Serie A. Napoli - Lazio 2:1. Arkadiusz Milik z piękną bramką z rzutu wolnego! [ZAPIS RELACJI]

2 : 1
Terminarz

• niedziela, 20 stycznia 2019
  • 90. min. + 4

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje.

Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Arkadiusz Milik. Polski napastnik pięknie uderzył z rzutu wolnego!

Koniec! Napoli wygrywa z Lazio 2:1!

Sędzia doliczył 4 minuty. Czy Napoli utrzyma to minimalne prowadzenie?

• 86. min.

Groźna akcja Napoli! Mogło być już po meczu, ale strzał zablokowany. Lazio wciąż może wierzyć, że wyrówna.

• 80. min.

Lazio dąży do wyrównania. Napoli może żałować tylko 3 poprzeczek i słupka, bo niepotrzebnie zrobiła się dla nich nerwowa końcówka meczu.

• 70. min.

Acerbi dostał drugą żółtą kartkę i musi opuścić boisko. Lazio w osłabieniu!

• 64. min.

Milikowi odpowiada Immobile!

• 64. min.

Gol dla Lazio! Już tylko 1:2!

• 63. min.

Callejon.. w poprzeczkę. Czwarty raz w tym meczu. Lazio ma mnóstwo szczęścia, a i tak przegrywa 0:2.

• 57. min.

Sytuację miał chwilę temu także Milik po poprzeczce Ruiza, ale bramkarz dobrze obronił jego strzał!

• 57. min.

Ruiz w poprzeczkę! Znów obramowanie bramki przeszkadza gospodarzom!

• 52. min.

Zieliński zwija się z bólu. Był faulowany, ale sędzia tego nie widział. Musi tymczasowo zejść z boiska, by lekarz klubowy mógł mu udzielić pomocy.

• 50. min.

Joaquin Correa był blisko zdobycia bramki dla gości, ale strzał minimalnie miną bramkę. Lazio próbuje odpowiedzieć Napoli

Wracamy do gry!

• 45. min.

Koniec 1. połowy. Napoli wygrywa po 45 minutach z Lazio 2:0. Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Arkadiusz Milik po fantastycznym uderzeniu z rzutu wolnego.

• 44. min.
  • 44. min.
  • 44. min.
  • 44. min.

Napoli spokojnie kontroluje mecze. Prowadzi 2:0 i raczej niewiele się zmieni do przerwy.

Napoli
Bramki: Callejon (34.), Milik (37.) Kartki: Zieliński - żółta. Skład: Meret - Malcuit, Albiol, Maksimović, Rui - Callejon (88. Hysaj), Diawara (72. Verdi), Zieliński, Ruiz - Mertens (83. Ounas), Milik
Lazio
Bramki: Immobile (65.) Kartki: Milinković-Savić, Alberto, Lulić - żółta. Acrebi - czerwona (dwie żółte) Skład: Strakosha - Luiz Felipe (28. Bastos), Acrebi, Radu - Lulić, Parolo, Lucas Leiva, Milinković-Savić (73. Patric), Lukaku (46. Correa) - Alberto, Immobile