Krzysztof Piątek z golem, Milan stracił zwycięstwo w 92. minucie [ZAPIS RELACJI]

2 : 2
Terminarz

• niedziela, 20 października 2019
  • 90. min. + 6

Dziękujemy za relację!

Krzysztof Piątek wszedł na boisko i strzelił gola! Milan stracił zwycięstwo w 92. minucie!

Milan pokonał Lecce 2:2 w debiucie Stefano Piolego. Krzysztof Piątek pojawił się na boisku w drugiej połowie meczu i zdobył swoją trzecią bramkę w tym sezonie, a pierwszą z akcji - wcześniejsze dwa gole padły z rzutów karnych.

• PILNE

90. min. + 6

Koniec meczu! Milan remisuje 2:2 z Lecce! Krzysztof Piątek zapisał się na liście strzelców, ale nikt z fanów "Rossonerich" nie będzie szczęśliwy z przebiegu meczu.

Przewracany Suso w okolicach pola karnego, ale sędzia uznał, że faulu nie było.

• 90. min. + 4

Dośrodkowanie w pole karne Lecce, ale Gabriel wychodzi z bramki i pewnie chwyta piłkę.

• 90. min. + 2

Calderoni huknął sprzed pola karnego, przy samym słupku. Donnarumma nie miał żadnych szans na interwencję.

CO ZA GOL!!! Calderoni doprowadza do remisu!

Aż sześć minut doliczonych do drugiej połowy.

• 87. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka spadła na głowę Rebicia, który fatalnie spudłował.

• 86. min.

Rzut rożny dla Lecce, dośrodkowanie w pole karne, ale Lucioni uderzył wysoko ponad bramką.

• 84. min.

Biglia ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• 81. min.

Calhanoglu wbiegł z piłką w pole karne, wyłożył piłkę Piątkowi, a ten płaskim strzałem skierował piłkę do bramki.

• 81. min.

KRZYSZTOF PIĄTEK!!! Milan prowadzi!

• 79. min.

Rebić wchodzi w miejsce Kessiego.

• PILNE

79. min.

Liverani, trener Lecce, został wyrzucony na trybuny.

• 78. min.

Theo oddaje strzał, ale Gabriel pewnie broni.

• 75. min.

Żółtą kartką ukarany został Rossettini.

• 72. min.

Potężny strzał z woleja Calhanoglu. Piłka minimalnie minęła bramkę Gabriela.

• 70. min.

Dośrodkowanie w pole karne Lecce, ale Piątek przegrał pojedynek z jednym z obrońców.

• 69. min.

Akcja Lecce, Babacar źle przyjął piłkę, psując całą sytuację.

• 59. min.

Krzysztof Piątek wchodzi na boisko za Leao.

• 59. min.

Zmiana w Lecce: Petriccione zmienia Majera.

• 59. min.

Realizator pokazuje rozgrzewkę Krzysztofa Piątka. Czy Polak wejdzie na boisko?

• 59. min.

GOL DLA LECCE! Donnarumma obronił strzał Babacara, ale przy dobitce był bezradny.

• 59. min.

Rzut karny dla Lecce!

• 59. min.

Analiza VAR! Lecce może dostać rzut karny, jeśli sędzia uzna, że Conti zagrywał piłkę ręką.

• 59. min.

Conti ruszył z kontrą 4 na 4, ale Suso zepsuł ją swoim podaniem.

• 57. min.

Niecelne uderzenie Leao. Brazylijczyk jest bardzo aktywny, ale ma problem z wykańczaniem akcji.

• 57. min.

Lecce domagało się karnego, ale sędzia uznał, że nie było faulu na Mancosu.

• 55. min.

Leao zablokowany w polu karnym Lecce.

• 51. min.

Farias uderzył z dystansu, ale Donnarumma złapał piłkę bez żadnych problemów.

• 47. min.

Awantura na boisku z udziałem niemal wszystkich po faulu na Calhanoglu.

• 47. min.

W przerwie miała miejsce także jedna zmiana w Lecce. Farlas zmienił Falcao.

• 47. min.

Przerwa w grze. Leży na boisku jeden z piłkarzy Milanu - Calhanoglu. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• PILNE

46. min.

Wracamy do gry!

• 45. min.

