Krzysztof Piątek zatrzymany. Bramkarz rywali bohaterem spotkania z Milanem [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

0 : 0
Terminarz

• niedziela, 15 grudnia 2019

KONIEC. Milan remisuje bezbramkowo z Sassuolo. Gianluca Pegolo największym bohaterem spotkania.

4 minuty - tyle do podstawowego czasu gry doliczył sędzia spotkania.

• 87. min.

Ależ blisko gola był Rafael Leao! Portugalczyk, który zmienił Krzysztofa Piątka, wcześniej strzelił w poprzeczkę, a teraz uderzył w słupek.

• 85. min.

Ależ potężne uderzenie Traore! Piłkarz gości huknął zza pola karnego, ale Donnarumma zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

• 80. min.

10 minut do końca spotkania. Milan przeważa, ale przewagi nie potrafi zamienić na gola.

• PILNE

78. min.

Krzysztof Piątek schodzi z boiska. Polak został zmieniony przez Rafaela Leao.

• 76. min.

Kolejna próba Bonaventury. Kolejny strzał pomocnika Milanu zablokowany.

• 70. min.

Niewiarygodne jest to, co w bramce gości wyprawia Pegolo. W odstępie zaledwie kilku sekund bramkarz Sassuolo świetnie odbił strzały Calhanoglu i Bonaventury.

• 64. min.

Milan próbuje stosować wysoki pressing i zaczyna zmuszać gości do błędów.

• 56. min.

Ależ mógł mieć wejście Paqueta! Brazylijczyk przed chwilą zmienił Kessiego, a kilkanaście sekund po pojawieniu się na murawie oddał groźny strzał po podaniu Piątka. Strzał, który znów obronił Pegolo. Doświadczony bramkarz jak na razie jest chyba najlepszym piłkarzem gości.

• 55. min.

Sprytnie uderzał teraz Calhanoglu. Pomocnik gospodarzy strzelił zza pola karnego, ale Pegolo kolejny raz popisał się bardzo dobrą interwencją.

• 53. min.

Bardzo dobrze głową uderzał teraz Piątek. Polski napastnik wygrał pojedynek z obrońcą, ale nie zdołał pokonać bramkarza Sassuolo, który odbił piłkę.

• 52. min.

Znakomicie dograł teraz Kessie do Bonaventury. Ten wbiegł z piłką w pole karne i oddał strzał, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• 48. min.

Bardzo groźnie pod bramką Milanu! Goście przeprowadzili dynamiczny kontratak, po którym piłkę w polu karnym otrzymał Boga. Napastnik Sassuolo uciekł obrońcom Rossonerich, ale strzelił niecelnie.

GRAMY!

• Piłkarze wychodzą już na boisko. Za chwilę rozpoczniemy drugą połowę.

• 46. minuta

Doliczona minuta za nami. Koniec pierwszej połowy. 0:0, choć sytuacji do zdobycia bramki nie brakowało. Piątek na razie bez okazji. Wrócił stary Milan - ślamazarny, nudny, niedokładny. Druga połowa może być tylko lepsza.

• 43. minuta

KURIOZUM! Benacer odzyskał piłkę na połowie boiska, ruszył sam, jakieś 35 metrów od bramki minął bramkarza, miał pustą bramkę, ale uderzył prosto w goniącego go obrońcę! Mógł zrobić wszystko: podać, uderzyć mocniej, cokolwiek. Z czuba by kopnął i by wpadło!

• 35. minuta

Wciąż 0:0. Co zabawne - razem z sędzią powtórkę na telewizorze oglądali zawodnicy Milanu i Sassuolo. Ustawili się za jego plecami i przez ramię podglądali. Ręka była ewidentna, więc nawet nie protestowali.

• 33. minuta

Nie ma gola! Sędzia sprawdził na varze, że zanim Hernandez uderzył, Kessie dotknął piłkę ręką.

• GOOOOOOL

31. minuta

I GOOOOOL! 1:0! Zamieszanie w polu karnym wykorzystuje najlepszy strzelec Milanu - lewy obrońca, Theo Hernandez!

• 31. minuta

Teraz z przeciwnej strony zaatakował Suso. Tuż przed oddaniem strzału został zablokowany. Tylko rzut rożny dla Milanu.

• 28. minuta

Najlepsza okazja Milanu: Theo dogrywa na piąty metr do Calhanoglu, ten uderza z pierwszej piłki, ale nie trafia w bramkę. Zabrakło pół metra.

• 25. minuta

Piątek od początku pokazuje się do prostopadłych podań. Na razie jego kolegom brakuje celności i większość zagrań przejmują obrońcy Sassuolo.

• 22. minuta

Zwolnił ten mecz. Sporo walki, przerw w grze przez faule i rzuty z autu. Nuda od kilku minut.

• 14. minuta

Odpowiedź Milanu: Bonaventura uderzył sprzed pola karnego, Pegolo odbił piłkę przed siebie, niecelnie dobijał Kessie, ale i tak był na spalonym.

• 11. minuta

Żółta kartka dla Toljana. Kopnął rozpędzonego Theo Hernandeza.

• 9. minuta

Świetne prostopadłe podanie Marlona do Caputo, ale strzał nad poprzeczką. Milan miał dużo szczęścia!

• 8. minuta

Aktywny jest od początku meczu. Niemal każda akcja Milanu przechodzi przez niego. Teraz dobrze dograł do Kessiego, ale ten stracił piłkę.

• 4. minuta

To dobra kolejka dla polskich bomberów. Wczoraj trafił do siatki Arkadiusz Milik, dzisiaj Mariusz Stępiński. Kolej na Piątka.

• 2. minuta

A Krzysztof Piątek z pierwszą okazją. Wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale sędzia podniósł chorągiewkę, bo Polak był na spalonym.

• 2. minuta

Milan w specjalnych, pozłacanych koszulkach w związku z 125 rocznicą założenia klubu.

• 1. minuta

Pierwszy gwizdek! Gramy.

• I Sassuolo:

• Strzelił tydzień temu przeciwko Bologny (3:2) i we Włoszech już piszą, że przestał irytować. Wystarczyła jedna bramka, ale teraz są potrzebne kolejne, bo nastroje włoskich kibiców szybko lubią się zmieniać. Okazję będzie miał już za chwilę, bo Milan o 15 gra z Sassuolo. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji!