Milan przegrał w 1. kolejce Serie A 2019/2020. Krzysztof Piątek wypadł słabo [ZAPIS RELACJI]

1 : 0
Terminarz

• niedziela, 25 sierpnia 2019
    Kontrowersyjna decyzja sędziego pozbawiła Krzysztofa Piątka szansy na gola

Milan przegrał z Udinese 0:1 (0:0) w 1. kolejce nowego sezonu Serie A. Krzysztof Piątek wypadł słabo, ale mógł strzelić gola, gdyby sędzia przyznał Milanowi rzut karny.

Udinese było lepsze w 2. połowie, zasłużenie wygrało. Milan wypadł słabo, Piątek też

Koniec meczu! Milan przegrał 0:1 na starcie Serie A 19/20!

• 84. min.

Nie ma karnego dla Milanu! Kontrowersyjna decyzja sędziego, bo powtórki telewizyjne pokazywały, że powinien być karny dla gości

• 82. min.

Może być rzut karny dla Milanu. Sędzia korzysta z wideweryfikacji

• 71. min.

Becaco strzelił gola po rożnym!

• 71. min.

GOL DLA UDINESE!

• 67. min.

Teraz Milan wymienia piłkę, ale znów brakuje wykończenia i dogodnych okazji. Piątek na razie mało widoczny, albo jego strzały, jak ten sprzed chwili, są baardzo niecelne

• 59. min.

Udinese przy piłce przez dłuższy czas. Niewiele jednak z tego wynika

• 52. min.

Borini uderzył, ale mocno niecelnie. Milan dalej przy piłce

• 49. min.

Fofana uderzył celnie, ale broni Donnaruma, choć z problemami.

Wracamy do gry

• 45. min.

Przerwa. 0:0 po 45. minutach

• 44. min.

Donnaruma wyszedł z bramki i prawie został przelobowany. Wciąż 0:0

• 43. min.

Kontra Udinese przerwana. Milan buduje kolejną akcje

• 38. min.

Piątek zablokowany

• 35. min.

Dużo fauli w ostatnich minutach. Niestety mało groźnych akcji

• 26. min.

Piątek strzela, ale baardzo niecelnie

• 25. min.

Piątek był przed szansą! Dostał prostopadłe podanie, pomknął na bramkę gospodarzy i w ostatnieh chwili obrońcy Udinese wybili mu piłkę!

• 20. min.

Korner goście wykonali fatalnie. Udinese rusza z kontrą

• 20. min.

Dobra akcja Suso, rożny dla Milanu

• 15. min.

Nieporozumienie obronców Milanu z Donnarumą ale bez konsekwencji. Udinese szuka szansy w kolejnym rożnym

• 10. min.

Milan przejął kontrolę nad spotkaniem. Rozgrywa jednak za wolno i zbyt schematycznie na razie, by zaskoczyć gospodarzy

• 8. min.

Rzut wolny dla Milanu. Uderzał Calhanoglu ale prosto w mur

• 6. min.

Pierwsza akcja Milanu, ale Piątek nie doszedł do piłki

• 4. min.

Pierwsze minuty to dominacja Udinese, które szanuje piłkę i powoli buduje swoje ataki. Jeszcze nic z nich nie wyszło ciekawego

• Zaczęli!

• Krzysztof Piątek od 1. minuty, Łukasz Teodorczyk na ławce

• Początek meczu o 18

• To trzeci mecz 1. kolejki nowego sezonu Serie A. Czy Krzysztof Piątek po słabych występach w okresie przygotowawczym znów będzie skuteczny?

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu Udinese - Milan!