podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC

Jeśli ktoś oglądał mecz, to wie, że Arsenal był we wtorek zespołem lepszym i na zwycięstwo zasłużył. Chociaż większość kibiców pewnie się tego przed meczem zupełnie nie spodziewała. Tymczasem, kryzys Lewandowskiego się pogłębia (już drugi mecz bez gola). Emocje były spore, oby jutro Liga Mistrzów też nas nie zawiodła. Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na jutro!

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

...sędzia kończy spotkanie.

• 90. min. + 4

Co za emocje! Najpierw Giroud zgubił piłkę i uciekać z nią począł Alaba, ale daleko nie uciekł, bo Arsenal znów zawrócił, zrobiła się wrzawa i zamieszanie, Bellerin podał do Oezila, Neuer obronił strzał rodaka, ale po chwili okazało się, że za późno! Piłka przekroczyła już linie bramkową! Arsenal wygrywa 2:0, co możemy już stwierdzić bo...

• GOOOOOOL

2:0! Oezil!

• 90. min. + 3

Ozil ruszył z czymś, co mogło okazać się kontrą ostateczną, ale chyba niepotrzebnie postanowił grać na czas. Szybka piłka do Lewandowskiego, który wyprzedza w polu karnym Koscielnego i... nie trafia w piłkę. Francuz świetnie go naciskał.

• 90. min. + 1

Arsenal ma jeszcze wrzutkę z autu, w kradzionych minutach, która stosownie celebruje, ale to Bayern próbuje jeszcze - czy po raz ostatni? Świetnie blokuje Boatenga Oezil, zabiera mu piłkę spod nóg i zaczyna kontrę.

Thiago Alcantara uderza z dystansu. Bardzo mocno, ale też bardzo w Cecha.

• 89. min.

Znów niedokładne podanie Boatenga, chyba, ze to miał być strzał, to w takim razie niecelny. Giroud wygrywa glowkę w środku pola, podaje do Oezila, który się nie ociąga tylko rwie do przodu, aż za bardzo, bo na minimalnym spalonym był Oxlade-Chamberlain.

• 87. min.

Rzut rożny. Cech wychodzi z bramki i nadziewa się na jednego ze swoich kolegów. Szczęśliwie dla Arsenalu, kończy się tylko kolejnym kornerem. Rozpoczyna się oblężenie.

• 85. min.

Gibbs popisuje się interwencjami we własnym polu karnym, Monreal też, tylko on za pomocą faulu, co spotyka się z napomknieniem (bezkartonikowym) sędziego, ale generalnie Bayern przedstawia teraz także dobrze znaną nam wszystkim tragedię z cyklu "chcę, ale nie mogę".

• 83. min.

Ozil wrzuca z rzutu rożnego, Giroud uderza głową i... tym razem, Neuer jest na swoim miejscu. Rozpędza się, żeby wyrzucić piłkę, ale wtedy plecami uderza go Giroud. Trochę się chyba zapędził. Zasłużona kartka.

• 82. min.

Ostatnia zmiana w Arsenalu, schodzi Sanchez, wchodzi Gibbs.

• 81. min.

Thiago Alcantara wrzucił piłkę z rzutu rożnego idealnie w linię końcową. Gdyby to była siatkówka, koledzy byliby bardziej zadowoleni...

• 80. min.

Oezil rzucił się na niedokładne podanie do Boatenga, ale nie dane mu było zrobic z niego użytku, bo Bayern bardzo chce się odgryźć, Lewandowski już pędzi, podaje do Costy, ale Bellerin wyjaśnia sytuację.

• 77. min.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Neuer wychodzi do piłki i mija się z nią, prawdopodobnie dlatego, że sądził, iż wcześniej zbije ją głową Mueller. Tymczasem, za nimi czai się Giroud, który jakimś cudem uwierzył, że piłka minie i Muellera, i Neuera. I trafia głową do pustej bramki!

• GOOOOOOL

77. min.

1:0! Giroud!

• 76. min.

Rzut rożny dla Bayernu, Kimmich dośrodkowuje, Lewandowski zrywa się do strzału, ale "kryzys" polskiego napastnika trwa, a może to po prostu świetna interwencja Sancheza. Na strzał porywa się natomiast Mueller, ale chybił.

• 74. min.

Druga zmiana w Arsenalu. Giroud za Walcotta.

• 73. min.

Cazorla z rożnego, ale prócz szarpanej kopaniny nic z tego nie wynika, no, może poza tym, że Arsenal utrzymuje się przy piłce, ale gra przez Cecha, więc Bayern w końcu przejmuje piłkę, i wrzuca z autu. Ale najpeirw zmiana.