Primera Division. Real wygrywa hit z Sevillą

Komentarze
Terminarz
Od?wie?
32
90. min. +4 Koniec tego niesamowitego meczu! Real w drugiej połowie zmiażdżył Sevillę, strzelił 3 bramki i wygrał 3:2!

90. min. +2 GOL dla Realu! I znów mecz zaskakuje! Van der Vaart dobija z najbliższej odległości piłkę wybronioną przez Palopa i mamy prowadzenie Realu!

90. min. +1 Ronaldo trafia z 5. metrów w Palopa, bo ciężko mówić o obronie tego strzału. To mogła być akcja za trzy punkty.

90. min. Spokojniejsza końcówka. Real już tak nie przeważa, a i Sevilla nie daje się tak łatwo zamykać na własnej połowie. Czyżby podział punktów?

84. min. Ronaldo ograł trzech graczy rywala, by czwartemu podać piłkę.

81. min. Real spokojnie rozgrywa piłkę, po chwili szybkie podanie w pole karne do Ramosa, a ten z ostrego kąta strzela ponad bramką. Powinien podawać...

77. min. Higuain minął trzech piłkarzy Sevilli, wpadł w pole karne i swoim zwyczajem przymierzył w okienko bramki. Pomylił się nieznacznie.

74. min. Chwila oddechu dla piłkarzy Sevilli. Real lekko spuścił z tonu. Ale może to cisza przed burzą?

70. min. Higuain uderzył z 16. metrów kilka centymetrów obok bramki Sevilli.

68. min. A Sevilla tylko patrzy, jak gwiazdy Realu rozbijają ją w pył.

66. min. Kolejna wyśmienita okazja Realu. Ronaldo płasko zagrał wzdłuż bramki, a tam dwóch piłkarzy Realu minęło się z piłką o włos. A raczej o czubek buta.

64. min. GOL dla Realu! Ramos włożył głowę niczym Szarmach przed laty - w gąszcz nóg, i dał remis Realowi!

63. min. Guti piekielnie mocno z 30 metrów! Piłka trafiła w poprzeczkę i zatrzęsła bramką Sevilli. Palop nawet nie drgnął.

60. min. GOL dla Realu! Mecz rozkręcił się na dobre. Tym razem szczęście po stronie Realu. Piłka po rykoszecie trafiła pod nogi wbiegającego w pole karne Ronaldo, który z kilku metrów pokonał kładącego się chwilę za wcześnie Palopa.

59. min. Teraz Palop miał dużo szczęścia. Dwa razy strzelał Ronaldo, dwa razy piłka zatrzymywała się na nodze któregoś z obrońców.

56. min. Znów Palop. Teraz Kaka nie potrafił go pokonać. A sytuacja była doskonała.

52. min. GOL dla Sevilli! Niewiarygodny klops Casillasa! Strzał Dragutinovica z rzutu wolnego ledwo doleciał do bramki Realu...ale wpadł tuż przy słupku obok rozpaczliwie interweniującego Ikera, który był spóźniony do tego strzału o jakieś 5 minut. Co się stało z Casillasem? Trudno powiedzieć.

50. min. Wciąż Real naciera. Sevilla wyprowadziła groźną kontrę, ale wywalczyła tylko rzut rożny.

46. min. Druga połowa rozpoczęta.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY: Sevilla zdobyła w 10. minucie bramkę i to tyle, co udało jej się zrobić w pierwszej połowie. Real od 30. minuty nie schodził z połowy rywali, ale dzięki wyśmienitej formie Palopa - bramkarza Sevilli - nie doprowadził do wyrównania. Wynik zatem 0:1.

45. min. +3 Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 3 minuty. Trzy minuty, w których nie stało się nic ciekawego.

41. min. Trwa "Palop show". Bramkarz Sevilli broni jak w transie, a piłkarze Realu nie potrafią znaleźć na niego recepty.

37. min. Cóż za szansa Realu! piłka przeleciała wzdłuż bramki dwa metry od linii, minęła dwóch graczy Realu i trafiła pod nogi obrońców Sevilli. Ci wybili bez zastanowienia i nadal nie mamy remisu.

34. min. Palop świetną interwencją ratuje Sevillę od utraty gola.

30. min. Real osiąga przewagę, coraz śmielej poczyna sobie pod bramką Sevilli.

24. min. Ronaldo wrzucił piłkę w pole karne wprost na głowę Kaki - ten nie trafił czysto i zmarnował sytuację.

20. min. Real wciąż bije głową w mur. Teraz Kaka faulowany na 16. metrze. Jednak sędzia nie dostrzegł przewinienia.

16. min. Real na razie nie potrafi zagrozić bramcę rywali. A musi uważać na szybkich skrzydłowych gości.

10. min. GOL dla Sevilli! Wrzutka z lewej strony Capela trafia w gąszcz nóg obrońców Realu i napastnika Negredo. Po chwili piłka ląduje w bramce Realu. Wydawało się, że gola zdobył Negredo, ale powtórki wyjaśniły, że to był jednak gol samobójczy Xabiego Alonso.

8. min. Na razie bez groźnych strzałów z obu stron. Trwa wzajemne "badanie".

3. min. Początek meczu wyrównany.

21:50 Mecz zacznie się o 22.00