Primera Division. Barcelona wygrała z Villarreal

Komentarze
Terminarz
Od?wie?
20
90. min. Koniec meczu.

88. min. Jeszcze jeden gol dla Barcy Leo Messi wykorzystał podanie ze skrzydła Alvesa. Lopez bez szans.

79. min. Dziwna sytuacja. Sergio Busquets chyba dostał żółtą kartkę za przepychanki z jednym z piłkarzy Villarreal, ale nikt tego nie wie. Busquets miał zejść z boiska i za niego miał wejść Yaya Toure. Do zmiany doszło, ale jeśli wczesniej sędzia pokazał mu kartkę, to powinien go wyrzucić z boiska, bo Busquets miał już żółtą kartkę. "Marca" pisze o kartce.

71. min. Mecz się trochę ożywił. Messi długho szukał sobie okazji do uderzenia z lewej nogi. W końcu strzelił tuż obok słupka bramki Lopeza.

67. min. Gol dla Villarreal Llorente dostał świetne podanie od Nilmara. Nie przeciął tego Puyol, a Llorente uderzył obok Valdesa. Wszystko to w czasie gdy przed polem karnym Barcelony leżał jeden z piłkarzy gospodarzy, który ucierpiał w jednym ze starć.

64. min. Na boisku od jakiegoś czasu nic się nie dzieje. Barcelona cały czas wymienia dużo podań, ale tym razem dalej niż zwykle od pola karnego rywali. Katalończycy chyba są zadowoleni z prowadzenia.

55. min. Villarreal nie ma pomysłu na strzelenie gola. Ma zresztą problem z rozegraniem piłki. Senna już gdy przekroczy linię środkową jest blokowany przez piłkarzy Barcelony.

49. min. Okazja dla Llorente który pojawił się na boisku po przerwie, ale podanie ze skrzydła było zbyt mocne.

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. Koniec pierwszej połowy.

41. min. Kolejny gol dla Barcy! Bojan Krkić w dziecinny sposób ograł Rodrigueza. Obiegł go, popędził na bramkę Lopeza i strzelił obok interweniującego bramkarza. Villarreal rozbity.

33. min. Gol dla Barcelony Xavi Hernandez uderzył z rzutu wolnego bajecznie! Z 20 m. tuż nad murem. Lopez nie miał szans na obronę. Tym bardziej. że był ustawiony bliżej drugiego słupka.

28. min. Barcelona uspokoiła grę i dominuje w środku pola.

19. min. Gol dla Barcelony! Messi dostał podanie od Xaviego w pole karne i mimo asysty Godina strzelił gola. Tym razem rykoszet pomógł strzelcowi bo Godin trącił piłkę co zmyliło bramkarza.

14. min. Po okresie szalonej gry w pierwszych dziesięciu minutach mecz się uspokoił.

9. min. Znów szybki kontratak Villarreal. Nilmar kopnał jednak wysoko nad poprzeczką, a powinien strzelić bramkę.

7. min. Ładnie Messi zza pola karnego. Próbował przelobować bramkarza. Lopez wrócił w ostatniej chwili.

5. min. Nilmar przed szansą. Victor Valdes musiał interweniować daleko przed polem karnym, ale piłkę wybił wprost pod nogi rywali. Nilmar kopnął zza pola karnego nad poprzeczką.

3. min. Początek meczu i świetna okazja dla gości. Pedro w polu karnym wycofał piłkę do Xaviego, a ten huknał mocno, ale w obroncęw Villarreal. Bramkarz Lopez rzucił się w jedną stronę, piłka po rykoszecie poleciała w drugą. Ale trafiła obok słupka.