Barcelona znów prowadzi w Hiszpanii! Bramka Messiego dała jej wygraną nad Atletico! [ZAPIS RELACJI]

0 : 1
Terminarz

• niedziela, 01 grudnia 2019

Koniec! Barcelona wygrywa z Atletico 1:0. Bramkę zdobył Leo Messi. Barcelona znów jest liderem ligi hiszpańskiej. Ma tyle samo punktów, co Real Madryt (31)

• 86. min.

Oczywiście Leo Messi. Klepka z Suarezem i 1:0 dla Barcelony

• 85. min.

GOOOL!

• 85. min.

Ostatnie minuty meczu. Przy tym wyniku Barcelona traci do Realu 2 punkty

• 79. min.

Pique ostro faulowany przez Vitolo. Leży na boisku, będzie zmiana

• 72. min.

Sergi Roberto wybił piłkę, potem kolejny strzał. Atletico naciska

• 72. min.

CO TAM SIĘ DZIAŁO! PIŁKA WYBITA Z LINII BRAMKI BARCELONY!

• 69. min.

Griezmann zmarnował kontrę gości! Miał dużo miejsca, uderzył z woleja, fatalnie!

• 60. min.

Messi uderzał z daleka, Oblak wypuścił piłkę, ale po chwili złapał

• 56. min.

Atletico ciśnie! Strzał Correi zablokowany, ale gospodarze coraz bliżej prowadzenia

• 47. min.

Griezmann uderzał z daleka. Pierwszy jego strzał, ale słaby

Gramy ponownie!

• 45. min.

Koniec 1. połowy. 0:0 na razie

• 43. min.

Poprzeczka po uderzeniu Pique! Groźnie było po rzucie rożnym

• 40. min.

Znów ter Stegen ratuje Barcelonę! Morata uderzał głową

• 36. min.

Suarez się obudził. Mocny strzał z daleka, obok bramki Oblaka

• 31. min.

Messi ruszył sam, ale stracił. Nikt mu się nie pokazuje, jest zły na kolegów. Barcelona bardzo niemrawa w Madrycie

• 26. min.

Messi rozegrał piłkę, dostał ją Rakitić, ale nie wykorzystał dobrej okazji. Chorwat uderzył za lekko

• 26. min.

Strzał Herrery po błędzie Barcelony w rozegraniu akcji. Porażająco słabo gra Barcelona w tym meczu, gubi piłkę, nie stworzyła jeszcze dobrej akcji

• 22. min.

Akcja Messiego, ale nie był faulowany w polu karnym i stracił piłkę

• 22. min.

Po 22 minutach 7:0 w strzałach dla Atletico. Barcelona nie dojechała na razie na Wanda Metropolitano

• 20. min.

Od paru minut Atletico na połowie gości i ciągle atakuje. Barcelona na razie nie przekonuje w tym meczu

• 20. min.

Co za parada ter Stegena! Obronił strzał Hermoso, obrona Barcelony ośmieszona!

• 16. min.

Szansa gospodarzy po rzucie wolnym, ale Hermoso nie trafił głową

• 14. min.

Dużo walki, mało ciekawych akcji. Pierwsze minuty nie porywają

• 7. min.

Lepsza akcja goście, ale Griezmann nie opanował piłki w polu karnym. Ciekawe jak będzie reagował na te gwizdy

• 6. min.

Szczęście Barcelony! Piłka odbita od zawodnika Barcelony uderzyła w słupek! Firpo prawie wbił samobója

• 6. min.

Początek dość niemrawy. Atletico utrzymuje się przy piłce, Barcelona w obronie. Bez groznych akcji jeszcze. Jest za to ślisko, bo pada w Madrycie

• 3. min.

Gdy tylko Griezmann jest przy piłce, kibice gospodarzy potężnie gwiżdżą. I tak będzie przez cały mecz

• 1. min.

Pierwszy strzał Moraty, ale bardzo niecelny

• 1. min.

Zaczęli!

• Zaraz zaczynamy!

• Spotkanie Atletico - Barcelona jest ważne także dla Polaków po wczorajszym losowaniu Euro 2020. Na mistrzostwach zagramy w grupie z Hiszpanią, w w składach obu drużyn występuje kilku zawodników reprezentacji Hiszpanii

1
Kartki: Thomas, Correa, Vitolo, Felipe - żółta Skład: Oblak - Trippier, Felipe, Hermoso, Saul - Correa (73. Lemar), Herrera (87. Lodi), Thomas, Koke - Joao Felix (66. Vitolo), Morata
Bramki: Messi (86.) Kartki: Junior, Pique, Rakitić, Lenglet - żółta Skład: Ter Stegen - Roberto, Pique (83. Umtiti), Lenglet, Junior - Rakitić, de Jong, Arthur (73. Vidal) - Messi, Suarez, Griezmann