Atalanta Bergamo - AC Milan. Krzysztof Piątek znowu strzelił [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 16 lutego 2019
  • KONIEC MECZU

PODSUMOWANIE
    Krzysztof Piątek zdobył piękną bramkę [WIDEO]

Atalanta Bergamo przegrała z Milanem (1:3), a Krzysztof Piątek zdobył dwie bramki. Szczególnej urody było pierwsze trafienie. Polak ma już tylko dwa gole straty do Cristiano Ronaldo, autora 19 bramek w tym sezonie Serie A.

• 90. min. + 4

Koniec meczu. Milan wygrał 3:1 z Atalantą Bergamo. Gole strzelali: Feuler dla gospodarzy, a Calhanoglu i Piątek dla Milanu. Polak ma już 17 bramek na swoim koncie

• 90. min. + 2

Cutrone ma okazję na podwyższenie wyniku! A jednak nie. Był spalony

Milan odskoczy Atalancie na cztery punkty i utrzyma czwartą lokatę w Serie A, gwarantującą występy w Lidze Mistrzów

Piłkarze obu drużyn myślą już tylko o końcowym gwizdku

• 85. min.

W tym miejscu miał być opis jakiejś akcji, ale jej nie było. Drugi gol Piątka "zabił" ten mecz

• 78. min.

Boisko opuszcza Zapata, w jego miejsce Barrow.

• 74. min.

Jesteśmy zdziwieni postawą Atalanty. Zespół z Bergamy znany jest z tego, że nigdy się nie poddaje. No i jest najskuteczniejszą drużyną w Serie A. Natomiast teraz wyglądają i grają, jakby byli już pogodzeni z porażką.

• 70. min.

Tak wyglądała druga bramka Piątka:

• 68. min.

Niektórych decyzji nigdy się nie zrozumie. Krzysztof Piątek, autor dwóch goli i najlepszy dzisiaj piłkarz Milanu, opuszcza murawę. Jego miejsce zajął Cutrone

• 64. min.

Na boisku nie dzieje się wiele ciekawego

• GOOOOOOL

62. min.
  • GOOOOOOL

60. min.

COŚ NIESAMOWITEGO! PIĄTEK! PIĄTEK! PIĄTEK! PIĄTEK! ALEŻ GOL! WRZUTKA W POLE KARNE! PIĄTEK GŁOWĄ POKONAŁ BRAMKARZA!

• 59. min.

Fatalna wrzutka Calhanoglu

• 58. min.

Szansa na trzeciego gola dla Milanu, ale kopnięcie Piątka zostało zablokowane. Milan wznowi grę z rzutu rożnego

• GOOOOOOL

55. min.

Niesamowite! Calhanoglu strzelił gola! Piłkarz, który w ostatnich miesiącach zawodzi, popisał się świetnym strzałem zza pola karnego!

• 50. min.

Atalanta spycha Milan do głębokiej defensywy

• 120. min.

Atalanta
Bramki: Freuler (33.) Kartki: de Roon - żółta Skład: Berisha - Toloi, Djimsiti, Palomino - Hateboer (65. Gosens), Freuler, de Roon, Castagne - Ilicić, Gomez (59. Kulusewki) - Zapata (78. Barrow)
Milan
Bramki: Piątek (45., 61.), Calhanoglu (55.) Kartki: Suso, Rodriguez - żółta Skład: Donnarumma - Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez - Kessie, Bakayoko, Paqueta (87. Laxalt) - Suso (77. Castillejo), Piątek (68. Cutrone), Calhanoglu