Napoli znowu przegrywa. Arkadiusz Milik z golem [ZAPIS RELACJI]

• poniedziałek, 06 stycznia 2020
  • 90. min. + 4

Dziękujemy za relację!

Napoli znowu przegrywa. Arkadiusz Milik z golem, kapitalny Lukaku

Napoli przegrało na własnym stadionie 1:3 z Interem Mediolan. Bohaterem meczu został Romelu Lukaku, zdobywca dwóch bramek. Całe spotkanie rozegrali Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik, którzy wzięli udział w jedynej akcji gospodarzy zakończonej golem.

• PILNE

90. min. + 4

Koniec meczu! Napoli przegrywa 1:3 na własnym stadionie z Interem. Dwie bramki Lukaku, jedna Martineza. Gospodarze odpowiedzieli jedynie trafieniem Arkadiusza Milika.

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

• 88. min.

Kapitalna interwencja Handanovicia po strzale Zielińskiego.

• 84. min.

Jeszcze jedna żółta kartka dla piłkarza Interu. Tym razem ukarany został Skriniar.

• 82. min.

Sensi ukarany żółtą kartką.

• 80. min.

Zieliński uderzył na bramkę Handanovicia, ale wprost w bramkarza Interu.

• 74. min.

Insigne uderzał na bramkę z rzutu wolnego, ale trafił jedynie w poprzeczkę.

• 70. min.

Spore zamieszanie na boisku po tym, gdy Ruiz odkopnął drugą piłkę w kierunku ławki rezerwowych Interu. Żółtymi kartkami ukarany piłkarz Napoli i Antonio Conte, trener Interu.

• 67. min.

Indywidualna akcja Zielińskiego, uderzenie sprzed pola karnego, ale także prosto w Handanovicia.

• 66. min.

Callejon uderzył z powietrza na bramkę Handanovicia, ale wprost w bramkarza Interu.

• 62. min.

Dośrodkowanie z prawego skrzydła, Manolas "przyjął" piłkę za Martineza, który z najbliższej odległości pokonuje Mereta. Trzeci prezent piłkarzy Napoli wykorzystany przez zawodników Interu.

• 62. min.

Martinez! Inter prowadzi 3:1!

• 61. min.

Żółta kartka dla Barelli.

• 58. min.

Inter naciska, ale zdołał jedynie wywalczyć rzut rożny.

• 56. min.

Zmiana w Interze. Barella wchodzi w miejsce Gagliardiniego.

• 55. min.

Inter próbuje naciskać, ale obrońcy Napoli nie pozwalają na oddanie strzału.

• 52. min.

Callejon uderzał na bramkę Handanovicia, ale ta trafiła w rywala. A tak przynajmniej się początkowo wydawało. Ostatecznie sędzia zdecydował, że od bramki zacznie bramkarz Interu.

• 49. min.

Napoli utrzymuje się przy piłce na własnej połowie.

• 47. min.

Insigne oddał strzał na bramkę Handanovicia, ale niecelny.

Wracamy do gry!

• PILNE

45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy! Inter prowadzi na wyjeździe 2:1 po dwóch bramkach Lukaku. Napoli odpowiedziało golem Milika.

• 45. min.

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

• 45. min.

Jeszcze jedna okazja Milika! Uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak bardzo niecelnie.

• 42. min.

Inter rozgrywa piłkę na własnej połowie.

• 39. min.

Piotr Zieliński zagrał kapitalną piłkę za plecy obrony, po czym Callejon odegrał ją do Milika, który skierował ją do pustej bramki.

• 39. min.

ARKADIUSZ MILIK! NAPOLI ODRABIA STRATY!

• 38. min.

Ależ szczęście Handanovicia! Milik odegrał kapitalnie do Insigne, ten uderzył na bramkę. Piłkę odbił słoweński bramkarz, na tyle niefortunnie, że zmierzała do siatki. W ostatniej chwili zdołał ją jednak złapać.

• 37. min.

Lukaku oddał jeszcze jeden strzał na bramkę Mereta, tym razem niecelny.

• 35. min.

Ruiz chciał uderzyć na bramkę Interu, ale tak długo się do tego zbierał, że jego uderzenie bez trudu zablokowali obrońcy.

• 33. min.

Lukaku oddał silny strzał z krawędzi pola karnego, a Meret odbił piłkę na tyle niefortunnie, że ta wpadła pomiędzy jego nogami do siatki.

• 33. min.

LUKAKU! LUKAKU! LUKAKU! ALE CO ZROBIŁ W TEJ SYTUACJI MERET?!

• 32. min.

Uderzył na bramkę Handanovicia Zieliński, ale piłka minęła słupek.

• 29. min.

Żółta kartka dla Candrevy.

• 28. min.

Kapitalna interwencja Mereta! Martinez przejął piłkę w polu karnym Napoli, huknął na bramkę rywala, ale kapitalnie broni włoski bramkarz.

• 25. min.

Milik trafił do bramki rywala, jednak sędzia nie uznał bramki z powodu wcześniejszego faulu na Handanoviciu. Protesty piłkarzy Napoli na nic się nie zdadzą.

• 23. min.

Rzut wolny dla Interu. Meret wyszedł do piłki, ale wpadł na Gagliardiniego. Obaj leżą na murawie i potrzebują pomocy medycznej.

• 20. min.

Inter próbuje atakować, ale Napoli skutecznie blokuje rywala na własnej połowie.

• 20. min.

To mogła być świetna okazja dla Interu, ale Martinez był na pozycji spalonej.

• 17. min.

Napoli stara się przejąć kontrolę nad spotkaniem.

• 14. min.

Di Lorenzo przewrócił się na połowie Interu, piłkę przejął Lukaku, przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów i strzałem od słupka pokonuje Mereta!

• 14. min.

LUKAKU!! LUKAKU!! LUKAKU!! INTER PROWADZI 1:0!!!

• 11. min.

Insigne ruszył z piłką na własnej połowie, przebiegł z nią kilkadziesiąt minut i oddał strzał sprzed pola karnego. Niestety dla Napoli, był on niecelny.

• 8. min.

Świetnie podanie Zielińskiego do Insigne, ale fatalne przyjęcie zawodnika Napoli sprawiło, że piłkę przejął Handanović.

• 8. min.

Lukaku uderzył na bramkę Mereta, ale zbyt lekko, aby zaskoczyć bramkarza Napoli.

• 6. min.

Po aktywnym początku zdecydowanie spadło tempo gry obydwu zespołów.

• 3. min.

Jakim cudem Lukaku to zmarnował?! Znalazł się w sytuacji sam na sam z Meretem, spróbował go okiwać, ale jego strzał wybił z linii bramkowej Rui.

• 2. min.

Pierwsza okazja Arkadiusza Milika! Polak otrzymał dośrodkowanie w pole karne, ale z najbliższej odległości uderzył ponad bramką.

• 1. min.

Gramy!

• Obydwa zespoły już na murawie, za moment początek meczu.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z hitu Serie A, w którym Napoli zmierzy się na własnym stadionie z Interem Mediolan.

Napoli
Bramki: Milik (39.) Skład: Meret - Hysaj (81. Lozano), Manolas, Di Lorenzo, Rui - Allan, Ruiz (84. Llorente), Zieliński - Callejon, Milik, Insigne
Inter
Bramki: Lukaku (14., 33.) Martinez (62.) Kartki: Candreva, Barella, Sensi, Skriniar - żółta Skład: Handanović - Bastoni, de Vrij, Skriniar - Candreva, Vecino (73. Sensi), Brozović, Gagliardini (56. Barella), Biraghi - Martinez, Lukaku (88. Valero)