• wtorek, 24 września 2019
  • 90. min. + 3

Koniec meczu. Barcelona wygrywa 2:1.

Trzy minuty doliczone.

Na uderzenie zdecydował się... Pique, strzelił bardzo dobrze, ale jeszcze lepiej interweniował Asenjo.

• 88. min.

Rzut wolny dla Barcelony po faulu Albiola na Fatim. Szansa na bezpośrednie uderzenie na bramkę, bo odległość to ok. 18 metrów.

• 83. min.

A jednak nie! Po analizie VAR sędzia zmienia decyzję!

• 82. min.

Rzut karny dla Barcelony po faulu na Fatim!

• 82. min.

Kartka też dla Juniora Firpo.

• 81. min.

Kartka dla Albiola.

• 80. min.

Kapitalna, indywidualna akcja Fatiego zakończona jednak minimalnie niecelnym strzałem. Ależ wejście mógł zaliczyć ten nastolatek.

• 78. min.

I Fati w miejsce Suareza.

• 77. min.

Bacca w miejsce Cazorli.

• 72. min.

Kartka dla Zambo.

• 68. min.

Gomez w miejsce Moreno, czyli druga zmiana w Villarrealu.

• 63. min.

de Jong w miejsce Roberto.

• 60. min.

Ładne dośrodkowanie Chukwueze, jednak piłkę z głowy Ekambiego "zdjął" ter Stegen.

• 57. min.

Pierwsza zmiana u gości. Ekambi zmienił Ontiverosa.

• 52. min.

Składna akcja Villarrealu między Chukwueze i Cazorlą, jednak zakończona bardzo niecelnym i złym strzałem tego pierwszego.

• 48. min.

Kartka dla Griezmanna.

• 47. min.

Znakomita okazja dla Barcelony, jednak Griezmann nie trafił w piłkę, będąc tuż przed pustą bramką.

Jest jednak zmiana. Dembele w miejsce Messiego.

• 45. min.

Przerwa.

• 44. min.

Santi Cazorla! Co za gol! Równie piękny jak ten Arthura! 2:1!

• 38. min.

Spokojniejszy fragment gry. Głównie dzięki Barcelonie, która dyktuje tempo i kontroluje to, co dzieje się na Camp Nou.

• 35. min.

Ładne dośrodkowanie Messiego z rzutu wolnego, jednak okazało się minimalnie za mocne, by doszedł do niego Pique.

• 32. min.

Argentyńczyk wrócił na boisko.

• 30. min.

Problemy mięśniowe Messiego. Na rozgrzewkę ruszył Dembele. Nie wiadomo, czy Argentyńczyk będzie w stanie kontynuować grę.

• 28. min.
  • 26. min.

Kartka dla Roberto za faul w środku pola.

• 23. min.

Goście swobodnie wymieniają podania na połowie Barcelony, ale na razie w żaden sposób nie przekłada się to na sytuacje bramkowe. Barcelona mądrze broni i kontroluje działania rywali.

• 19. min.

Ładna akcja między Suarezem i Griezmannem, jednak Francuz zbyt mocno podał w pole karne do Messiego i Argentyńczyk nie był w stanie opanować piłki pod presją trzech rywali.

• 18. min.

Dokładnie! :D

• 16. min.

Genialne uderzenie Brazylijczyka z dystansu i gospodarze prowadzą już 2:0!

• 15. min.

Arthur! 2:0!

• 10. min.

Ładna kontra Villarrealu zepsuta przez niedokładne podanie Ontiverosa.

• 7. min.

Messi dośrodkował z rzutu rożnego, a Griezmann wykorzystał opieszałość obrońców i uderzeniem głową z bliższego słupka dał Barcelonie prowadzenie. Pierwszy celny strzał zamieniony na gola.

• 6. min.

Antoine Griezmann! 1:0 dla Barcelony!

• 1. min.

Początek meczu.

• Obie drużyny już na boisku. Zaraz początek spotkania.

• Po pięciu kolejkach Barcelona zajmuje dopiero 9. miejsce z siedmioma punktami na koncie. Villarreal ma "oczko" więcej i jest na 7. miejscu.

• Skład Villarrealu: Asenjo - Pena, Albiol, Torres, Quintilla - Zambo, Iborra - Chukwueze, Cazorla, Ontiveros - Moreno.

• Skład Barcelony: ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Junior - Roberto, Busquets, Arthur - Messi, Suarez, Griezmann.

• Od pierwszej minuty w podstawowym składzie Barcelony wreszcie wielkie trio: Messi, Suarez, Griezmann.

• Zespół Ernesto Valverde zagra o przełamanie. Przed tygodniem Barcelona zremisowała 0:0 z Borussią Dortmund w Lidze Mistrzów, a w sobotę przegrała 0:2 w lidze z Granadą.

• Dobry wieczór, zapraszamy na relację na żywo z meczu 6. kolejki hiszpańskiej La Ligi. Na Camp Nou Barcelona podejmuje Villarreal.

1
Bramki: Griezmann (6.), Arthur (15.) Kartki: Roberto, Griezmann, Firpo - żółta Skład: ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Firpo - Roberto (63. de Jong), Busquets, Arthur - Messi (46. Dembele), Suarez (78. Fati), Griezmann
Villarreal
Bramki: Cazorla (44.) Kartki: Zambo, Albiol - żółta Skład: Asenjo - Pena, Albiol, Torres, Quintilla - Zambo, Iborra - Chukwueze, Cazorla (77. Bacca), Ontiveros (57. Ekambi) - Moreno (67. Gomez)