W pierwszej połowie widzieliśmy zupełnie odmieniony Milan. Trzeba jednak przyznać, że Lecce jest rywalem zdecydowanie niższej klasy. Dotychczas jednak może podobać się fanom "Rossonerich" gra ich drużyny. Czy to efekt Stefano Pioliego? Przekonamy się po przerwie.

• PILNE

45. min.

Koniec pierwszej połowy! Milan prowadzi do przerwy 1:0 po bramce Calhanoglu.

• 41. min.

Odpowiedź Lecce. Dośrodkowanie w pole karne, ale Falco fatalnie uderzył.

• 39. min.

Jeszcze jedna szybka akcja "Rossonerich". Theo zagrał do Suso na prawe skrzydło, dośrodkowanie w pole karne zostało jednak zablokowane. Rzut rożny.

• 36. min.

Szybka akcja Milanu, ale Theo Hernandez został złapany na pozycji spalonej.

• 33. min.

Tym razem Milan ruszył z kolejną akcją. Kessie poszedł prawym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie było po prostu fatalne.

• 31. min.

30 minut za nami. Najlepsze w wykonaniu Milanu w tym sezonie. Nowa miotła zamiata.

• 31. min.

Calhanoglu strzela z 25 metrów, ale strzał zablokowany!

• 29. min.

Krzysztof Piątek ruszył do rozgrzewki.

• 27. min.

Kolejna akcja Milanu. Suso zawinął do środka, ale broni Gabirel!

• 24. min.

Milan ma pełną kontrolę nad tym meczem

• 24. min.

Hernandez wrzuca w pole karne, strzela Leao. Jego uderzenie zostało zablokowane.

• 21. min.

Piolli odczarował Milan! Milan jeszcze tak nie grał w tym sezonie. Tylko Piątek może mieć problem, bo z niepokojem patrzy na wydarzenia boiskowe.

• 20. min.

Długa piłka do Calhanoglu, ten kapitalnie opanował piłkę w polu karnym i po prostu kropnął pod poprzeczkę. Cudo

• 20. min.

GOOOOOOOOOOOOOOLLLL CO ZA BOMBA! CALHANOGLU

• 19. min.

Milan próbuje spokojnie grać piłką w środku

• 17. min.

Kolejny strzał Leao zablokowany!

• 15. min.

Tym razem kapitalna akcja Hernandeza lewą stroną, ale jego wrzutka zablokowana.

• 13. min.

Najlepsze minuty Milanu w tym sezonie.

• 13. min.

Calhanogluuuuuuuuu, jak blisko gola

• 9. min.

Ależ blisko gola Milan! Bramkarz w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Calhanoglu.

• 9. min.

Kapitalna akcja Milanu. Suso odnalazł Calhanoglu w polu karnym, a ten strzela obok!

• 6. min.

Kolejna akcja Milanu, ale tym razem Suso uderzył za słabo. No i niecelnie.

• 4. min.

Milan zaczął w piorunującym stylu, ale teraz mecz się wyrównał

• 2. min.

Kolejna fantastyczna akcja Milanu! Leao uderza w boczną siatkę. Grają jak natchnieni.

• 1. min.

Leao kapitalnie strzela! Broni bramkarz. Po chwili dobitka nad bramką!

• Piłkarze wychodzą na murawę

• W dzisiejszym meczu zabraknie Krzysztofa Piątka w wyjściowym składzie Milanu. Taką decyzję podjął Stefano Pioli, nowy szkoleniowiec "Rossonerich".

Skład Milanu: Donnarumma; Conti, Musacchio, Romagnoli, Theo Hernandez; Paqueta, Biglia, Kessie; Suso, Leao, Calhanoglu.

Skład Lecce: Gabriel; Meccariello, Lucioni, Rossettini, Calderoni; Tabanelli, Tachtsidis, Majer; Mancosu; Falco, Babacar.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu AC Milan - Lecce.

Milan
Bramki: Calhanoglu (20.), Piątek (81.) Kartki: Biglia - żółta Skład: Donnarumma - Conti, Musacchio, Romagnoli, Hernandez - Kessie (80. Rebić), Biglia, Paqueta (67. Krunić) - Suso, Leao (67. Piątek), Calhanoglu
Lecce
Bramki: Babacar (63.), Calderoni (90.) Kartki: Majer, Rossettini - żółta Skład: Gabriel - Meccariello, Rossettini, Lucioni, Calderoni - Mancosu, Tachtsidis, Majer (64. Petriccione) - Tabanelli, Falco (46. Farias) - Babacar (82. Lapadula)