Bayern Monachium

5 1

Po spotkaniu

Liga Mistrzów. Bayern rozbił Arsenal. Piękne gole w Monachium!

Bayern w środowy wieczór był zabójczo skuteczny. Wbił Arsenalowi pięć goli, a mógł zdecydowanie więcej. Drużyna Arsene'a Wengera odpowiedziała tylko pięknym trafieniem Oliviera Giroud. Pierwszego gola dla Bawarczyków zdobył Robert Lewandowski, który wykorzystał świetne podanie Thiago Alcantary. Bayern pokonał Arsenal 5:1.

Ten mecz mi się...
podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC MECZU

KONIEC

Oj udał się rewanż Bayernowi za porażkę na Emirates Stadium (0:2). Do przerwy szybkie prowadzenie trzema bramkami, pełna kontrola spotkania, dwie bramki dorzucone po przerwie i tylko jedna stracona. Piłkarze Guardioli są już prawie pewni awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Sytuacja Arsenalu jest lekko mówiąc dramatyczna. Piłkarze z Londynu musza liczyć na potknięcia grupowych rywali aby liczyć się jeszcze w grze o drugie miejsce. W tabeli prowadzi Bayern (9 punktów), drugi jest Olympiakos (9 punktów), a dalej Arsenal i Dinamo (po 3 punkty).

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne.

• 90. min. + 4

Koniec. Guardiola macha kibicom. Pokazuje piątkę.

• 90. min. + 2

Obie drużyny spokojnie wyczekują na końcowy gwizdek.

Bayern nastrzelał. Bayern jest zadowolony.

• 89. min.

Ależ szybkość Costy. Przebiegł mnóstwo metrów uciekając rywalom. Wreszcie zagrał prostopadłe podanie do Muellera. Niemiec dopadł do piłki i uderzył bez przyjęcia. Przymierzył idealnie, po ziemi - piłka wpadła do bramki przy samym słupku.

• GOOOOOOL

89. min.

5:1! Mueller!

• 87. min.

Chambers za Cazorlę.

• 86. min.

Mueller zszedł do lewej nogi! Minął Cecha! Ale obrońcy wypchali go za daleko i cały czas zasłaniali mu bramkę. Nie zdołał oddać strzału.

• 85. min.

Boisko opuszcza Giroud, a w jego miejsce wchodzi Iwobi.

• 83. min.

Jak on tego nie strzelił?! Robben dostał prostopadłe podanie za obrońców. Minął bramkarza, ale za daleko sobie wypuścił piłkę i zdążyli mu ją spod nóg wybić obrońcy.

• 81. min.
  • 78. min.

Cazorla zmarnował kolejną dobrą okazję do zdobycia gola. Coquelin popędził do linii końcowej i wyłożył mu piłkę przed bramką, ale Hiszpan fatalnie przestrzelił. Piłka poleciała wysoko w trybuny.

• 76. min.

Alaba stracił kontrolę nad piłką w swoim polu karnym. Arsenal nie skorzystał z tego. Strzał Cazorli został zablokowany. Ale Arsenal wreszcie zaczął grać.

• 73. min.

Prostopadłe podanie w stronę Muellera. Niemiec pewnie mógł pociągnąć akcję indywidualnie i strzelać, ale rozegrał jeszcze do Robbena. Holender zszedł na prawą nogę i uderzył w stronę bliższego słupka, ale Cech był na posterunku.

• 71. min.

Żegnany brawami Robert Lewandowski. Polak zrobił dzisiaj swoje. Strzelił gola. Zastąpił go Vidal.

• 69. min.

CO ON ZROBIŁ!? NIESAMOWITY GOL! Piłkę w pole karne dośrodkował Sanchez. Giroud przyjął ją na klatkę, a po chwili uderzył nożycami! Neuer nie miał szans na obronę.

• GOOOOOOL

69. min.

4:1! Giroud!

• 68. min.

Guardiola dał pograć Benati. Boateng odpocznie.

• 65. min.

Składna akcja Arsenalu. Oezil zagrał w pole karne wprost pod nogi Gibbsa, ale graczowi 'Kanonierów" odskoczyła piłka i nie było nawet strzału.

• 62. min.

Jeden z nielicznych ataków Arsenalu w polu karnym skasował... Arjen Robben. I to jak! Przewrotką wybił dośrodkowanie Giroud.