(69)

Liczba oddanych głosów: 396

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Robert Lewandowski oceniony na mocną trójkę

?Brakowało go w ataku, długo niewidoczny, ale jedyną szansę jaką miał, wykorzystał. Jego gol głową tchnął w Bayern nowe życie? - tak oceniają niemieccy dziennikarze Roberta Lewandowskiego po rewanżowym meczu 1/8 finału z Juventusem Turyn.

• KONIEC MECZU

KONIEC

Byliśmy świadkami niesamowitego spotkania! Juventus spisywany na straty nieoczekiwanie prowadził już dwoma golami, ale Bayern za sprawą Lewandowskiego i Mullera doprowadził do dogrywki. W doliczonym czasie gry Bayern całkowicie zdominował "Starą Damę" i zdobył kolejne dwie bramki. Najpierw Buffona pokonał Thiago Alcantara, a następnie gości dobił były gracz Juve, Kingsley Coman. Mistrzowie Niemiec awansowali do 1/4 finału Ligi Mistrzów.

• PILNE

120. min.

KONIEC! AWANS BAYERNU!

• 119. min.

Jeszcze rzut wolny dla Juventusu i szansa na kontaktowego gola. Wrzutka w pole karne, główkuje Bonucci, ale piłkę pewnie łapie Neuer.

• 118. min.

Juventus stara się zaatakować całym zespołem! Nawet Bonucci pojawił się pod bramką Neuera, jego strzał był jednak zbyt delikatny...

• 116. min.

Znakomita szansa Juventusu! Neuer instynktownie obronił strzał Mandzukicia z kilku metrów, a na dobitkę poszedł Stuaro, ale przestrzelił z kilku metrów.

• 114. min.

Pereyra był pewny, że Juve otrzyma rzut rożny, arbiter ma miał jednak odmienne zdanie. Juventus do awansu potrzebuje dwóch bramek, dlatego chyba już poznaliśmy kolejnego ćwierćfinalistę rozgrywek. Cuda się zdarzają, ale kompletnie nic za tym nie przemawia, to wciąż Bayern utrzymuje się przy piłce.

• 112. min.

Nerwowo między Bernatem a Sturaro. Obaj zostali ukarani żółtą kartką.

• 110. min.

Piękna indywidualna akcja Kigsleya Comana! Francuz przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i pokonał Buffona precyzyjnym strzałem w długi róg. Cudowny gol!!!

• GOOOOOOL

110. min.

GOL! Kingsley Coman wydał wyrok!

• 108. min.

Zamieszanie pod polem karnym Juve. Thiago przejął piłkę na 16. metrze i odegrał z pierwszej piłki do Muellera. Niemiec wyłożył piłkę Hiszpanowi, a ten uderzył po ziemi przy słupku i pokonał Buffona!

• GOOOOOOL

108. min.

3:2! Thiago!

• 107. min.

Zaskakująco wysokim pressingiem zaczął Juventus. Neuer był zmuszony do kilku nerwowych wybić, ale precyzji w nich jednak nie zabrakło!

• 106. min.

Rozpoczynamy drugą część dogrywki.

• 105. min. + 1

Koniec pierwszej części dogrywki. Chwila przerwy.

• 105. min.

Pogba dostał piłkę pod polem karnym Bayernu, ale błyskawicznie przy nim pojawił się Kimmich, który mu ją odebrał.

• 103. min.

Żółta kartka dla Roberto Pereyry.

• 101. min.

Ostatnia zmiana w Bayernie. Thiago wchodzi za Riberiego.

• 100. min.

Zagotowało się teraz pod bramką Juventusu! Coman zagrał wzdłuż pola karnego, ale świetną interwencją popisał się Bonucci.

• 98. min.

Robert Lewandowski dostał piłkę na skraj szesnastki. Polak ładnie przyjął piłkę, obrócił się i uderzył lewą noga na bramkę. Jego strzał został zablokowany, ale piłka trafiła jeszcze pod nogi Riberiego. Francuz wdał się jednak w drybling i stracił futbolówkę.

• 96. min.

Co za mecz! Co za emocje! Najpierw lewą flanką ruszył Alex Sandro, ale jego wrzutka nie przyniosła większego zagrożenia! Rposta Bayernu była natychmiastowa, Ribery strzelał z ostrego kąta, ale świetnym refleksem popisał się Buffon.