Barcelona pokonała Las Palmas przy pustych trybunach [ZAPIS RELACJI]

3 : 0
Terminarz

• niedziela, 01 października 2017

Koniec spotkania! Barcelona pokonała Las Palmas 3-0 po golach Sergio Busquetsa i dwóch trafieniach Lionela Messiego. Mecz rozegrano bez udziału publiczności wobec zamieszania jakie panuje w mieście w związku z referendum niepodległościowym, które rząd w Madrycie uznał za nielegalne.

• 83. min.

Andres Iniesta schodzi z boiska, zastąpił go Andre Gomes. Reprezentant Hiszpanii ma problemy mięśniowe.

• 77. min.

Zmiany w Las Palmas - Hernan i Tana schodzą z boiska, wchodzą Vicente Gomez i Hernan Toledo.

• 77. min.

3-0 dla Barcelony, Messi po raz drugi! Asystował mu Denis Suarez.

• 70. min.

Messi dostał podanie z głębi pola, po czym minął bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce.

• 70. min.

2-0 dla Barcelony! Messi!

• 59. min.

Żółta kartka dla Ximo Navarro.

• 54. min.

Katalończycy cały czas w ataku. Las Palmas zepchnięte do defensywy.

• GOOOOOOL

49. min.

Barcelona na prowadzeniu. Mocny początek drugiej połowy. Busquets wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

W przerwie dwie zmiany w katalońskim klubie. Vidal i Paulinho poza boiskiem, w ich miejsce Iniesta i Rakitić.

Czas na drugą połowę w Barcelonie.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy na Camp Nou.

• 40. min.

Barcelona ma przewagę, ale goście grają bardzo pewnie w defensywie.

• 34. min.

Żółta kartka dla Paulinho. Brazylijczyk faulował bramkarza rywali.

• 28. min.

Świetna prostopadła piłka Aquilaniego do Tannagego, ten oddał Calleriemu, który w polu karnym był w doskonałej sytuacji, ale obrońca w ostatniej chwili odebrał mu piłkę.

• 25. min.

Uderzenie z dystansu Tannanego. Ter Stegen broni bez problemów

• 23. min.

D. Suarez wyszedł sam na sama, ale świetnie wyszedł Chichizola i wypchnął piłkarza poza pole karne.

• 22. min.

Cudowny strzał z rzutu wolnego Messiego, a Chichizola broni jeszcze lepiej!

• 21. min.

Vidal popychany w polu karnym, sędzia karnego nie odgwizdał. Chyba słusznie.

• 20. min.

L. Suarez do D. Suareza. Nieprecyzyjnie, piłka wyszła za linię końcową.

• 17. min.

Nadal nic się nie dzieje. W środku pola faulowany Busquets, po chwili dośrodkowanie Alby w pole karne, ale do nikogo.

• 13. min.

Mecz na razie bez emocji. Barcelona nie wyrywa się do atakowania, a Las Palmas nie umie.

• 9. min.

Prostopadłe podanie Messiego do L. Suareza w pole karne. Strzał, bramkarz broni, ale wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.

• 6. min.

Tym razem na przebój poszedł Sergi Roberto. Minął kilku zawodników i uderzył po ziemi z 17 metrów. Chichizola broni.

• 5. min.

Uderzenie z dystansu Herrery. Ale daleko od bramki ter Stegena

• 2. min.

Przygnębiająca cisza bez kibiców na trybunach

• 1. min.

Zaczęli!

• Oto, co działo się przed meczem

Oto, co działo się przed meczem

Niedzielny mecz FC Barcelony z Las Palmas stał pod dużym znakiem zapytania. Wszystko przez napiętą sytuację związaną z niedzielnym referendum niepodległościowym w Katalonii.

0
Bramki: Busquets (49.), Messi (70., 77.) Kartki: Paulinho, Pique, L.Suarez - żółta Skład: Ter Stegen - Roberto, Pique, Mascherano, Alba - Vidal (46. Iniesta (84. Gomes)), Busquets, Paulinho (46. Rakitić), D.Suarez - Messi, L.Suarez
Las Palmas
Kartki: Navarro - żółta Skład: Chichizola - Macedo, Navarro, Lemos, Herrera - Aquilani, Hernan (78. Gomez) - Placeres, Viera, Tannane (78. Toledo) - Calleri