Benfica
(10)

Liczba oddanych głosów: 98

Wi�cej o wydarzeniu

Koniec meczu! Plastikowe kufle w górze, a to oznacza, że Borussia Dortmund melduje się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

W Dortmundzie trwa wyczekiwanie na ostatni gwizdek.

• 88. min.

Nie ma wątpliwości, kto z tej pary zasłużył na awans do ćwierćfinału.

• 85. min.

Napastnik BVB wykorzystał dobre podanie z prawego skrzydła od Durma i nie dał żadnych szans Edersonowi.

• GOOOOOOL

85. min.

Pogrom w Dortmundzie! Pierre-Emerick Aubameyang strzela swoje trzeciego gola w rewanżu z Benfiką!

• 76. min.

Święto na trybunach Signal Iduna Park. W Dortmundzie już nikt nie ma wątpliwości, który zespół zagra w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

• 69. min.

Drużyna Thomasa Tuchela kontroluje sytuację na murawie. Benfica straciła nadzieję.

• 61. min.

Schmelzer dograł w pole karne do Aubameyanga, a tym razem reprezentant Gabonu nie mógł się pomylić.

• GOOOOOOL

61. min.

I jeszcze jeden gol dla Borussii! Benfica rozbita w dwie minuty!

• 59. min.

Polak pięknie zauważył wychodzącego na pozycję Pulisicia, a Amerykanin sprytną podcinką dał drugiego gola BVB.

• GOOOOOOL

59. min.

Cristian Pulisić, co za wykończenie i asysta Łukasza Piszczka!

• PILNE

54. min.

Pierre-Emerick Aubameyang trafił prosto w bramkarza z trzech metrów! To powinien być drugi gol!

• 50. min.

Początek drugiej połowy dla gości. Kolejny rzut rożny i kolejny strzał Luisao.

• PILNE

48. min.

Benfica mogła wyrównać! Błąd Łukasza Piszczka, Polak źle wybił piłkę, ale defensywa BVB zablokowała strzał Cerviego.

Czas na drugą połowę!

• Zespół Thomasa Tuchela odrobił starty z Lizbony. Jeżeli w drugiej połowie nie będzie goli, zobaczymy dogrywkę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Dortmundzie!

• 42. min.

Ederson broni strzał Dembele. Bramkarz Benfiki, który był bohaterem pierwszego spotkania znów pokazał swoje umiejętności.

• 37. min.

Borussia znów przejęła inicjatywę, po kilku lepszych minutach gości.

• 30. min.

Stałe fragmenty gry gości robią wrażenie i duże zamieszanie pod bramką BVB. Luisao główkował w sam środek bramki. Pewnie broni Roman Buerki.