciwnika, ale wciąż ma wielkie problemy z celnością. Przed chwilą dziecinny błąd Groskreutza.

• 1
  • 79. min.

Bardzo dużo niedokładności ze strony gospodarzy - Zenit często przejmuje piłkę i szybko przedostaje się pod pole karne. Na szczęście Borussii dalej już ma problemy.

• 1
  • 73. min.

Borussia atakowała, a gola strzelił Zenit. Criscito dośrodkował z lewej strony, Rondon wybiegł zza pleców obrońców, wyprzedził także wybiegającego z bramki Weidenfellera i strzelił między jego nogami. Rosjanie potrzebują dwóch bramek do awansu.

• 2
    • 6
    • 6
  • GOOOOOOL

73. min.

Gol dla Zenita! Rondon!

• 4
    • 9
    • 8
  • 72. min.

Wielkie zamieszanie w polu karnym Zenita - Jojić próbował wyłożyć piłkę Lewandowskiemu - nie udało się, w akcję wmieszał się jeszcze Grosskreutz, ale też nie zdołał oddać strzału.

• 2
    • 1
  • 70. min.

Dwa pierwsze dośrodkowania Jojicia zablokowane. Borussia od dobrych kilku minut w natarciu.

• 3
  • 69. min.

Jojić zmienia Mchitariana.

• 3
    • 1
    • 1
  • 67. min.

Neto faluje Lewandowskiego, a ten efektownie się przewraca. Rzut wolny dla BVB, ale nic z niego nie wyszło.

• 1
    • 4
  • 65. min.

Strzał Mchitariana z 30 metrów blokuje jeden z obrońców i Małafiejew nie ma problemu z interwencją.

• 2
    • 1
    • 1
  • 64. min.

Lewandowski najpierw ładnie przyjął piłkę, za chwilę próbował piętką podać do Aubameyanga. Pomysł dobry, wykonanie niedokładne.

• 1
    • 2
  • 60. min.

Tym razem piłkarz z Gabonu strzał zza pola karnego. Wysoko nad bramką.

• 1
    • 1
    • 1
  • 59. min.

Indywidualnej akcji próbował Aubameyang, próbował też Schmelzer. Z takim samym skutkiem.

• 1
  • 56. min.

Dortmunczycy mają spore problemy z konstruowaniem akcji. Przed chwilą dryblingu z prawej strony próbował Aubameyang, nie udało się, od bramki zacznie bramkarz Zenita.