(49)
Paris Saint-Germain
(11)

Liczba oddanych głosów: 60

• Bayern w meczu z PSG walczył o pierwsze miejsce w grupie. Drużyna mistrzów Niemiec musiałaby wygrać czterema golami (!) by wyprzedzić Francuzów, którzy zakończyli fazę grupową z 15 pkt. To dlatego, że przy równej liczbie punktów liczy się bilans bezpośrednich spotkań - a w Paryżu Bayern przegrał 0-3, po czym zwolnił Carlo Ancelottiego.

Koniec!

Jeszcze Lewandowski skontrował. Jego próba przelobowania bramkarza była słaba.

Jeszcze jedna niesamowita interwencja Ulreicha! Kapitalnie obronił mocny strzał z siódmego metra.

• 88. min.

Sule agresywnie zaatakował Cavaniego! Urugwajczyk zdążył przeskoczyć nad nogami obrońcy, ale sędzia nie odgwizdał faulu. Niezrozumiała decyzja.

• 86. min.

Machnął się obrońca PSG w polu karnym, ale Lewandowski nie skorzystał.

• 83. min.

James schodzi przy owacji trybun. To był dobry mecz w jego wykonaniu. Asysta i jeszcze świetne podanie przy pierwszej bramce. Zastąpił go Arturo Vidal.

• 81. min.

Zamieszanie w polu karnym! Marquinhos strzela z przewrotki! Nad bramką przeleciała piłka! Kawał meczu w Monachium.

• 80. min.

Rykoszet po strzale Mbappe. Będzie rzut rożny...

• 78. min.

Strzał Hummelsa obok bramki.

• 77. min.

Złe ustawienie obrońców Bayernu. Neymar wystrzelił jak proca z własnej połowy, ale Ulreich wyszedł na 30. metr i przerwał atak PSG!

• 74. min.

Opinia w punkt.

• 72. min.

Kontuzjowany Silva zastąpiony przez Kimpembe. Bayern ładnie wybił na aut i pozwolił na zmianę.

• 71. min.

Bayern wciąż potrzebuje dwóch bramek do awansu z pierwszego miejsca, co pozwala trafić na teoretycznie łatwiejszych rywali w 1/8 finału.

• 70. min.

Coman urwał się Alvesowi lewą stroną! Podniósł głowę, popatrzył i znalazł Tolisso, który znów zaskoczył obrońców wbiegając z drugiej linii! Drugi gol Francuza!

• GOOOOOOL

69. min.

3:1 Bayern!

• 68. min.
  • 66. min.

Thomas Mueller zmienia Francka Ribery'ego.

• 65. min.

Lewandowski faulował w ataku. Polak ma pretensje do sędziego, bo jeden z obrońców go odpychał.