Milan pewnie ograł Spal. Gol i asysta Piątka! [RELACJA NA ŻYWO]

3 : 0

• środa, 15 stycznia 2020
  • Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne spotkania na żywo na Sport.pl.

• 90. min. + 4

Koniec meczu. Milan pewnie wygrywa 3:0 i awansuje do ćwierćfinału Pucharu Włoch! Dobry występ Piątka, który w pierwszej połowie strzelił gola i do tego asystował, a sam zespół gospodarzy zdominował Spal, który nie miał nawet jak odpowiedzieć mediolańczykom.

• 90. min. + 2

Piątek rozpoczął dobrą akcję Milanu, dostając piłkę w polu karnym i odgrywając. Skończyło się jednak na niewykorzystanej szansie z rzutu rożnego.

• 90. min. + 1

4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• 89. min.

Nie ma rzutu karnego! Zdaniem arbitra ostatecznie zagranie Paquety nie powinno przynieść "jedenastki" drużynie Spal.

• 88. min.

Trwa weryfikacja VAR całej sytuacji.

• 87. min.

Rzut karny dla Spal! Ręką piłkę w polu karnym dotknął Paqueta.

• 86. min.

Zmiana w Spal: za Dabo wchodzi Zanchetta.

• 85. min.

Spal z najlepszą okazją w polu karnym Milanu. Strzał Floccariego wybroniony przez Donnarummę, a kolejni zawodnicy nie potrafili wykończyć akcji.

• 84. min.

Żółta kartka dla Bartosza Salamona za przytrzymywanie rywala.

• 75. min.

I ostatnia roszada u gospodarzy: z boiska schodzi Kjaer, a zmienia go Gabbia.

• 75. min.

Zmiana w Milanie: Za Bonaventurę pojawia się Paqueta.

• 80. min.

Tunjov obił piłkę o jednego z obrońców Milanu, po czym ta wpadła w rękawice Donnarummy.

• 78. min.

Dogranie z prawego skrzydła od Suso w pole karne, ale piłka wyszła poza linię końcową boiska bez kontaktu z którymś z jego partnerów.

• 74. min.

Tempo meczu zupełnie zwolniło i większość pojedynków pomiędzy zawodnikami obu drużyn odbywa się w środkowej części boiska.

• 71. min.

Żółta kartka dla Dabo, a także zmiana w Spal: Valoti za Jankovicia.

• 68. min.

Dabo strzela głową ponad poprzeczką bramki Antonio Donnarummy po rzucie rożnym dla Spal.

• 66. min.

Hernandez schodzi z lewego skrzydła i pewnie posyła piłkę do bramki mocnym strzałem po ziemi.

• 66. min.

GOOOOOOL! 3:0, na które podwyższa Theo Hernandez po indywidualnej akcji.

• 65. min.

Ante Rebić znów oddaje strzał mniej więcej z wysokości linii pola karnego, ale spokojnie broni to Berisha.

• 65. min.

Bartosz Salamon pojawia się na murawie za kontuzjowanego Tomovicia.

• 63. min.

Zmiana w Milanie: Suso za Castillejo.

• 61. min.

Tomović brutalnie sfaulowany przez Rebicia.

• 56. min.

Strzał Giacomo Bonaventury zza pola karnego pewnie broni Berisha. Spal na razie bezradne w drugiej połowie.

• 56. min.

I znów sytuacja w "szesnastce" Spal, ale tym razem to Rebić marnuje szansę. Uderza prosto w Berishę, a potem zbierając jeszcze piłkę decyduje się na zbyt agresywne dogranie do wbiegającego partnera.

• 50. min.

Rebić dograł Piątkowi w polu karnym, ale ten został zablokowany przez Tomovicia i nie zagroził bramce Spal.

• 48. min.

Chwilę przy piłce utrzymywali się zawodnicy Spal, ale Milan odebrał im ją i przeprowadził groźną akcję w kierunku pola karnego rywali. Ostatecznie piłkę po dośrodkowaniu gospodarzy wyłapał Berisha.

• 47. min.

Krzysztof Piątek zmarnował świetną okazję do podwyższenia wyniku, uderzając z bliskiej odległości wprost w Berishę.

Rozpoczęła się druga połowa. W obu zespołach na razie bez zmian w składach.

• Krzysztof Piątek znów strzela dla Milanu! Perfekcyjne wykończenie [WIDEO]

Krzysztof Piątek znów strzela dla Milanu! Perfekcyjne wykończenie [WIDEO]

Krzysztof Piątek strzelił gola w meczu 1/8 finału Pucharu Włoch ze SPAL. Polak rozpoczął mecz w wyjściowym składzie AC Milan, a do siatki trafił już w 21. minucie. W 44. asystował przy golu Samuela Castillejo.

