Krzysztof Piątek przełamał się! Milan wygrał z Hellasem [ZAPIS RELACJI]

0 : 1
Terminarz

• niedziela, 15 września 2019
  • 90. min. + 8

Veloso w mur, dobitka niecelna! Koniec meczu, Milan po niesamowitych nerwach wygrywa 1:0!

• 90. min. + 7

Nerwy, emocje nawet przy ustawianiu muru. Niesamowite nerwy. Zaraz rzut wolny ostatniej szansy dla Hellasu.

• 90. min. + 5

Jednak rzut wolny dla Hellasu...

• 90. min. + 3

Co za emocje! Calabria fauluje Pessinę i dostaje czerwoną kartkę! Wszystko działo się w okolicy pola karnego! Sędzia daje rzut wolny, ale będzie VAR, czy aby na pewno sytuacja nie miała miejsca w szesnastce!

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• 86. min.

Kartka dla Rebicia. Nerwowo na boisku.

• 84. min.

A jednak nie. Nie ma bramki. Po analizie VAR sędzia nie uznał bramki, gdyż jego zdaniem Piątek nieprawidłowo, wślizgiem, wybijał piłkę z rąk bramkarza.

• 83. min.

KRZYSZTOF PIĄTEK!!! 2:0!!!

• 79. min.

Podwójna zmiana w Hellasie. Na boisku Tutino i Di Carmine, a zeszli Rrahmani i Zaccagni.

• 74. min.

Faul i kartka dla Ambrabata.

• 69. min.

Pewne uderzenie Polaka i chociaż Silvestri wyczuł jego intencje, to nie miał szans na skuteczną interwencję. Milan prowadzi 1:0 po golu Piątka!

• 68. min.

KRZYSZTOF PIĄTEK GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! PRZEŁAMAŁ SIĘ!

• 67. min.

Pessina za Verre.

• 65. min.

Rzut karny dla Milanu za zagranie ręką Guntera!

• 64. min.

Kartka dla Guntera.

• 62. min.

Niecelne uderzenie Piątka.

• 60. min.

Słupek teraz ratuje Milan po uderzeniu Verre!

• 57. min.

Słupek ratuje Milan po strzale Calabrii!

• 55. min.

Znakomite podanie Suso do Rebicia, jednak nowy nabytek Milanu nie potrafił przyjąć łatwej piłki i zmarnował doskonałą sytuację.

• 53. min.
  • 49. min.

Mocne, ale bardzo niecelne uderzenie Calhanoglu.

Jedna zmiana w Milanie. Rebić w miejsce Paquety.

Początek drugiej połowy.

• 45. min. + 1

Przerwa. Na razie bez goli w Weronie w bardzo słabym spotkaniu.

• 45. min.

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• 44. min.

Milan od ponad 20 minut gra z przewagą jednego zawodnika, jednak trudno powiedzieć, by miał pomysł na złamanie i zaskoczenie obrony Hellasu. Bardzo słabe spotkanie.

• 39. min.

Kartka dla Veloso.

• 38. min.

Siedem minut do przerwy.

• 35. min.

Faul i kartka dla Paquety.

• 30. min.

Ładna akcja Milanu, jednak uderzenie Kessiego z siedmiu metrów zostało zablokowane.

• 28. min.

Kapitalna okazja dla gospodarzy! Kapitalnie górną piłkę przyjął Verre, jednak w doskonałej sytuacji huknął nad poprzeczką!

• 25. min.

Kartka dla Piątka za brzydki faul na rywalu. Zaraz wyjdzie na to, że zamiast pojedynku polskich snajperów, obu będziemy mieli w szatni :P

• 24. min.

Uderzenie Piątka zablokowane.

• 23. min.
  • 21. min.

Sędzia zmienił decyzję po analizie VAR.

• 21. min.

