Copa America. Brazylia ratuje remis w meczu z Paragwajem

Komentarze
Od?wie?
42
Po meczu:

W drugiej kolejce grupy B Brazylia zremisowała 2:2 z Paragwajem. Dla obu ekip to drugi remis w tym turnieju.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla Paragwajczyków. Już w drugiej minucie doskonałą okazję zmarnował Santa Cruz. W sytuacji sam na sam nie potrafił strzelić w światło bramki. W 19. minucie blisko strzelenia gola byli Brazylijczycy. Jadson świetnie podał do Pato, ale ten przegrał pojedynek sam na sam z Villarem. Do szatni po pierwszej połowie w lepszych nastrojach schodzili Canarinhos. Wszystko za sprawą akcji z 39. minuty. Ramires przytomnie odegrał piłkę do Jadsona, który z 20 metrów trafił tuż przy słupku.

10 minut po wznowieniu gry mieliśmy już remis. Świetną akcję lewą stroną przeprowadził Estigarribia i podał na 15. metr do Santa Cruz, który musiał tylko przystawić stopę. W 66. minucie swojej okazji nie wykorzystał Neymar. Napastnik Santosu dzięki podaniu Lucasa Leivy był w sytuacji sam na sam, ale trafił w Villara. Po minucie prowadzili już Paragwajczycy. Fatalny błąd Daniego Alvesa, który stracił piłkę we własnym polu karnym wykorzystał Riveros. Podał do Santa Cruza, który wystawił piłkę zmiennikowi Valdezowi. Napastnik Herculesa Alicante okazji nie zmarnował. Brazylijczycy rzucili się do ataku. Przyniosło to rezultat w 90. minucie. Piłkę w polu karnym dostał Fred, zdołał się obrócić i trafił tuż przy słupku.

Obie drużyny po dwóch meczach mają po dwa punkty. W ostatniej kolejce Brazylia gra z Ekwadorem, a Paragwaj z Wenezuelą.

90. min. +2 Koniec meczu! Brazylia w ostatniej chwili ratuje remis.

90. min. +1 Sędzia dolicza dwie minuty.

90. min. 2:2! Obrona Paragwaju przysnęła. Piłkę w polu karnym dostał Fred, zdołał się obrócić i trafił tuż przy słupku.

86. min. Żółta kartka dla Caceresa.

85. min. Piękny strzał Elano z rzutu wolnego, Villar z największym trudem przerzuca piłkę nad poprzeczkę.

83. min. Vera w doskonałej sytuacji, ale zamiast strzelać, chciał jeszcze podawać i piłkę przechwycił Julio Cesar.

82. min. Ostatnia zmiana w Brazylii. Neymar na ławce, na boisku Fred.

78. min. Za Estigirrabię wchodzi Martinez. Ostatnia w tym meczu zmiana trenera Gerardo Martino.

77. min. Brazylia powoli odzyskuje inicjatywę.

73. min. Niedokładne dośrodkowanie Neymara z rzutu wolnego.

70. min. Paragwaj nadal w natarciu. Brazylijczycy zagubieni.

67. min. Paragwaj gol! Błąd Daniego Alvesa, który traci piłkę we własnym polu karnym na rzecz Riverosa. Ten podaje do Santa Cruza, który z kolei idealnie wykłada piłkę Valdezowi. Napastnik Herculesa Alicante trafia w Julio Cesara, ale piłka i tak wtoczyła się do bramki.

66. min. Neymar fatalnie! Świetne podanie Lucasa Leivy na prawą stronę do napastnika Santosu. Ten był sam na sam z Villarem, ale to bramkarz Paragwaju wyszedł obronną ręką.

63. min. Santa Cruz dośrodkowuje do Estigarribii, w ostatniej chwili piłkę głową strąca Elano. Rzut rożny dla Paragwaju z którego nic nie wynika.

59. min. Żółta kartka dla Lucasa Leivy za brutalny faul.

57. min. Za Barriosa na boisku pojawia się Valdez.

55. min. Wyrównanie! Świetne podanie z lewej strony Estigarribii i Santa Cruz nie daje szans Julio Cesarowi!

52. min. Brazylijczycy nie kwapią się do ataków, a Paragwajczycy nie potrafią. Nudny początek drugiej połowy.

49. min. Kontra Brazylijczyków. Faulowany Ramires.

47. min. Na boisku nie ma już strzelca gola Jadsona. Został zmieniony przez Elano.

46. min. Początek drugiej połowy.

I połowa:

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

45. min. Sędzia dolicza minutę.

44. min. Z 30 metrów uderza Dani Alves. Villar pewnie łapie piłkę.

42. min. Brazylia dostała skrzydeł. Teraz przerwany rajd Ganso.

39. min. Gol dla Brazylii! 20 metrów przed bramką piłkę od Ramiresa otrzymał Jadson. Napastnik Szachtara Donieck uderzył od razu po ziemi i umieścił piłkę w siatce.

37. min. Od dłuższego czasu gra rozgrywa się w środku pola.

34. min. Żółta kartka dla Jadsona za faul na Veronie.

33. min. Paragwajczycy raz po raz są łapani na spalonym. Tym razem na ofsajdzie był Santa Cruz.

30. min. Próba Torresa z 35 metrów. Strzał lekki i bardzo niecelny.

26. min. Tym razem Neymar zdecydował się podawać do kolegów. Jego dośrodkowanie wybite przez jednego z obrońców Paragwaju.

23. min. W środku pola faulowany Ganso.

19. min. Powinno być 1:0! Jadson świetnie wypuścił Pato, który znalazł się sam na sam z Villarem. Górą bramkarz Paragwaju.

18. min. Neymar dzisiaj bardzo aktywny, ale też samolubny. Tym razem zanim stracił piłkę minął dwóch przeciwników.

16. min. Neymar fauluje Verona.

12. min. Długie podanie Thiago Silvy do Pato, teni nie przyjmuje piłki. Byłby sam na sam.

9. min. Indywidualna akcja Neymara. Napastnik Santosu minął trzech zawodników, czwartego nie dał rady.

5. min. Na razie Brazylia bezsilna. Paragwajczycy mają przewagę.

2. min. Doskonała okazja dla Paragwaju! Barrios świetnie podał do Santa Cruza, który w sytuacji sam na sam strzela niecelnie!