Terminarz
Od?wie?
30
Bramki z meczu Lazio - Fiorentina na Zczuba.tv

Na Stadionie Olimpijskim w Rzymie kibice wynudzili się po wszystkie czasy. Ich drużyna ostatecznie pokonała jednak Fiorentinę i awansowała na trzecie miejsce w tabeli (w niedzielę może na nie wrócić Roma, która gra z Bolonią). Mecz został rozstrzygnięty w drugiej połowie.

W 69. minucie rzut karny na bramkę zamienił nowy nabytek Rzymian - Czech Kozak. Ten sam zawodnik pokonał Artura Boruca 5 minut później. Polak wyszedł do piłki, która go przelobowała. Dopadł do niej Kozak i podwyższył na 2:0. Polski bramkarz do tej pory spisywał się bardzo dobrze, pewnie wychodził do podań, w pierwszej połowie wybronił kilka groźnych strzałów.

Przez całe spotkanie Fiorentina nie miała pomysłu na grę. Akcje były nieskładne, wolne i niedokładne. Podopieczni Mihajlovica tego dnia zasłużyli na porażkę.

Tak relacjonowaliśmy ten mecz na żywo:

Koniec meczu! Lazio wygrywa z Fiorentiną 2:0

82. min. Fiorentina nawet nie próbuje nawiązać jakiejkolwiek walki. Oczekiwanie na koniec meczu...

73. min. LAZIO prowadzi 2:0! Po ładnej akcji Brocchi dośrodkował w pole karne, Boruc nie zdołał sięgnąć piłki, dopadł do niej Kozak i z łatwością skierował ją do siatki. Kozak - Boruc 2:0!

70. min. Patrząc na grę Fiorentiny w tym meczu, będzie im bardzo ciężko wywalczyć dziś w Rzymie jakieś punkty. Mimo, że mecz nie zachwyca, Lazio bardziej zasłużyło na tę bramkę.

69. min. KOZAK pewnie pokonuje Boruca, który rzucił się w drugą stronę! 1:0 dla Lazio.

68. min. Będzie karny dla Lazio!

62. min. Mauri próbował mocno po ziemi zaskoczyć Boruca, ten jednak pewnie wyłapuje piłkę.

60. min. 15 minut drugiej połowy i nic się nie zmieniło. Nadal bardzo wolny, nudny mecze na Stadionie Olimpijskim.

59. min. Niepewnie Boruc... Minął się z piłką po rzucie rożnym, na szczęście Lazio tego nie wykorzystało.

52. min. Kozak starał się wpaść w pole karne, ale piłka odskoczyła. Ma ją Boruc.

50. min. Mihajlović chyba nie natchnął swoich piłkarzy w szatni. Nadal grają wolno i niedokładnie.

46. min. Druga połowa.

45. min. +3 Koniec pierwszej połowy. Na razie w Rzymie niezbyt wiele się dzieje. Artur Boruc obronił do tej pory dwa strzały. Wracamy po przerwie.

45. min. +2 Fiorentina jest nastawiona na kontrataki, ale przeprowadza je bardzo wolno. De Silvestri zwolnił grę, niedokładnie podał i nic z tego nie wyszło.

45. min. 3 minuty dolicza arbiter.

40. min. Gonzalez nie miał do kogo zagrać, więc wybrał uderzenie. Boruc w dość dziwny sposób, ale broni. Miał sporo szczęścia, że w pobliżu nie było żadnego zawodnika Lazio.

37. min. Cerci potężnie uderzył zza pola karnego. Fernando Muslera broni ten strzał.

34. min. Gra toczy się w środku pola, tempo nie imponuje. Artur Boruc w ostatnim czasie dotyka piłki tylko przy wznawianiu gry.

30. min. Ledesma z rzutu wolnego w mur. Lazio nadal ma przewagę, ale nie potrafi zaatakować. Siła ofensywna Fiorentiny na razie jest bardzo mizerna.

25. min. Boruc cały czas musi być skoncentrowany. Głębokie dośrodkowanie w jego pole karne, ale Lazio nie zdołało oddać strzału.

21. min. Montolivo groźnie uderzał z rzutu wolnego na bramkę Muslery. Tuż obok lewego słupka.

12. min. Fiorentina na razie nie może odnaleźć się na Stadionie Olimpijskim w Rzymie. Lazio ma inicjatywę.

8. min. Groźnie uderzał Floccari, obok bramki Boruca.

6. min. Znowu było groźnie pod bramką Boruca. Dobrze bity rzut rożny, ale polski bramkarz łapie piłkę.

5. min. Kapitalna pierwsza interwencja Boruca! z bliska mocno strzelał Mauri, ale Polak popisał się kapitalnym refleksem.

1. min. Rozpoczęli. W pierwszym składzie Fiołków oczywiście Artur Boruc, który ostatnio jest bardzo dobrze oceniany przez włoskich dziennikarzy.