Komentarze
Terminarz
Od?wie?
46
To był bardzo ciekawy, emocjonujący mecz, który mógł się zakończyć każdym wynikiem. Tuż przed ostatnim gwizdkiem Roma rzuciła się do ataku, ale nie zdołała zdobyć wyrównującej bramki.

Dwa gole dla Milanu zdobył Ibrahiomvić. Rozdzielił je Nesta, a wszystkie trzy zostały strzelone głową.

Tylko ostatni gol meczu, zdobyty przez Bojana, był dobitką strzału Lamela i nie został strzelony głową.

Czerwoną kartkę ujrzał w 67 min. Boateng, jednak było to tuż po tym, jak opuścił boisku i wchodzący za niego Emanuelson zdążył się już na nim zadomowić.

Hitem kolejki jest jednak spotkanie Inter - Juventus.

90. min. +5 Koniec meczu.

90. min. +4 Potworne zamieszanie pod bramką gości. Mogło się wydawać, że za chwilę będziemy mieli remis! Nic z tego - jakimś cudem udaje się mediolańczykom wybić piłkę z pola karnego.

90. min. Sędzia dolicza cztery minuty.

89. min. Żółta kartka dla Aquilaniego.

88. min. Ostatnia zmiana w meczu. Ambrosini za Nocerina.

87. min. GOL! 2:3! Lamela wykonał kilka ładnych ruchów i dobrze uderzył, Abbiati wybił w bok, a tam już czyhał na piłkę Bojan Krkić.

86. min. Nocerino zmarnował okazję sam na sam ze Stekelenburgiem.

85. min. Ale Roma cały czas walczy. Abbiati nie ma chwili wytchnienia, a prawy bok na pewno będzie go dziś bolał od rzucania się w tamtą stronę.

81. min. Ibrahimović kapitalnie składa się do "nożyc", ale uderza bardzo niecelnie.

79. min. GOL! 1:3! Ibrahimović! Jego drugi dziś, a w ogóle czwarty gol głową w tym meczu! Nawet nie musiał wyskakiwać.

78. min. Świetna prostopadła piłka do Cassana, który trochę za długo zwlekał i obrońca w końcu wybił mu piłkę.

77. min. Cassano fantastycznie drybluje w polu karnym, ale z ostrego kąta uderza naprawdę beznadziejnie.

75. min. Aquilani uderza z kilkudziesięciu metrów. I był to całkiem niezły strzał. Ale i tak nad poprzeczką.

72. min. Niemiłosierne ostrzeliwanie bramki Milanu. Abbiati cały czas wybija jednak piłki na rzut rożny.

71. min. Na boisku pojawia się Heinze.

68. min. Tymczasem Stekelenburg musi się popisać dobrą interwencję w sytuacji sam na sam. Strzał nie był jednak zbyt mocny.

67. min. Sędzia biegnie za Boatengiem na ławkę rezerwowych i pokazuje mu czerwoną kartkę! Zdaje się, że Boateng miał jeszcze jakieś gorzkie słowa dla sędziego już za linią boczną.

66. min. Zmiana w Milanie. Emanuelson za Boatenga.

62. min. Za Gago pojawi się na boisku Lamela.

57. min. Fenomenalny strzał z rzutu wolnego i Abbiati radzi sobie z wybiciem na rzut rożny.

55. min. Naprawdę piękna akcja gospodarzy! Seria krótkich, prostopadłych podań i w ostatniej chwili piłka wybita na rzut rożny, z którego nic nie wynikło, przez Nestę, gdy już wtaczała się do bramki.

52. min. A teraz z kolei żółta kartka dla Nocerina.

50. min. Gago zaatakował Boatenga tak, jakby chciał mu urwać nogę. Na szczęście ledwo udało mu się go musnąć. W pełni zasłużona kartka.

49. min. Robinho długo leży na murawie. Trener już zastanawia się, kogo będzie musiał wprowadzić, ale Brazylijczyk w końcu się podnosi i chyba będzie mógł kontynuować grę.

46. min. Początek drugiej połowy.

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +1 Krkić wykonuje kilka zwodów i uderza sprzed pola karnego. Obok słupka.

45. min. Sędzia dolicza dwie minuty.

44. min. Ładna akcja Boatenga, odegrał do Ibrahimovicia, a potem goście wymienili tyle podań, że kontratak zamienił się w atak bardzo pozycyjny, aż w końcu rzymianie przejęli piłkę.

39. min. Zmiana w Romie. Za kontuzjowanego Boriniego wchodzi Bojan Krkić.

38. min. Świetna akcja Milanu, bo piłka korzystnie odbiła się od obrońcy, ale sędzia odgwizdał spalonego, gdy jeden z gości już składał się do strzału.

34. min. Pizarro ładnie oszukał obrońcę i świetnie, mocno uderzył! Abbiati jednak dobrze się rzuca i choć piłka wypada mu z rąk, to zdążył złapać ją przed nabiegającymi napastnikami.

30. min. GOL! 1:2! Nesta! Kolejny rzut rożny, Nesta kapitalnie nabiega i z całej siły uderza głową, pakując piłkę do siatki.

28. min. GOL! 1:1! Wrzutka z rzutu rożnego, Burdisso nie wyskakuje, lecz przykuca, a mimo to uderza piłkę głowę i trafia obok słupka.

27. min. Dwie podobne próby zagrania prostopadłych piłek w pole karne Milanu. Goście jednak są szybsi i dobrze zastawiają piłkę.

22. min. Rzut rożny dla Romy. Goście bez problemu wybijają jednak piłkę.

17. min. GOL! 0:1! Świetny kros w pole karne wprost na głowę Ibrahimovicia, który kapitalnie uderza głową tuż przy słupku!

16. min. A teraz dobre podanie z lewej strony w pole karne Romy. Tym razem w dobrym momencie orientuje się jeden z obrońców gospodarzy i wybija piłkę.

11. min. Dobre podanie w pole karne z prawego skrzydła, w piłkę nie trafiają ani napastnicy Romy, ani obrońcy Milanu i piłka zostaje w końcu wybita na rzut rożny przez jednego z graczy gości.

8. min. Tym razem atakują gospodarze. Strzał zostaje jednak zablokowany. Rzut rożny. Po chwili sytuacja zostaje wyjaśniona przez obrońców.

6. min. Ładna wrzutka na dalszy słupek, a tam Nocerino chyba niepotrzebnie próbuje jeszcze zgrywać głową do tyłu i piłka zostaje wybita.

5. min. Najlepsza jak dotąd szans Romy. Po zablokowaniu strzału piłka trafia jeszcze na prawą stronę, a uderzenie stamtąd przelatuje wysoko nad bramką.

2. min. Pierwsza dobra akcja. Zambrotta wpada w pole karne, ale obrońcy udaje się wybić piłkę na rzut rożny. Z kornera nic nie wynika.

1. min. Początek meczu.

17:55 Mistrzowie Włoch są obecnie na czwartej pozycji. Roma jest pięć oczek niżej. Za pięć minut początek meczu.