Terminarz
Od?wie?
36
Koniec meczu

90. min. +2 Gol dla Interu Samuel Eto'o z najbliższej odległosci pakuje piłkę do bramki Juventusu. Bodawał mu Muntari.

90. min. Milito w sytuacji sqam na sam z Buffonem, na linii pola karnego, gubi piłkę. Fatalnie.

87. min. Diego strzelił idealnie w okienko. Ale trochę za lekko i Julio Cesar złapał piłkę.

86. min. Okazja dla Juventusu z rzutu wolnego. Chellini był faulowany przed polem karnym Interu.

84. min. Grosso wpadł na Milito a ten padl na murawę jak rażony gromem. Po rzucie wolnym piłka zatańczyła pod nogami obrońców, ale nikt z napastników Interu nie strzelił.

79. min. Balotelli z rzutu wolnego uderzył jakby od niechcenia. Piłka leciała długo, Buffon tylko odprowadzał ją wzrokiem, aż trafiła w spojenie słupka z poprzeczką.

75. min. Ale Goooool! Inter prowadzi! Maicon uderzył magicznie! Przejał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, na granicy pola karnego. Miał problemy z jej opanowaniem i co chwilę przeszkadzał mu jakiś obrońca Interu, więc ją tylko podbijał. Po trzech żonglerkach wreszcie uderzył prostym podbiciem. Buffon nie miał szans, by sięgnąć piłkę.

73. min. Ostr faul Chelliniego i zółta kartka. Stanković trzyma się za kolano.

68. min. Kolejna doskonała okazja zmarnowana przez Milito. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Balotelli zgrywał piłkę głową. Milito stał metr przed bramką, ale strzelił głową obok słupka.

61. min. Chwila przewagi Juventusu. Jedyna szansa gości to akcje z kontry skrzydłami. Podanjia w pole karne są jednak niedokładne.

57. min. Mocno pachnie golem dla Interu. Eto'o zabrał piłkę obrońcy i podał na środek pola bramkowego. Tam Milito tylko lekko dotknał piłkę, która przeleciała obok słupka.

54. min. Co zrobił Eto'o?! Napastnik Interu biegł sam na bramkę Buffona. Mógł strzelać obok bramkarza, mógł podać w bok do Milito, który miałby przed sobą pustą bramkę. Skiksował.

49. min. Inter próbuje rozgrywać atak pozycyjny. Juventus broni się całą drużyną i trudno znaleźć gospodarzom lukę na prostopadłe podanie. Stanković strzelił więc z dystansu. mocno ale nad poprzeczką.

46. min. Gramy po przerwie.

Koniec pierwszej połowy

44. min. Iaquinta teraz jest z przodu osamotniony. Przed momentem nie miał co zrobić z piłiką i strzelał z 40 m.

42. min. Juventus chyba broni wyniku. Za Del Piero wszedł Poulsen.

37. min. Z rzutu wolnego nic nie wynikło za to Juventus od 37. minuty gra w dziesiątkę. Sissoko zobaczył drugą żółtą kartkę za faul na Zanettim.

35. min. Cambiasso świetnie zabrał piłkę rywalowi przed polem karnym i podął do Milito. Ten, na linii pola karnego, gdy tylko poczuł dotyk Sissoko na plecach, upadł. Faulu nie było ale jest rzut wolny.

31. min. Groźny strzał Sneijdera, ale w cam środek bramki i Buffon nie ma kłopotów z obroną.

29. min. Znów okazja dla Interu po kontrze. Jednak Pandev zamiast do Milito podał prosto w ręce Buffona.

27. min. Zupełnie niewidoczny jest Milito. Pilnuje go dwóch obrońców.

25. min. Zmarnowana szansa Interu. Eto'o biegł sam na bramkę po tym gdy Sissoko stracił piłkę. Tak długo zwlekał ze strzałem, że nadbiegli obrońcy i go zatrzymali.

20. min. Na razie nie ma meczu tylko jest kopanina. Najpierw Juventus nie mógł wykonać rzutu rożnego, bo w polu karnym bez przerwy ktoś się przepychał i sędzia musiał przerywać grę. Po chwili żółtą kartką został ukarany Sissoko za brutalny faul na Pandevie.

16. min. Ależ okazja dla Interu! Maicon minał dwóch rywali, podał przed pole karne do Motty a ten uderzył bardzo mocno przy lewym słupku. Buffon wyciągnął się jak długi i wybił piłkę na rzut rożny.

12. min. Po faulu na Pandewie Sneijder uderzał z rzutu wolnego. Mocno i niewysoko nad poprzeczką. Ale jednak niecelnie.

9. min. Gra jest wyrównana. Mecz toczy się w środku pola. Inter przejmuje inicjatywę.

5. min. Wciąż przewaga Juventusu. Motta zakończył niecelnym strzałem bardzo ładną wymianę podań z Del Piero.

3. min. Iaquinta na spalonym. W pierwszych minutach przeważa Juventus,

1. min. Iaquinta już w pierwszej minucie zmarnował doskonałą okazję. Zamiast podawać na lewe skrzydło strzelał zza pola karnego. Julio Cesar nie miał problemów ze złapaniem strzału.

1. min. Już grają.

20:40 Piłkarze wychodzą na boisko.

20:32 Na pięć kolejek przed końcem Inter ma 67 punktów i traci punkt do AS Roma. Juventus ma 51 punktów i zajmuje 6. miejsce w lidze, ostatnie, które daje awans do europejskich pucharów.

20:30 Do meczu pozostało kilkanaście minut.