• 45. min. + 1

Tylko jedna minuta doliczona, ale ona nie zmieniła już nic w przebiegu gry. Milan pewnie prowadzi grę, kontrolując ją i wykorzystując to, strzelając dwie bramki. Świetny występ zalicza Krzysztof Piątek, który strzelił gola i zaliczył asystę.

• 44. min.

Znakomite podanie Piątka i świetnie podkręcony strzał Castillejo dają pewne prowadzenie Milanowi do przerwy.

• 44. min.

GOOOOOL! Asysta Krzysztofa Piątka, gol Samu Castillejo!

• 43. min.

Ante Rebić przedryblował obronę na prawym skrzydle, wszedł w pole karne i źle dograł piłkę, którą szybko przechwycił Berisha.

• 40. min.

Druga żółta kartka dla zawodnika Milanu. Tym razem za swoje przewinienie ukarany został Samu Castillejo.

• 37. min.

Milan wywalczył rzut rożny. Za pierwszym razem piłkę na aut wybił Dabo, a przy drugiej próbie dośrodkowanie było zbyt długie i przeciągnięte.

• 35. min.

Strata Krzysztofa Piątka pod własnym polem karnym i szybka kontra przez całe boisko zawodników Spal, ale Strefezza strzela bardzo niecelnie.

• 34. min.

Była szansa na świetną kontrę Milanu, ale Piątek posłał bardzo niecelne podanie z prawego skrzydła.

• 33. min.

Żółta kartka dla Contiego za faul na Dabo.

• 28. min.

Piłka wybita z pola karnego Milanu i uderzył ją Tunjov, ale żeby dać gola dla Spal, strzał musiałby lecieć dużo niżej.

• 28. min.

Kolejna szansa Spal po niefrasobliwości w obronie Milanu, ale strzał wpadł prosto w rękawice bramkarza gospodarzy.

• 26. min.

Krzysztof Piątek mógł być blisko asysty. Wszedł świetnie w pole karne z prawego skrzydła, ale dograł zbyt krótko do Castillejo. Słabo zabrał się z piłką później Rebić.

• 24. min.

Spal w końcu ze strzałem na bramkę Antonio Donnarummy, ale Dabo posłał ją zdecydowanie ponad poprzeczką.

• 21. min.

Polak wykorzystał prostopadłe podanie od Bennacera i unikając spalonego świetnie uderzył na bramkę Spal, dając swojej drużynie prowadzenie.

• 21. min.

GOOOOL! Krzysztof Piątek pokonuje Berishę po doskonałym podaniu ze środka pola.

• 20. min.

Krzysztof Piątek chciał uruchomić podaniem Ante Rebicia, ale Chorwat nie dobiegł do długiego podania Polaka.

• 14. min.

Dobra sytuacja dla Milanu, ale dobrze wyszedł na 16. metr Berisha i Castillejo, do którego dogrywana była piłka, nie doszedł do podania. Gdyby mediolańczycy spróbowali uderzenia wcześniej, mogliby już prowadzić.

• 11. min.

Piłkarze Spal pierwszy raz od dłuższego czasu na połowie rywali i nawet utrzymując się przy piłce, ale nie było możliwości dojścia do pola karnego i oddania strzału na bramkę Donnarummy.

• 8. min.

Kolejna akcja Milanu, tym razem swoich sił w walce w polu karnym Spal próbował Castillejo, ale znów nic konkretnego dla włoskiej drużyny z tego nie wyniknęło.

• 7. min.

Bennacer z niezłym strzałem zza pola karnego, ale piłka po strzale Algierczyka poleciała obok słupka.

• 6. min.

Faul Vicariego na Piątku.

• 5. min.

Wrzutka z lewej strony boiska w pole karne Spal mija trzech zawodników Milanu. Grę wznawia bramkarz Spal, Berisha.

• 2. min.

I drugi strzał zawodników z Mediolanu, także niecelny. Oba uderzenia oddał Krzysztof Piątek.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Milan od początku zaatakował Spal, ale pierwsza akcja nie przyniosła efektów.

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą już na murawę. Poza Krzysztofem Piątkiem, na ławce Spal aż 3 polskich zawodników: Thiago Cionek, Bartosz Salamon i Arkadiusz Reca.

• Dobry wieczór, zapraszamy na relację ze spotkania 1/8 finału Pucharu Włoch, w którym AC Milan podejmie Spal. Początek meczu o 18:00.