A jednak! Czerwona kartka dla Mariusza Stępińskiego! Chociaż Polak nie chciał kopnąć rywala w twarz, to zbyt wysoko uniósł nogę, znokautował przeciwnika i za ten błąd zapłacił bardzo wysoką cenę. Fatalny debiut naszego reprezentanta.

• 20. min.

Kartka dla Stępińskiego za (przypadkowe) kopnięcie Musacchiego w twarz.

• 19. min.

Sporo niedokładności z obu stron w ostatnich kilkudziesięciu sekundach.

• 16. min.

Suso kopnął mocno piłkę w stronę bramki Silvestriego, jednak głową wybił ją Veloso.

• 15. min.

Paqueta faulowany na prawym skrzydle. Rzut wolny dla Milanu i szansa na dobre dośrodkowanie na wysokości pola karnego.

• 11. min.

Na razie lepsze wrażenie sprawia Hellas, który wyszedł na boisko bez respektu dla przeciwnika.

• 8. min.

Ładna akcja Hellasu, dośrodkowanie z prawej strony, jednak dwukrotnie znakomicie interweniował Donnarumma.

• 5. min.

Trzy rzuty rożne z rzędu dla Milanu, jednak za każdym razem bez zagrożenia dla bramki Hellasu.

• 4. min.

Ładna akcja Milanu, kilka podań wymienionych na raz, jednak dobrze ustawiony był Gunter, który wybił piłkę.

• 1. min.

Początek meczu.

• Ostatni raz Milan wygrał na stadionie Hellasu w sezonie 2014/15. Mediolańczycy poszukają przełamania podobnie jak Piątek.

• Obie drużyny już na boisku. Za kilka chwil początek meczu.

• Dla Mariusza Stępińskiego jest to debiut w nowym klubie. Polak przebywa na wypożyczeniu z Chievo Werona. Trzymamy kciuki za obu naszych napastników :)

• Polak spędził na boisku 90 minut w 1. kolejce przeciwko Udinese. Podobnie jak cała drużyna zagrał słabo, więc w meczu z Brescią usiadł na ławce. Milan wygrał wtedy 1:0, a Polak wszedł na boisko w 61. minucie meczu.

• Krzysztof Piątek szuka dziś przełamania strzeleckiej niemocy. Polak ostatnią bramkę w lidze zdobył 19 maja w wygranym 2:0 meczu z Frosinone. Była to przedostatnia kolejka poprzedniego sezonu. Od tamtej pory Piątek nie trafił dla Milanu ani w sparingach, ani w dwóch pierwszych kolejkach Serie A obecnych rozgrywek.

• AC Milan zdobył zaś na razie 3 punkty i przed meczem zajmuje 11. miejsce.

• Hellas w dwóch pierwszych kolejkach uzbierał 4 punkty i przed tym meczem zajmuje 8. miejsce w tabeli.

• Skład Milanu: Donnarumma - Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez - Kessie, Biglia, Calhanoglu - Suso, Paqueta - Piątek

• Hellas Verona w składzie: Silvestri - Rrahmani, Gunter, Kumbulla - Faraoni, Amrabat, Veloso, Lazović - Zaccagni, Verre - Stępiński

• Dobry wieczór państwu! Zapraszamy na relację z meczu 3. kolejki włoskiej Serie A. Hellas Verona z Mariuszem Stępińskim w składzie podejmuje AC Milan, w którego podstawowej jedenastce znajduje się Krzysztof Piątek.

Verona
Bramki: Piątek (68., karny) Kartki: Veloso, Gunter, Amrabat, Silvestri - żółta ; Stępiński - czerwona Skład: Silvestri - Rrahmani (79. Tutino), Gunter, Kumbulla - Faraoni, Amrabat, Veloso, Lazović - Zaccagni (79. Di Carmine), Verre (67. Pessina) - Stępiński
Milan
Kartki: Piątek, Paqueta, Rebić - żółta ; Calabria - czerwona Skład: Donnarumma - Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez - Kessie, Biglia, Calhanoglu - Suso, Paqueta (46. Rebić) - Piątek