Ten mecz mi się...
podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

Koniec meczu! Bayern pokonał Olympiakos 4:0 po golach Costy, Lewandowskiego, Muellera i Comana. Po pięciu spotkaniach ma na koncie 12 punktów, a Olympiakos dziewięć. Trzeci w tabeli jest Arsenal, który ma sześć "oczek", a zamyka ją Dinamo z trzypunktowym dorobkiem.

I znów Mueller był bliski zdobycia gola. Pobiegł na bramkę, minął bramkarza i trafił w słupek.

• 85. min.

Gooooooooooooooooooooola nie ma. Mueller trafiał do siatki, ale chwilę wcześniej był na spalonym.

• 83. min.

Pełne statystyki Lewandowskiego w dzisiejszym spotkaniu: 55 minut, 1 gol, 2 strzały, 1 celny, 93,3 proc. dokładności podań, jeden wygrany pojedynek główkowy. Przy piłce był tylko 21 razy.

• 80. min.

Olympiakos znów szukał swojej szansy po rzucie wolnym. Milivojević chciał zmylić obronę i zagrał na prawą stronę. Zbyt mocno. Piłka poleciała za boisko.

• 71. min.

OPIS BRAMKI: Mueller wygrał pojedynek główkowy, zagrał do Comana, a ten również głową pokonał wychodzącego z bramki golkipera gości.

• GOOOOOOL

71. min.

GOOOOOOL!!! 4:0!!

• 69. min.

A Arsenal prowadzi już 3:0. Swojego drugiego gola w meczu z Dinamem Zagrzeb strzelił Alexis Sanchez.

• 65. min.

Bayern gra w dziesiątkę, ale nic się nie zmieniło. Wymienia setki podań. Tylko akcji bramkowych mniej.

• 62. min.

Olympiakos stara się strzelić honorową bramkę (przypomnijmy, że Bayern gra w dziesiątkę). Brown z 15 metrów uderzył wysoko nad poprzeczką.

• 59. min.

Costa przechwycił piłkę i pobiegł z nią na bramkę. Przegrał jednak pojedynek z bramkarzem. Próbował go przelobować, ale Jimenez się nie dał. Wyciągnął rękę i złapał piłkę.

• 59. min.

Costa ładnie uderzył z rzutu wolnego. Piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

• 56. min.

Zmiana Lewandowskiego oczywiście wymuszona czerwoną kartką Badstubera. Guardiola potrzebował obrońcy.

• PILNE

53. min.

Lewandowski schodzi z boiska. Zastępuje go Benatia.

• 53. min.

Masuaku uderzył z rzutu wolnego mocno, ale piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Bayernu i wypadła poza boisko.

• 53. min.

Czerwona kartka dla Badstubera! Sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Browna.

• 49. min.

Bayern wykonał 367 podań z 88 proc. skutecznością. Olympiakos nieco ponad 100, z 69 proc. dokładnością.

• 49. min.

Lewandowski pomknął na bramkę, ale jego nadzieje na kolejną bramkę lub asystę storpedował sędzia boczny wyciągając chorągiewkę. Spalony.

Druga połowa przed nami.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Olympiakos jest tylko tłem dla Bayernu, który prowadzi 3:0. Jedną z bramek strzelił Robert Lewandowski, który w sumie oddał dwa strzały w tym jeden celny, miał 19 kontaktów z piłką, nie wykonał ani jednego złego podania (podawał 14 razy) i wygrał jeden pojedynek główkowy.