• PILNE

90. min. + 2

Koniec meczu! Bayern żegna się z Ligą Mistrzów!

• 88. min.

Bayern przechodzi przez rewolucję, która apogeum osiągnie latem. To wtedy z klubem pożegnają się m.in: Arjen Robben, Franck Ribery i Rafinha, którzy przez lata stanowili o sile Bayernu. Przyszłość Lewandowskiego też nie jest pewna. I rozumiemy, że Bayern w takim stanie nie był faworytem do wygrania LM. Jednak odpadnięcie w takim stylu musi boleć kibiców Bayernu

• 86. min.

Bayern potrzebuje teraz czterech goli!

• GOOOOOOL

84. min.

MANE! MANE! KOLEJNY GOL SENEGALCZYKA! TO JUŻ KONIEC MARZEŃ BAYERNU! CELNA GŁÓWKA MANE ODBIERA MARZENIA LEWANDOWSKIEGO O WYGRANIU LIGI MISTRZÓW!

• 82. min.

Sanches sfaulował rywala

• 80. min.

25 maja 2013 na stadionie Wembley Bayern wygrał w finale Ligi Mistrzów Borussią Dortmund, w której grał Lewandowski, Piszczek oraz Błaszczykowski. Rok później RL9 opuścił BVB i podpisał kontrakt z Bayernem. Ale od tamtego meczu na Wembley Polak nigdy nie zbliżył się bardziej do triumfu w LM. I wiele wskazuje, że niespełna 31-letni Lewandowski dołączy do takich piłkarzy jak: Zlatan Ibrahimović, Pavel Nedved czy Gianluigi Buffon. Czyli wielkich mistrzów, którzy nigdy nie wygrali w Europie. Robert! Czas ucieka! Masz 10 minut, aby to zmienić!

• 78. min.

Mijają kolejne minuty, a Bayern wciąż nie potrafi zagrozić bramce gości

• 74. min.

Kovac stara się ratować sytuację. Schodzi Javi Martinez, wchodzi Goretzka

• 70. min.

Bayern potrzebuje dwóch goli do awansu!

• GOOOOOOL

69. min.

Van Dijk strzela głową! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! LIVERPOOL OBEJMUJE PROWADZENIE!

• 67. min.

Rożny dla Liverpoolu. I kolejny różny. Już 5 do 1 dla gości w tej statystyce

• 65. min.

Czas ucieka! Jeśli wynik się nie zmieni, to drużyna Kloppa wyeliminuje Bayern

• 62. min.

Schodzi Ribery, w jego miejsce wchodzi Coman

• 61. min.

Kapitalna akcja Bayernu! Gnabry zagrał wzdłuż bramki, Lewandowski próbował wślizgiem strzelić, ale nie trafił w bramkę!

• 60. min.

Bayern się stara, ale jakby nie miał pomysłu

• 57. min.

Van Dijk sfaulował Polaka. Lewandowski domaga się kartki, ale arbiter ma inne zdanie

• 55. min.

Kolejny świetny odbiór Thiago!

• 52. min.

Ribery zagrał w pole karne, ale wyjątkowo niecelnie

• 50. min.

Pierwszy rzut rożny dla Bayernu, ale Liverpool wyszedł z kontrą. Niewiele brakowało, a mogło się to skończyć golem.