Ten mecz mi się...
podoba3
nie podoba3

Wi�cej o wydarzeniu

LM. Arsenal - Barcelona 0:2. Geniusz na spacerze. "Messi przeczy teoriom Einsteina"

"Leo Messi przeczy teoriom Einsteina" - ogłosił z patosem kataloński dziennik "Sport". Argentyńczyk grał na The Emirates przeciętnie, chwilami wręcz słabo, ale kiedy dwa razy błysnął, usunął w cień wszystko co stało się w pierwszych meczach 1/8finału Ligi Mistrzów - pisze na blogu "W polu karnym" Dariusz Wołowski, dziennikarz Sport.pl i "Gazety Wyborczej.

Liga Mistrzów. Leo Messi, Argentyńczyk jak nóż bezlitosny

O tym, że bramka strzelona przez Barcelonę będzie dla jego drużyny jak cios noża w serce, trener Arsenalu wspominał jeszcze w poniedziałkowy wieczór. We wtorek Leo Messi zadał aż dwa ciosy i Kanonierom pozostaje skupić się na walce o mistrzostwo i Puchar Anglii - pisze Michał Okoński, dziennikarz ?Tygodnika Powszechnego? i komentator Sport.pl.

Koniec meczu. Barcelona pokonała Arsenal 2:0 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Obie bramki strzelił Lionel Messi. Rewanż 16 marca w Barcelonie.

Suarez przerzucił piłkę na drugą stronę pola karnego do Neymara, Brazylijczyk strzelał głową, ale Cech wybił na rzut rożny.

• 88. min.

Messi dwukrotnie pokonał Petra Cecha dziś. Na gole przeciwko czeskiemu bramkarzowi czekał 545 minut.

• GOOOOOOL

84. min.

Gooool!!!! Messi pewnie wykonał jedenastkę. To jego drugi gol w tym meczu.

• 83. min.

Rzut karny dla Barcelony po faulu na Messim.

• 82. min.

Ostatnia zmiana Wengera: Flamini za Coquelina.

• 78. min.

Suarez w słupek! A przed nim była już tylko bramka...

• 72. min.

Druga zmiana w Arsenalu. Welbeck za Giroud.

• GOOOOOOL

71. min.

Gooool!!!!! Kontratak Barcelony. Świetny drybling Nyemara, oddanie do Messiego, a ten uderzył już z pola karnego.

• 68. min.

Rzut wolny dla Arsenalu. Dośrodkowanie Oezila, ale radzą sobie z nim obrońcy Barcelony.

• 65. min.

Najpierw Messi strzela w obrońcę, potem Suarez obok bramki.

• 62. min.

Dwa rzuty rożne z rzędu dla Barcelony, oba wywalczone przez Messiego, ale po obu nie było strzału na bramkę Cecha.

• 58. min.

Starcie Coquelina z Danim Alvesem, obaj chcieli wślizgiem przejąc piłkę, bardziej poszkodowany był gracz Barcelony.

• 55. min.

Barcelona znów podkręca tempo, ale brakuje jeszcze precyzji. Dwójkowa akcja Neymara z Messim przerwana przez obrońców.

• 50. min.

Pierwsza zmiana w Arsenalu. Walcott za Chamberlaina.

• 49. min.

Szybka piłka do Neymara. Brazylijczyk wbiegł w pole karne, strzelił po ziemi, ale w nogi Cecha. To pierwsza groźna akcja Barcelony w drugiej połowie.

Gramy. Druga połowa w Londynie się rozpoczęła!

• 45. min.

Przerwa. Bezbramkowy remis w meczu Arsenal - Barcelona.

• 45. min.

Znów doskonała okazja dla Suareza. Tym razem strzelał głową po dograniu Alvesa. Znów obok bramki.